Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Кризата на средната възрастнови [re: snowprincess]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано19.08.17 17:20



Нищо подобно, практикувам себепознание чрез опознаване на другите и четене на книжки. Като цяло считам едни 80% от модерната психология и методите й за пълен боклук.
В депресия (истинска такава) съм изпадал един-единствен път в живота си, знам какво е, бих я разпознал отново и за това с увереност мога да твърдя, че не изпадам в депресии. Друг е въпроса, че стандарта е паднал доста (както и за всичко останало) и за депресия за приема всяка, дори незначителна, криза. Ако искаш, можем да разработим темата.

Колкото до останалото, идеята на анализа е не да копи-пействаш всичко изписано по книгите, ами с въпроси и отговори да достигнеш до конкретни изводи, нали се сещаш.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Не ми се вярванови [re: snowprincess]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано19.08.17 17:23



Не ми се вярва колегата да е имал това предвид, понеже обикновено действието като така описано от теб се развива на далече по-млади години, бебетата и посраните памперси, няма общо със средната възраст и много бързо преминава. Може би той да си доразвие и прецизира мисълта.



~~~


Тема за кризата!нови [re: Baldrian]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано19.08.17 17:47



днес бащата на Нутчо има рожден ден
след като си свърших работата си сипах едно малко и му се обадих да му честитя празника...
държеше се мн студено като глас И мн бързо приключихме разговора...
обадих се на Нутчо и му гмецнах за просташкото отношение към мен И той сподели че явно е заради него защото още не е поздравил баща си за РД!
аз каква вина имам че синчето няма спомен кога са рождените дати на родителите му?:(
ТА и мен ме гепи кризата - поне с доста месеци няма да разговарям с тях!!!





Тема Re:При посещението минови [re: Baldrian]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано20.08.17 16:22



В Родината сега ...имах срещи , нормално е с приятели и наистина ми направи впечатление, че някои мои съвременници ...не могат да понесат с философия и мъдрост...остаряването...да знам ние не сме стари, ние сме ...просто порастнали, това, че имаме бял косъм или косми, малко кила в повече ...не е проблемът,проблемът е, че забелязах доста хора, които всякаш тотално са загубили връзка с реалността...грешка е според мен, следва да се приемат нещата нормално, да при все , че не сме като родителите си и сме много по младежки изглеждащи в сравнение с тях на тази възраст неща като: бели коси, менопаза, предстоящо бабство или дядовство...са нещо съвсем нормално, което тропа на вратата, не трябва да се плашиме, днес изгледах фото сесия на Шарън Стоун на 57... години, страхотна дама, дано да сме като нея



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Не ми се вярванови [re: Phillip]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.08.17 00:16



Правилно ме е разбрала Снежанка.
бебетата и посраните памперси, няма общо със време за критическа. Тя настъпва когато вече децата са готови за собствен път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.