Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: виж какво ми писаха току-щонови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 20:07



Не знам какво да очаквам. Искам тези, които сме избрали, да седнат и сериозно да помислят как да се справят с положението. Нищо чудно да ни атакуват с нов опит за автономия, не изключвам изобщо мисълта за подобно стечение на обстоятелствата. Спомням си, че и Торбата беше писала преди в този план. Но тя нещо зачезна да каже какво мисли по въпроса. Сега и патриотите са на власт. Крайно време е правителството да се задейства в тази посока. Все пак Бойко и Валери, и Волен са българи, да седнат и да предприемат нещо. Народът ще им е благодарен!



Тема Re: за свинското в кърджали....нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.17 20:07



Чакай малко - родината на тези мюсюлмани е България. Те имат право да живеят тук. Не, автономия не бих одобрил - не знам какви са по лични карти (вече няколко пъти се питам ама отговор нямам), но много вероятно е да са българи и една много малка част да са турци - ква автономия кви пет лева. Може да искат ама не вярвам да се случи. От 89-та до сега са минали 21 години - ако искаха автономия досега да има някакъв резултат ама не... живеят си хората кротко, Турция им е под ръка, когато искат да ходят там... не виждам проблем честно.



Тема Re: за свинското в кърджали....нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.08.17 20:09



еми разбира се, че пропускам
пропускам и то доста

бе не ми се ядосвай и ти, болката не е оправдание, ама действа затормозяващо, та не ми се докачай много


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: за свинското в кърджали....нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.17 20:10



Доган между другото в никакъв случай не е приятен на Ердогановата политика - виж Местанчо е друго нещо - тоя трябва да го екстрадират скоропостижно щото много мъти водата.



Тема Re: виж какво ми писаха току-щонови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.08.17 20:11



имаше тук един симпатяга, много разказваше по този въпрос и вещаеше страховити неща, обърст му е никът

би могъл да разкаже, ама нещо зачезна от доста време


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: за свинското в кърджали....нови [re: osvoboden pich]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 20:15



Ами не знам. Сега нямам връзки в разузнаването, те знаят дали готвят нещо или не. Но не ми хареса, че с пари от Саудитска арабия и Катар купуват имоти там и заселват цели села с радикални ислямисти. Това наистина е много обезпокоително. Нищо чудно да се подготвя нещо

.



Тема Re: за свинското в кърджали....нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.17 20:16



Радикални ислямисти и аз не искам - не знам защо държавата спи. Те са нещо съвсем различно от нашите мюсюлмани.



Тема Re: виж какво ми писаха току-щонови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 20:16



Зачезна, защото Сладунка го обиди.



Тема Re: за свинското в кърджали....нови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.17 20:18



Просто мразя от дъното на душата си каквато и да е тирания... обичам си свободата и не искам подобни изверги да пребивават изобщо тук.



Тема Re: за свинското в кърджали....нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.17 20:40



Тук намерих някаква информация за колко етнически турци живеят в България:
Да не поствам линк и да не разтеглям излишно темата - потърси в уикито турци въ България. Оказва се, че намаляват.






Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.