Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: saksun]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано21.10.17 16:36



млади хора които се "обичат" - няма как в стартова страстна връзка...взаимно да са си изневерявали над 5 пъти!:(



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.17 17:02



Възможно е дори любовните им трепети изобщо да не са толкова силни, колкото се опитват да ни внушат.

Лично аз смятам, че в тези формати само дребните проявления на човешките характери са донякъде истински. Иначе действията и развитието на ситуациите всички са разписани предварително. Кой кога ще излезе, кой колко пари ще получи... Някои влизат съвсем за малко и уж биват номинирани и "изгонени", а всъщност това им влиза в договора... И всичко останало бива внушавано на тъпия зрител, както и ти отбеляза. Всеки си играе ролята и толкоз.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: UnicaDonna]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.10.17 02:46



Ми тва ми е кармата, като се докопам до комп и за теб да си хвана


Мога ли да се подпиша с две ръце към твоето мнение, да спомена колко тъпо ги излових в елементарна манипулация, с лака на Мегз, на запис се вижда, че е различен, докато тя реве като магаре.

Всеки нов ВИП сезон е все по-ясен. А и "Уикенд" е много напред„„„Поне едни цици на Гани

Искам истински БИГ Брадър, със случайни хора, искам "Стани богат" с истински хора.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: chavdar4e]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.17 09:36



Искам истински БИГ Брадър, със случайни хора, искам "Стани богат" с истински хора.

Искаш, ама нЕмааа!



Този свят върви към тотален разпад, ние няма да сме живи, децата ни също, може би - внуците им... за жалост.

Алчността кара хората да трупат все повече и повече пари от човешката глупост, а тя е безгранична...

Ми кво да правим, като тъпите хора по света са мнооого повече от умните...

Като си помисля... алчните "мъдри" също са "малко прости", защото май не се сещат, че когато всичко се разпадне - и техните несметни богатства ще идат на кино.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: chavdar4e]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано22.10.17 15:52



всичко е "шменти капели"!
утре ще гледаме сватба на запис!
след която ще изгонят един съквартирант!





Тема интервю с Биг Брадърнови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.10.17 09:27



ето -

.
Впрочем много добро, препоръчвам.



Тема Хм. Винаги съм имал една забележканови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано23.10.17 10:33



Винаги съм имал една забележка към нашия Биг Брадър. Гласът му е една до две степени по-тънък и незрял, отколкото се полага за такъв персонаж. Аз си представям да е по-дебел, нещо като на Дарт Вейдър (актьора Джеймс Ърл Джонс), сякаш леден вятър да повява, далечен тътен от гръм и тръпки да побиват подопечните му.



~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: Хм. Винаги съм имал една забележканови [re: Phillip]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.10.17 14:06



Не знам за гласа, може и да си прав, макар че съответните потребители му се радват. Гласът по-скоро играе с непривична интонация.
Коментирам само да кажа, че гласът не е този на интервюирания продуцент, да не се обърка някой.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано23.10.17 16:41



младоженците къде ще се приберат - като напуснат къщата на Брадъра?
при положение ЧЕ родителите на двамата са против тяхната връзка?

А днес мисля че Алфредо ще напусне къщата!



Тема Чекай сега. Койнови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано23.10.17 19:28



Нали аз много не се зачитам в цитати. Кой всъщност е интервюиран - продуцент или актьорът бърборещ бигбрадърските реплики?
Аз за гласа на актьора ти казах.



~~~
Малко почивка на сигнатурата.



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.