Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: по повод грамотността минови [re: NUT]  
Автор lrisMan (Лорд-лейтИнант)
Публикувано10.09.17 00:21



Ооо... ама ти си имала сестра? Кобилкина?



Голям праз, че ядеш запетайките!

Преди няколко годин' Гъркито се пробва да ме обижда, ама не ѝ се получи. Нямам време да съм тънкообиден. Даже е точно обратното - раздавам го Хартиен Дзер.

Успешните Бизнесмени са тези, които изграждат успешни Бизнес навици!

Тема Re: по повод грамотността минови [re: Гъркинята]  
Автор lrisMan (Лорд-лейтИнант)
Публикувано10.09.17 00:24



Ти докъде стигна с гениалните Видео клипове? В най-скоро време ще гледаме ли XXLX?



Успешните Бизнесмени са тези, които изграждат успешни Бизнес навици!

Тема Re: по повод грамотността минови [re: mangosutu168725]  
Автор .Jess. ()
Публикувано10.09.17 13:03



Не знам как шефовете могат да държат на щат служител, пишещ подобни престъпни коментари/препоръки във форума, който администрира. Ако пък сам си си шеф, си срам за професията.
Ти си за затвора бе, човек!





Тема правило No. 3нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.09.17 14:41



А бе Уни, все да кажен начи "Да, ама не, не... не е така". Остави лафа да си стои както си е.



Ето виж например правило номер 3: "... Обиди насочени към неприсъстващи членове на семейството на клубар ще бъдат изтривани или редактирани" (пействам директно и не слагам липсващите две запетаи).
Че то (правилото) си е нонсенс при форум с псевдоними. Какви членове, какви 5 лева, като дори не знаем дали съществуват изобщо, камо ли да имат имена и пр. лична идентификация.

То аз самият не знам със сигурност дали имам точно две деца или повече. Една хахава, когато заемах някакъв висок пост, идваше в министерството, пускаше някакви мейли и т.н., че имала от мен две деца от едно време. Бре! Ти да видиш... па разправии, па после - бъзикаха ме месеци наред, след като се разбра, че жената е освидетелствана. Били сме някога колеги на друго място и отде да знам, че нещо ме запомнила. Та така.



Тема Re: правило No. 3нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.09.17 14:55



Доколкото тук ВСИЧКО е условно като факти - защо да не коментираме това, което е написано като смисъл на изречението?? Ако не - значи какво остава да се коментира? Някакви сухи факти от действителността ли - като мощността на прахосмукачките например?

Ти например защо изкоментира това, което е казала Гърки?? Коментираш нейно изказване, дори под формата на корекция го правиш, не можело да се каже "единствен законен", а аз не мога вторично да изкоментирам твоята корекция ли?? Ми дай тогава да издадем списък кой има право да коментира и кой - не.



А точката от правилото си е добре. Може да плюеш по мен, но не може да плюеш по детето ми и съпруга ми. Защото не присъстват и са ми близки. Защото аз съм тук с моите изказвания, които може да не харесваш, но детето ми и мъж ми не са виновни за моите изказвания и не е добре да ги обиждаш. Това АЗ го одобрявам. Мисля, че ти не, но това ще си остане между нас.

В противен случай се стига до абсурди като този скоро - НУТ срещу детето на Гърки. Ама Гърки била казала нещо си.. а НУТ се възползва и изля помията. Е, това просто е безобразно. Това, че на някое дете не му се учи в някакъв момент - НЕ ОЗНАЧАВА, че е ПАРЯСНИЦА. (Тук не коментирам абсолютно нелепата употреба на тази дума в момента) А това, че нечие дете мисли бавно по математика - не означава, че е...айде до тук.



Тема ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.09.17 15:05



Много интересна постановка на Кармен по канала!! На Лионската опера, модернизирано като визия. Не бях попадала. Френският им език е доста комичен, сигурно гост-артисти, но иначе е интересно... Един чешит в пълен клоунски костюм и маска в момента се бие с Ескамилио, сигурно е Дон Хосе! Може и Цунига да е... не мога да се ориентирам още. Но е интересно.



Тема Re: Поздрав!нови [re: UnicaDonna]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.09.17 15:08



Поздрав за теб с нещо старо и златно





Тема Re: правило No. 3нови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.09.17 20:58



Koйто е тук, независимо с кой от персонажите в главата си, може да се защити при нападки. Който не е тук, няма тази възможност. Нападане на отсъстващи, независимо роднини или изгонени клубари, е натискане да се плати тънката сметка. Като си толкова платежоспособен, плати дебелата, с клубаря който е насреща.

В тоя смисъл, "да те имба в гъса" е достойна позиция, докато "да го нафърфора на родата ти" е непочтена, мерзка такава.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.