Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: Secret face73]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.17 13:08



Сезона си е силен,с доста кукувици в него.Колкото го ненавиждам брадъра,толкова жена ми го гледа и слушам ужасните тиради на шеф Петров(този определено е за психиатрията),и онова изкопаемо Мегз..от Ракускито с ужасния диалект.

"Силен сезон" според теб е сезон, в който има много кукувици ли??



Мегз е направо за психиатрията, доколкото видях от епизода, който гледах.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: Secret face73]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано18.10.17 16:35



този сезон на Брадъра е безплатна психо-терапия за бг зрителя


НО за съжаление...основните зрителите на формата са болни мозъци!
след като симпатизират на ненормалници като Мегз и Шеф Петров!:(
тази вечер ще са ми мн интересни номинираните за изгонване!



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.17 22:15



Въпросната Мегз, като умре от глад в качеството си на дизайнерка - може да си изкарва хляба като багер.



А Дани Петканов, който в "Часът на Милен Цветков" играеше придворния малоумник-репортер, който търчеше като изоглавен по улиците, целуваше се със случайни момичета, разказваше тъпи вицове, правеше нелепи анкети и изобщо - беше тотално недоразумение (веднъж го видях на живо и на един митинг - имаше същото гаменско държание) - тук го раздава кротък и смирен мълчалив мухльо, на всичкото отгоре - влюбен и моногамен, и ще го женят даже в къщата за няква "вип" кифла - мернах преди малко...


Много долен формат тоя път.

Редактирано от UnicaDonna на 18.10.17 22:31.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано19.10.17 16:29



от вчерашните номинации(които бяха за почти всички съквартиранти)...
пак се спаси шеф Петров - който реагира като просяк за жълти стотинки...когато го спаси колелото на късмета!



колкото и да не ми харесва НО Мегз се очертава като една от фаворитките да спечели формата!

мисля че Алфредо ще напусне къщата в понеделник...



Тема И аз за брадъранови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.10.17 18:37



Мегз е направо за психиатрията, доколкото видях от епизода, който гледах.

Все доколкото видяла, което видяла, аз влизам в темата веднъж на седмица за 1-2 мнения, които са в края някъде и все виждам, че си доста в час. Е, дали е така, не знам, но коментираш
А аз не коментирам, не знам дали е така, затгова си трайкам.

Ама... май е добре да погледна, за да се убедя, че съм психично здрава


Ти, предполагам, затова гледаш, за да се убедиш колко си наред в сравнение с онези там.
Обещавам, с тази цел, ще се жертвам и ще изгледам поне 2 епизода, някога



Тема Re: И аз за брадъранови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.17 18:43



Все доколкото видяла, което видяла, аз влизам в темата веднъж на седмица за 1-2 мнения, които са в края някъде и все виждам, че си доста в час. Е, дали е така, не знам, но коментираш
Ти, предполагам, затова гледаш, за да се убедиш колко си наред в сравнение с онези там.

Не, гледам, за да мога да напиша тук някое мнение и по този начин да ти доставя удоволствието да СЕ ОПИТАШ да ме уязвиш по някакъв начин. Очевидно това ти е необходимо, за да си поддържаш самочувствието.

Ти нещо - конкретно мнение за самия формат, за участниците или за друго, свързано с темата? Или си от тия женски тук, чиято тема е главно УНИКАЛНАТА?



Тема Re: И аз за брадъранови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.17 18:48



За статистиката - написала съм ТОЧНО 4 поста, свързани с тези герои. След ТОЧНО 3 пъти поглеждане за по 15 минути и един цял епизод.

Леле, колко ниЗка съм, в сравнение с теб!





Тема Re: И аз за брадъранови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.10.17 18:51



Вероятно ще ти стане неприятно, но не си ми цел да те уязвя. Нито теб, нито когото и да било.

Но като се започне едно: абе аз не гледам, аз така случайно, аз доколкото видяла, чула....
няма срамно, нито обидно, че гледате. Ни най-малко. Напротив, смятам, че хората, които гледат този формат са много над мен, защото това си е висш психологически пилотаж.

конкретно не мога да кажа за участниците, защото не съм в час, но наистина ще изгледам другата седмица поне 2 епизода.

П. П. Имам си самочувствие, което съм си извоювала с годините. Като професионалист и като човек. Това, че тук не се проявява, в твоите очи, не ме засяга, защото ти не го знаеш, но си убедена, че знаеш. Всъщност, не помня кой го беше казал, проблемите на хората идват не от това, което знаят със сигурност, а от онова, което смятат, че знаят със сигурност, а е грешно.

Аз много малко неща знам със сигурност, в сравнение с теб.

Готвя рамстек. За сега, толко





Тема Re: И аз за брадъранови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.17 20:33



ЧетИ повечко, преди да философстваш. Още в началото на темата АЗ бях тази, която твърдеше, че няма нищо лошо, нито срамно да се гледа брадъра, че да твърдиш "аз не го гледам и се отвращавам" е поза и претенция, че брадъра е като филм, а също - че клубът ни е като брадъра. Всяка година участвам в темите на нут и не крия, че когато ми е интересно - гледам, особено ако е ВИП, защото в по-старите формати дори имах лични познати сред участниците. Забавно ми е. Понякога. Когато участниците са интелигентни по своему, има хумор и пикантерии.

Нещо си сбъркала адреса.

СЪЩО ТАКА си сбъркала адреса, когато започнеш да отричаш ирониите си.



Тема Re: ВИП Брадър 2017гнови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.10.17 21:24



Здравей. Хубава вечер на всички!


За първи път пиша в клуба.

Изразявам съгласие, че Мегз е от големите фаворити на този сезон. Другият е Сашка Васева, според мен. Ще останат до финала.

А Алфредо ще изхвръкне в понеделник.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.