Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.08.17 14:27



Ми нормално. Повече жега в стаята, по-често включва и по-голяма сметка прави.

Абе човек... Числата, които ти написах, и обясненията, които дадох за начина на използване на тока, не ти ли говорят нещо? Целия май пържат като луди всяка вечер - печки, китари, лампи, лаптопи, понякога по цяла нощ лампите не угасват... Юли - един път 3 часа 2 лампи и месечен хладилник - СЪЩАТА СМЕТКА!!

Не е въпросът за самата сума (за сведение на ШИРОКОСКРОЕНАТА първа), аз у нас плащам сметки, които за тристайно жилище са шампионски и много-много не му мисля. Обаче това, което установявам за горе - НЕ Е НОРМАЛНО!



Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано20.08.17 14:29



няма да се нервиш.
В апартамента в Малиновата долина където не съм стъпвала от ноември 2016, работи само 1 хладилник и сметката за тока всеки месец е 7.50 - 7.90 лв. Обаче е с много добра топлинна изолация. Без никакви отоплителни и охладителни уреди температурата не пада под 18 градуса зимата и не се качва над 22 лятото, каквато и температура да има навън.
Въобще който го купи този апартамент ще се роди откъм разходи за ток.





Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.08.17 14:32



"Абе човек... Числата, които ти написах, и обясненията, които дадох за начина на използване на тока, не ти ли говорят нещо? Целия май пържат като луди всяка вечер - печки, китари, лампи, лаптопи, понякога по цяла нощ лампите не угасват... Юли - един път 3 часа 2 лампи и месечен хладилник - СЪЩАТА СМЕТКА!! "

Ами като пържели като луди и плащали само 11лв тогава не те ли фана бяс?
виж ти..."печки, китари, лампи, лаптопи, понякога по цяла нощ лампите не угасват... " и само 11лв...ебаси и бяса...
Сърби ли те навсякъде?
Лопедиумче взе ли?



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.08.17 14:33



ОК, да речем, че сумата е нормална за хладилника. Но при това положение за м. май трябваше да е много повече... Което самО по себе си ми говори, че има нещо, което не си е у ред. ТОВА ме притеснява. Иначе дали ще заключа апартамента 3 месеца и ще му плащам наема, или 3 месеца ще плащам гараж без кола вътре - не е нещо, което ме притеснява. Защото ЗНАМ ЗА КАКВО СТАВА ДУМА И САМА СЪМ СИ ГО РЕШИЛА ТАКА. И знам, че никой не ме лъже с нищо.



Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.08.17 14:35



Дал е ключ на приятелите си да ебат в тази квартира и разходът е от кафето, смятай..4 човека по 30 нощи по 2 кафета преди и след секс правят точно 12.87лв.
А с бясът ти какво ще правиш?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.08.17 14:39



Дрисльо неграмотен, човек ПРАВИ СРАВНЕНИЯ. Месец май НЕ СЪМ ЗНАЕЛА колко е нормалното плащане на този апартамент за такова ползване на ток. Защото ми беше ПЪРВИ МЕСЕЦ. Нито пък нормалното плащане за който и да е апартамент го знам. САМО на базата на сравненията вече мога да правя изводи.

Тъп си и не се сещаш чак КОЛКО си тъп.



Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано20.08.17 14:42



Възможно е да не са отчитани реално показанията на електромера и да са начислявали на база и когато реално е засечено показанието да са направили изравняване и от там да е дошла по-голямата сметка.
Помисли и върху това и не се ядосвай.



Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: pishmangreek]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.08.17 14:52



Как да мисли, тя ти казва че и липсва база за сравнение



Първо трябва да си отреже ушите, за да може после да сравни дали е глуха?
Дадох и ясен пример за изравняване на сметките, то тя пак нямала база за сравнение..

Параноята я гони яко, нормално е за възрастта..малко ми беше Лирината история, че сега е за 12лв ток ще трябва да играя във филм с гадна роля..


Ама моля ти се, тя не разбрала че посред зима печки крушки музики хладилници, работят денонощно и платила 11лв само, тя не била разбрала щото нямала база за сравнение..
как ти звучи..ти за отопление ПЕЧКИ по цели нощи колко плати? Дай и база за сравнение, горката тя..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: pishmangreek]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.08.17 14:55



Освен това в предишната и съща тема, тук се изредихме поне 5 човека да и обясним какво е киловат , какво е разход на киловати, колко струват и че сметките се правят по тази схема, а не СТОРИ МИ СЕ ЧЕ МЕ ЛЪЖАТ, ама не зная колко киловата съм разходила, ама с един лев ме лъжат..ИДИОТИТЕ ПРЕСТЪПНИЦИ ИДИОТИ..ами ще я лъжат като е проста...теб що не те лъжат

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Направо съм бясна!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано20.08.17 15:03



Вземи последната фактура и иди свери показанията, де.
Виж кога са отчетени, на ЕВН на фактурите пише.
Най-ясно ще ти стане като видиш цифрите на електромера и тези на последното плащане.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.