Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано31.10.17 18:43







Тема Re: Нут,нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.11.17 07:17



ами защото никъде не я видях да води с някого интелигентен разговор!
само споделени сплетни със Сашка...и въртене на тигани в кухнята!
очаквах от нея да вдигне нивото на комуникация в къщата!


В общи линии май е така, но не забравяй, че на нас ни се поднасят само избрани моменти от прекарването в къщата, а целта на брадъра изобщо не е да показва "ниво", а да поднася пикантерии, клюкарщини, простотии и гадории. И малко секс...

Българинът (зрител на Вип Брадър) обича да гледа това, а не мъдри разговори... Да не говорим пък, че освен нея и Ваня - в къщата наистина не виждам никой друг, който има изобщо НЯКАКВО ниво, за да бъде повдигано...

И последно - аз, като представител на бранша, те уверявам, че си в грешка, ако очакваш някакво кой знай какво ниво в средите на поп-изпълнителите, поне не масово. Понякога се случва дори ярко изявен изпълнител, когото всички харесват, да има твърде съмнително "ниво"...(каквото и да значи тази дума в твоето мнение).

Данчето Христова също не я следях "изкъсо" в сезона, в който участваше, но не помня да е вдигала ниво...



Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано01.11.17 08:09



хайде пак с обобщенията и излезе, че не съм българка.


Е, аз не се интересувам от клюки и пикантерии, а искам да видя дали има шанс този народ някога да се събуди. Като гледам кои са ни VIP-овете ( които в по-голямата им част видях за първи път), съвсем се отчаях.



Тема Re: Уни,нови [re: nbb]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.11.17 08:21



Айде сега се разподскача... абе хора - ИЗКЛЮЧЕНИЯТА не важат! Това, че аз, ти, нут и още читави хора поглеждаме понякога (дори и да е винаги) този формат - НЕ ЗНАЧИ, че основните му зрители и есемесоподаватели не са съвсем друга група хора - точно такива, каквито визирам аз.

Понятието ПРОЦЕНТ е много важно и аз винаги наблягам на него. Статистиката, както знаеш, залага на него.



Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано01.11.17 08:52



забрави за процента, не вярвай на статистиката. В нашата държава всичко е стъкмистика.





Тема Re: Нут,нови [re: UnicaDonna]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.11.17 15:26



мн съжалих че Ваня напусна къщата


само в нея виждах посестрима от типа "краставите магарета се надушват"!:)
всички останали са ми противни и безинтересни!
в този сезон... освен скандали и агресия - с нищо друго няма да се запомни!
а главни действащи лица от къщата са - Мегз и шеф Петров!!!:(((((((((((((((



Тема Знаете ли, че...нови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.11.17 16:55



Гледахте ли вчерашния епизод? Проведоха изпит на младите участници. Без Маргарита Хранова, Сашка Васева и шеф Петров. Върху материал за 4-ти клас.

1.Знаете ли, че по-възрастният брат от двамата - Кирил и Методий, е Кирил?
Отговор на Тото, дошъл му на ума, защото щом имаме кирилица, значи Кирил е по-голям на възраст.

2. Знаете ли, че сказуемото в изречението: ,,Биг Брадър вижда всичко" е ,,всичко"?
Отговор на Мегз. Като проверката, която направи, беше: ,,Какво вижда Биг Брадър? Всичко." Откъдето даде своето мнение по въпроса - ,,всичко" е сказуемото.

3. Знаете ли, че естественият спътник на Земята е Слънцето?
Отговор на Джулиана Гани.
За нейна чест трябва да кажа, че на останалите 5 въпроса, тя даде верни отговори.

4. Имаше и ясно изразено незнание. Без опити за коректен отговор.
Даниел Златков не отговори какво празнуваме на 22-ри септември.
Енджи Касабие не знаеше какъв ден е 3-ти март за България.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: saksun]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.11.17 17:04



само Джули беше в час!
А какво ще кажеш за алкохолната и вербална агресия...която се случи в къщата?:(



Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.11.17 17:55



Неслучайно шеф Петров повтаряше да им вземат алкохола. Тото и Даниел Златков били изпили шише и половина ракия.
Вероятно е било във вечерта на елиминациите. Тото беше номиниран, но това не го оправдава, че е бил под стрес.
Аз се учудих. Маргарита Хранова седеше на дивана и не направи грам усилие да ги озапти.

Днес са последните номинации. Полуфиналът ще е в понеделник, а финалът - другата неделя, явно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Знаете ли, че...нови [re: saksun]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.11.17 18:02



както някъде драснах че Марги Хранова - не знае къде се намира...
но за мен най-лошото е - че нямам фаворит който да "грабне" приза...победител на ВИП брадър!






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.