Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Crrafterr]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано31.08.17 20:22



Ц, няма как да е, защото напоследък почти не пия. Не знам защо, но имаме поне 5 вида твърд алкохол в нас, но не ми се пие и си стои с месеци непокътнат. Мъж ми пие само бира и то не всеки ден, така че понякога ми сипва 50 милилитра бира, колкото да се чукнем с нея.





Тема Re: "Той има дете от друга"нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.08.17 20:25



Т.е. аз не знам ни един случай от подобен род, който да е завършил добре за когото и да е... в един момент пясъчната кула се срутва и печеливши няма.

Сигурно е така. Но ако се замислим пък в колко от уж нормалните семейства някаква кула също се срутва и няма печеливши... Дори и да няма дете от друга жена. Дори и любовници да няма.

Въобще - колкото повече истории около нас научаваме - толкова повече се убеждаваме в шареността на живота и може би трябва да разберем, че критериите за щастие са много разнообразни?

Понякога (малко офф) си мисля, когато видя клошар да рови в някоя кофа, че ако намери портфейл със 100 лева сигурно ще е точно толкова щастлив, колкото някой друг с поредния си милион...



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано31.08.17 20:30



малко се обърках за случайте, първи, втори, трети и четвърти. разбрах:мъж+законна съпруга+любовница+Уни психолог и душеизпричажчик
значи 3 жени и 1 мъж
предлагам:да се съберат четиримата в една стая, децата да дадат на мен и поручика за почасово гледане, платено и трите жени да го наебат този, докато каталясат
плащат ни на нас детегледачески и всички доволни



Тема Re: "Той има дете от друга"нови [re: spunk]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано31.08.17 20:33



някои обичат Да се уморяват
От различни неща)



Именно! "Някои" и "обичат". Аз "не обичам", ама ме уморяват разни звучащо неадекватно теми и мнения.

А тебе като те уморяват "тъпите" по твето доайенско мнение теми, защо идваш да се уморяваш зорлем!? Аха... ти просто си от тез, дето обичат да се уморяват, затуй напук и зорлем четат "тъпите" теми и реагират (неадекватно) на тъпите мнения.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.08.17 20:38



малко се обърках за случайте, първи, втори, трети и четвърти.

Трябва да внимаваш повече.





Тема Re: "Той има дете от друга"нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано31.08.17 20:48



Ами то статистики разни има много, ама са противоречиви и с една дума няма една, на която човек да и хване вяра.

Да, щастието може да бъде верния критерий. Затуй и казах, че не познавам подобен случай, който да е завършил добре. Искам да видя едно статистическо число на щастливи и удовлетворени хора, обаче няма ни един. Сега, със сигурност има и благоприятно развили се случаи, в които хората да са му намерили мярката, но засега те са изключение, ако ги има.

В "уж" нормалните семейства има доста случаи, в които нещата стоят добре. Има и доста, в които стоят зле. Колко точно са едните и другите, никой не може да каже. Но на теб темата ти не е за нормални и уж нормални семейства, а за точно определен тип съжителство. Като вземем да сравняваме, нещата придобиват други измерения.

В момента чета книгата "Майките" на Теодора Димова, дъщерята на Димитър Димов. Покъртителна книга, страхотия просто, идва ти да ревеш, да ревеш, че да не млъкнеш. Представени са семейства от 90-те и първата половина на 2000 някъде, т.е. първата половина на прехода... когато майки изоставят децата си и отиватъ в чубина да гледат стари хора, бащи изневеряват на жените си и имат второ семейство - точно твоя случай - покъртителна история, разказана от гледна точка на законното дете, незаконното дете, майката и друигата майка... еми какво да ти кажа... идва момент, в който нещата не изглеждат както в началото, в първите години на еуфорията... а най-страшното остава за децата. И то се проявява, когато те станат възрастни и се струпва като дамоклиев меч на следващото поколение - децата правят изкупителни жертви на своето горчиво детство своите деца...

Така че, този модел, колкото и на теб да ти изглежда шарен и част от многообразието, още не е изявил с пълна сила последствията си, за да можем да кажем до каква степен имаме израждане, или напротив - един удачен модел. Засега данните са за дълбоки и непоправими увреди, с тенденция за късно проявяващи се последствия.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано31.08.17 20:57



8 години приятели с тях, по почивки заедно, по заведения, на гости са ми идвали
ще се женим с гаджето и ги каним за кръстници - отказаха, поканихме други, а те дори не дойдоха
тя ми обясни, че майка й не го харесва и се крият
а аз й казах, че като стане бебето, майка й ще прости, всички майки прощават
за да роди се премести в друг град, и тогава чак разбрах, че той е женен с две деца
не се разведе, но призна детето и ги подпомагаше през всички години
тя си остана сама
съпругата не познавам
ако знаех, никога нямаше да дам такъв съвет



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано31.08.17 21:00



франсоа митеран - 33 год има паралелна връзка. и двете бяха на погребението му



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.08.17 21:24



Зейфода като ви дума, че правилната система е полигамията се назландисвате нали?!
На ви сега!





Тема Re: "Той има дете от друга"нови [re: MilaO6]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано31.08.17 21:37



Злобничко))))
Умничка ,знаеща и Не знам какво Ти липсва,
За Да си И толерантна))
По принцип дългите обяснения ....са уморителни)
Виж се, Милк, какво си ми написала?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.