Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема хора, шериатът идванови [re: UnicaDonna]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано01.09.17 13:34



свиквайте с термините които след това ще станат официални. щом има дете, човека не си е намерил любовница, а втора жена. сега че няма как да го узакони все още, няма, ама това се променя. имат ли дете, значи са женени.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано01.09.17 13:41



"За почтени дами и морален облик са някакви лично твои мисли" Признавам, мои са! Ама какво да направя, като преждеписавшите ми предизвикват тези "лично мои" мисли...???



"...статистиката не допуска да има кръшкащи мъже, нито пък жени..."К`во викаш, кръшкането не ще да е от статистиката, от нещо друго ще да е? Значи и аз съм с пропуски по статистика...

Редактирано от LAMBl на 01.09.17 13:42.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: MupaM]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.17 14:19



Може, но ще ти бъде много, много трудно и никой не е длъжен да го изтърпи. Хората имат право да живеят там, където смятат, че някой зачита правата им. Доколко въобще има такова място е друг въпрос.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Lucky Eva]  
Автор Гъркинята (Слънчице)
Публикувано01.09.17 14:21



Ева, много е лесно в България
който има пари да се прави на родолюбец!

Аз знаеш ли каква върла родолюбка съм!





Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.09.17 14:26



Малко се обърках в определенията ти, но те ми напомниха как вчера, като тръгна темата, си зададох въпроса - а как би изглеждало, ако една жена реши да направи това, което правят мъжете в описаните от мен случаи? И много комично ми се получи...

Примерно - живее си мацката със съпруга си и децата си, и при една продължителна командировка (ах, тая еманципация!!) се запознава с друг. Флюбват се, живеят заедно докато тя е в командировката... веднъж, два пъти.. на третия път толкова се заобичват, че решават - искаме дете! И го правят бе!

В единия вариант жената си осигурява тримесечна командировка в последните 3 месеца от бременността, дотогава я е "боляло глава" и не се е впускала в бурен секс със законния съруг, успяла е да обясни напълняването си по някакъв начин, и накрая отива и ражда ТАЙНО. И почва да живее и на двете места (както мръсника от моята тема) - прехожда ту при старото си семейство и деца, ту при новото бебе. Разбира се - е достатъчно паралия за да наеме дойко-бавачка на новото...

В другия вариант признава на съпруга какво е направила и поставя ултиматум - или ме приемаш каквато съм с новото бебе, или те напускам. Съпругът предпочита първото и.. продължението е както в първия вариант с прехождането. През летните ваканции законните деца пътуват при новото бебе и го дундуркат в мир и любов...

Ехааа... Що не съм един филмов сценарист - доста пикантен филм може да се получи!



Редактирано от UnicaDonna на 01.09.17 14:28.



Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано01.09.17 14:32



"Ехааа... Що не съм един филмов сценарист - доста пикантен филм може да се получи!" Че ти долу - горе го нахвърля, останаха детайлите за асистент-сценаристите.





Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.09.17 14:37



Че ти долу - горе го нахвърля, останаха детайлите за асистент-сценаристите.

Е, не, това е само идеята. Сценарият е съвсем друго нещо. Нали знаеш - в заглавните надписи понякога пише "По идея на...." пък сценаристът е съвсем друга личност.

ПРОДАВАМ ИДЕЯТА! Ако имате връзки със сценаристи - дайте ги насам.





Тема Re: Тема малко в стил "Лира" (демек-либоф)нови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано01.09.17 14:39



Свържи се с тея, дето пишат "Съдби на кръстопът". Поне една серия ще стане (надявам се идеята да не е била експлоатирана вече), пък ако има хляб, нататък може и някой да го доразвие я в сапунен сериал, я в пълнометражна комедийна драма.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: Lucky Eva]  
Автор Гъркинята (Слънчице)
Публикувано01.09.17 15:06



Осъдителен е, защото много от тях са изоставили родители, деца, приятели, род и Родина, за да задоволят личните си нужди.

Е, това е супер тесногръдо! Сомо човек, който не е живял извън България и не познава отблизо нуждите на хора изпаднали в положението на гастарбайтери може да напише подобна глупост!

Заминалите извън граница са общо казано 3 категории:

Първа категория са студенти и специалисти. За тях възможностите, които дават развитите общества за реализация и научно развитие са по-важни от някакво мнимо родолюбие. Точно те изчистват името на България пред света печелейки конкурси и награди! Тях трябва да уважаваш най-много!

Втората категория са хората, които "отнесе" безработицата! Често те са висшисти с педагогическо образование, филологии, медицински кадри, и пр. Има и много среднисти, но добри специалисти в сферата на ВиК, електро, строители, заварчици и пр. Всички тези увиснаха на борсата след затваряне на куп предприятия в цялата страна! Повечето семейни с деца, със задължения! Точно тази категория заминават, оставят деца на баби лели за да живеят един скотски живот, да работят като волове и да пращат заплатите си в България на семейството! Това, да живееш с още 5 човека в двустаен апартамент, да работиш по 10 - 12 часа в денонощието и да изпращаш парите си в България на родители-пенсионери, деца, дали е задоволяване на собствени нужди???
Тази категория хора също трябва да уважаваш! Те не са родоотстъпници! Те се борят за прехраната, която българската държава не може да осигури!

Третата категория е тези, които заминаха извън България за да точат социалните системи на развитите страни. Това са хора от малцинствата. За тях можеш да кажеш, че са заминали да задоволяват лични нужди, но от тях родолюбие не очаквай!
–––––––––––––
Има и изключения от тези категории. Аз съм жив пример. Е, как да откажа на мъж дето "ми миеше краката и ми пиеше водата"? Толкова упорит човек не бях срещала!
Ама виждаш ли 20 години по късно дойдохме в България със все полубългарчетата.
За случая връщането ми в България е задоволяване на нужди!
Писах ти и преди малко - Когато си финансово независим от българската държава е много лесно да си играеш на заклет родолюбец!

Редактирано от Гъркинята на 01.09.17 18:14.



Тема Re: Тема стил "Лира" (демек-либоф), ама сериознанови [re: MupaM]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.09.17 15:23



В случая не са се развели, а са в двуженство, щом имат и дете. Тук не става дума за любовница.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.