Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За везната [re: hubavka69-110043]  
Автор 741 ()
Публикувано16.09.17 09:28



Малкият е върха.
Пробвала ли си да го разходиш из бриколажа или практикер покрай щандовете с инструменти да го видиш как реагира? ;)



Тема Re: На диета съм [re: oberleutnantRzevski]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.09.17 09:29



.. хахаха, не... не намерих мамутско,иначе...

диво месо, от дивеч: прасенца дивички, сърнички, еленчета, фазани... коренчета - да и семенца, няма мляко, няма хляб, няма картофки...



Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: sladunka medunka]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано16.09.17 09:30



И аз така, като си върнах предишното лошо мое поведение да тряскам врати и да си казвам отново мнението с леко повишен децибел /а то не допада на искащите ме удобна/, като започнах пак да си джиткам по живота-мъже, лИбоФ, смяна на гардероба, възвръщане на стари приятелски и професионални контакти, нови приятелства с разхайтени като мен дами:))), не давам обяснения на никой за нищо, като игнорирах потискащо присъствие на тоз и онзи и свалих 15 килограма...а сега, като си купих и колица тия дни ...е ти още сваляне на килограми



/всичко описано по-горе съчетано с безглутенов режим на хранене от близо 2 години и обилно пробиотици, магнезий, рибено масло + водораслите на Аквасорс/

Просто си върнах моят си живот! Съпружето, ако ме търпи така-ок, ако не...пак ок...продължавам си напред такава, каквато съм си и каквато се харесвам. Бахти...опитах, честна пионерска-опитах всячески да стана съпруга за пример, но не ми се получава...получи ми се само да 'фана депресията за шлифера

Сега съм 66 кг, целта е да сваля до 62...екстра ми е...на височина 1,68.

Ето доказателството- през 2013-депресията- около 80-82 кг, ама примерна съпруга да се таковам у...мхмхмхм...хаха:))))....ето и сега-разхайтена, ма аз си-66кг.






Тема Re: Ми да...:))) [re: sladunka medunka]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано16.09.17 09:43



Ми и аз съм така- като стискам зъби и си мълча и търпя и трупам...ето пак доказателство:

Когато си джитках...и сега пак когато пак си джиткам





Оня период дето съм съвестна, търпяща, разбираща и съобразяваща се...виж го по-долу в другият ми пост...бела и дебела




Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: makeover]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.09.17 09:49



...бях, бе... невероятно коректна, лоялна и разбираща, железна, даваща шансове,търпелива, домакиня, какви торти правех само... остави диетата безглутеновата и безлактозната, от нея никаква файда... изобщо от диети- файда йок... та прощавах, чаках, разбирах, давах шансове, гласувах доверие, стисках зъби... и... брей, още малко и ... щях да съм умряла...

никакво повишаване на тон, спокойно и уверено, зряло казване и изразяване на мнение...и отрязване на всякакви възможности за манипулация... та, така...
След време и аз ще постна подобни снимки..



Тема Re: Ми да...:))) [re: makeover]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.09.17 09:51



като стискам зъби и си мълча и търпя и трупамизхвърляне му е майката



Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: makeover]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.09.17 10:03



а сега, като си купих и колица тия дни ...е ти още сваляне на килограми

Това нещо не ми стана ясно... според мен ефектът би трябвало да е обратен. Кола=обездвижване.





Тема Re: За везната [re: 741]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 10:06



Където и да го заведа, ако има някакъв механизъм за разглеждане, отърваваме деня. Един приятел му подари много готина детска бормашина от Бош, ползва си я за всичко.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: UnicaDonna]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.09.17 10:13



хехехехе, не е така точно... с кола човек е по-активен, придвижва се по-бързо и на далечни разстояния... променят се мащабите и измеренията... с колата просто се стига по-лесно и бързо...



Тема Re: За везната [re: hubavka69-110043]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.09.17 10:14



Такъв син като твоя ми е познат до болка!



На прощъпулника уверено хвана отвертката...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.