Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: PYTnik]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 22:23



Ти ми остави вибратора на мира, защото предполагам защо си настървен в случая, а именно, защото и ти имаш дете в чужбина.





Тема Re: направо се чуватвам убиецнови [re: PYTnik]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано01.09.17 22:24



Ако им беше чела хороскопите на емигрантите. щеше да разбере защо са избягали, а не са останали тук



Парадоксът е еталон за Kачество

Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Monica123]  
Автор Ружа Карамфилова (2Х1)
Публикувано01.09.17 22:25



Обаче да наречеш 6 милиона некадърници и неспособни да се реализират в БГ???????????

Да, така е. Некадърници са, според държавата България. Защото не им дава реализация. И те тръгват да докажат на друго място, че не са некадърници.

Толкова е просто, въпрос на гледна точка.



Тема Re: направо се чуватвам убиецнови [re: Munyta]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 22:26



Колко семейства напуснаха страната за да могат да лекуват болните си деца в Германия, и ЗЕ, щото в Бг ги бяха отписали.
Ще стоят тука щот са патриоти и ще оставят децата си да умирт в наш'та здравна система?!


Единствено тези хора ги оправдавам, ако няма адекватно лечение у нас. Всъщност, знам, че и в Турция и Израел ходят да се лекуват.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Lucky Eva]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.17 22:26



Като спомена политическия "елит", те това е причината хората да изчезват оттук- основната причина. И да, аз се опитвам да правя нещо,може би и ти се опитваш, но точно защото се опитвам, затова съм и бясна на един куп неща тук и ако зачезна някъде, причината ще е това разочарование, а не жаждата за пари, които и без това тепърва на тази възраст няма да спечеля. И ако отида някъде, аз пак ще съм същият човек, но за теб вече ще съм несправилата се с живота тук, родоотстъпничката и прочие. Нали разбираш колко е безсмислено това?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Абе, Ево,нови [re: Lucky Eva]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано01.09.17 22:28



ти на колко години си? Не ми отговаряй, това е риторичен въпрос. Но разсъжденията ти са на тийнка осми клас, първи срок... Абе, малко от малко се осъзнай, бе, какви ги плещиш всеки път, когато стане въпрос за сериозни неща. Почвам да си мисля вече, че ще е по-добре да си драскаш глупостите по астрология и разни други псевдологии.

Редактирано от MilaO6 на 01.09.17 23:14.



Тема Re: Остави дали тя няма да замине някой ден данови [re: Munyta]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано01.09.17 22:30



бачка като грешен дявол в чужбина, ами дъщеря си, дъщеря си как ще заключи насила тук, ако тръгне да ходи навън... Сега била казвала, че иска тук да остане и това на 15-16 години... а до 25 още 10 пъти ще си смени мнението. Абеее, евини глупости.



Тема Re: абе Евата и разбираненови [re: .Jess.]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано01.09.17 22:34



за морал!

Ти пък... какъв морал търсиш у човек, който дойде и пльосна на клубната операционна маса случаят на приятелката си да бъде разфасован, ръфан и човплен до кръв от клубните канибали и съвсем невинно при това смята, че нищо, тя просто се интересува принципно от нещата... и нейните принципи все ги разяснява с махленска безцеремонност като ни лук яла, ни лук мирисала.



Тема Re: Абе, Ево, [re: MilaO6]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 22:34



Има ли в този клуб някой, на когото децата не са в чужбина? За твоите съм чела, че са...какво има да говоря повече. То е ясно, че вие ще си защитавате начина на възпитание и това, че сте допуснали да заминат в чужбина. Какво тук значи някаква си България!



Тема Re: Остави дали тя няма да замине някой ден да [re: MilaO6]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано01.09.17 22:34



Харесва ми пламта и ентусиазъма на Лъки, щото е искрена и си вярва.
Патриотите да се преброим



Парадоксът е еталон за Kачество


Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.