Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 15:40



Какво значи да съм направила нещо за България? Кой според тебе е направил нещо за България? Да вземем политическия елит - Цачева, Нинова, Каракачанов, Манолова, Овчаров, Надежда Михайлова и прочее са пратили децата си да учат навън, та от тях ли да очакваме да вземат мерки да задържат децата ни у нас? Те не мислят за България, а за себе си, преди всичко. Те ли са направили нещо за България? Посочи ми кой е направил нещо повече за България от мен и теб? Ти си създала три деца и си останала в България, според мене ти си направила повече от целия този политически елит.



Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано01.09.17 15:41



Не си се сетила за най-вероятния сценарий. Мацето се забременява от другия в обедната почивка и нищо неподозиращият съпруг гледа чуждото дете.



Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: 741]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано01.09.17 15:42



Е, не. Номерът е да има две отделни семейства, всяко със своя татко, без да се смесват.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Lucky Eva]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано01.09.17 15:43



А ти с бившия ти?



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Lucky Eva]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано01.09.17 15:43



Аз лично не съм съгласна с теб Лъки...значи в чужбина дойдох защото се омъжих тук, а стана така , че се запознах с мъжа ми тук докато учех мастер, след два факултета в България...т.е. в България си имах и кариера и възможности , за които доста хора...и до ден днешен си мечтаят...но според мен кариерата и парите в този живот не са всичко, срещнах любовта си, животът ми даде втори шанс, омъжих се и заживяхме, съпругът ми вече имаше къща тук, за жалост в България един млад човек изключително трудно постига това, което тук със същите усилия да не кажа по малки се постига, България от гледна точка на политика, на развитие за млади хора и вече не съвсем така млади

е трудна страна
Да тук ме третират като чужденка и винаги ще си остана така, но не им се сърдя , защото тази страна ми даде много шансове и в професията и в личният си живот се чувствам добре..климатът е малко по тежичък особено сега в летните жеги например, има влага непоносима...често ме дразни фалша на някои хора...но пък като помисля нима в България не е така...и в никакъв случай не се чувствам предадел на Родината си.....какви са тези соц понятия....все едно слушам баща ми когато заминавах за Щатите въпреки, че и той сега видя много добре как се " разви" България и даже и на него доста му се промени мирогледа независимо от неговите 70 години....

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 15:45



Какво точно значи според тебе "матерЯла да поема"? Да емигрира и да подпомага всячески децата си да емигрират в чужбина като теб ли? Това ли трябва да правим, според теб? Да имат семейства в България и в чужбина ли? Нещо не схващам за какво точно говориш?



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Гъркинята]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 15:46



Какво значи да имаш пари? Колко пари? Защото бизнес се прави с много и с малко пари. И се живее с много и с малко пари. Зависи от мотивацията, целите и приоритетите.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: MupaM]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 15:49



Какво аз с бившия ми? Развела съм се, но го поддържам жилищно, за да се среща дъщеря ми с него, когато поиска. Дала съм му безвъзмездно да ползва едно от моите жилища, за да е щастливо детето, когато е при него и да не се притеснява. Но, не съм нито емоционално, нито физически обвързана с него, лично за мене той е приключена страница и имам официален развод.



Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: MupaM]  
Автор 741 ()
Публикувано01.09.17 15:51



Значи ще си плати на сурогатна майка да го износи.
Ама защо да го прави, като другото е по-лесно и всичките деца ще са си при нея непрекъснато.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Lucky Eva]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано01.09.17 15:52



А така.
С какво си по-различна от човек, напуснал родината си, поддържащ я материално (щото, нали, ако ги слушаш емигрантите, без тях сме умрели гладни, както според теб вероятно без теб бившият ти е гол и бос) и имащ с нея (родината) официален развод?

И не ми каза кое е по-малкият грях - живот в две държави или официален развод с първата. И защо.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.