Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.10.17 06:25



Изразявам съгласие, че Мегз е от големите фаворити на този сезон. Другият е Сашка Васева, според мен. Ще останат до финала.

Като се има предвид, че всичко в този формат е предварително ясно - защо пък да е Мегз? Най-богата от всички ли е, та да си е платила най-много? Ако не е този механизмът - по каква ли логика продуцентите да са решили точно тя този път да е "героинята"?

Просто си разсъждавам.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: saksun]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.10.17 16:23



Сашка я съжалявам / само спи и плюска И се моли на Брадъра да я задържи защото се чувства като в СПА център



аз нямам фаворит И на никой не симпатизирам!
това ми се случва за първи път...от 10г гледания на формата



Тема Нямам претенции,нови [re: NUT]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано21.10.17 11:15



че следя внимателно формата, но така и не видях до този момент любов между участниците. Не гледам, където трябва или наистина я няма ?





Тема Re: Нямам претенции,нови [re: nbb]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.17 11:29





Надлежно прошнурована, по сценарий, режисирана и осъществяваща се.

Струвала била 200 000 лева. ЕЖК.

Сега си давам сметка колко нагли са вече продуцентите. ОБЯВИХА ПРЕДВАРИТЕЛНО, че това ще е сезон на любовта, после се оказа че любовта е възникнала "съвсем спонтанно" между двете стари гаджета... е как така го знаехте това предварително бе, любезни продуценти? Просто от нищо не им пука вече.

Не, че има някакво значение, обаче човек трябва да поддържа някакво ниво на интелигентност все пак. Дори и продуцентите на ВИП БРАДЪР.



Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано21.10.17 13:09



благодаря ти !


Каква любов, какви пет лева... Когато човек обича истински, иска другия да бъде щастлив. Тези хора никога не са се обичали и въобще не знаят какво означава тази дума. Явно това се отнася и за продуцентите.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.10.17 13:27



Не знам дали победителят във формата се избира от продуцентите.
Просто ми прави впечатление тенденцията да се изтъква силният характер на Мегз от известно време. А предаването се разглежда като борба на характери главно, затова дизайнерката придобива все по-големи шансове за спечелване на първото място.

Аз не чета коментари в социалните мрежи за ВИП Брадър, нито под статиите, само чувам какво приказват съквартирантите, както и коментаторите в студиото.
Друг е въпросът какво значи ,,силен характер", но все повече се споменава този израз за нея.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Що бе?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано21.10.17 13:36







Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.10.17 13:43



Сашка я съжалявам / само спи и плюска И се моли на Брадъра да я задържи защото се чувства като в СПА център

аз нямам фаворит И на никой не симпатизирам!



На мен също никой не ми е особено симпатичен. Само едни образи са ми по-неприятни от други. Като шеф Петров, на когото уж хич не му пукало дали ще остане в Къщата, а се разподскача като луд, след като го спаси Колелото на късмета.



Даниел Златков се оказа голям късметлия. Сега беше избавен от Колелото, а преди го спаси Мегз от номинациите, заедно със самата нея.

Ако помниш, при отпадането на Антон Стефанов, имаше зрителски вот ЗА оставане на някого - цели 74%. Останалите петима се побраха в ниските проценти.
За да не издаде кой е той, Ники Кънчев съобщи първите двама - Сашка Васева и Тото. Мисля, че тя е била с високия вот, което я прави и нея фаворит, докато си похапва и спи сладко-сладко.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: saksun]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано21.10.17 16:18



а какво ти е мнението за "младоженците"?
за мен това е пълна пародия - която няма да има никакво съвместно съжителство!



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.10.17 16:30



Аз прочетох сега материала, който е дала УникаДонна по-долу. Без да го бях чела, от началото на сезона бях убедена, че чувствата, които двамата демонстрират, не са пламнали отново в Къщата. Те са се били събрали преди това.

Възможно е дори любовните им трепети изобщо да не са толкова силни, колкото се опитват да ни внушат. Александра не успя да изиграе сполучливо ролята си на влюбена. Виж за Даниел Петканов по-скоро смятах, че наистина още я обича.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.