Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: имотитенови [re: Lucky Eva]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано05.08.17 15:38



В кой регион, не би си купила къща? В Родопите, в Странджа, в Делиормана, под Балкана, къде? Кое е това прокълнато място?

Къщите им стоят, може да са необитаеми, но стоят, единици продадоха само. Идват по веднъж-дваж годишно. Някои се върнаха, някои се връщат.

България не е жълтите павета и ендекато само ... нито седесе-бекапе, пенчокубадински-тодорживков-бойкоборисов ...



Тема Re: имотитенови [re: eta d]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 15:39



Където говорят на турски, няма значение. Въпреки, че природата е хубава там.



Тема Re: имотитенови [re: Lucky Eva]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано05.08.17 15:45



Лъки, аз те питам къде за теб е това "там". Географски


А ти не беше ли споменавала преди време, че сте си купили къща в гръцко? Може и да греша ... Но ако не сте, би ли си купила? И там комшиите ти какъв език биха говорили.



Тема Re: имотитенови [re: eta d]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 15:46



Да, но съм си купила къща в македонска Гърция и там дори ме разбират като говоря на български и не ме гледат на въпреки. Освен това не са мюсюлмани.



Тема Re: имотитенови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.08.17 15:48



Е това е вече прекалено...бежанци изкупували имотите, изоставени от турците. Сумите най-често идват от Сирия, Катар и Саудитска Арабия. Източниците са различни, защото и самите пришълци от размирната страна и тези около нея - Иран, Ирак и Египет, са от различни етноси, племена и групи, пише Bulgariautre.bg. тук

И къде са с днешна дата тия бежанци??

Като се има предвид колко стотици и хиляди турци са се изселили - то трябва там да има цели арабски села!

А ние ся шум вдигаме и не даваме европейци да купуват земя...



Тема Re: имотитенови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 15:52



Не знам, Уни. Това са някакви писания, които открих в нета. Не мога да потвърдя така ли е или не, но е твърде вероятно да има истина в това.
Нито разбирам арабски, нито турски, та да ги различавам.

Редактирано от Lucky Eva на 05.08.17 15:53.



Тема Re: имотитенови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано05.08.17 15:56



Както стана ясно, на Лъки кракът и няма да стъпи "там", така че никога няма и да разбере. Къде е това там и ние няма да разберем, нооо ... в нета щом пише ...



Тема Re: имотитенови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 15:59



линк, защото виждам, че моят не се отваря. Тази статия я има поне в 10 сайта.

А май е първоизточникът.

Редактирано от Lucky Eva на 05.08.17 16:02.



Тема Re: имотитенови [re: eta d]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.17 16:05



Миналата година бях из кърджалийско и момчилградско и това ми стига. Особено в момчилградско е направо потресаващо, там не можеш да чуеш българска реч и те гледат така, сякаш ще ти избодат очите с вилица, че говориш български.



Тема Re: имотитенови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано05.08.17 16:18



Не, и азнебх купил. Геврек, за ибягване на гражданска война и за запазване целостта на България говорим...иначе ти вече си купи изоставен имот. Кажи ни за какво е изоставен...разбира се официалната версия...нищо което да не е демографско или пък глобализация прокудени в чужбина...разкажи ни може пък да ти е наслидство...но сега имоти има колкото си щем... и не са от оня процрс...а от съвсем друг срамен за нас процес...Пиша от Рибарица а тук е голяма жега.
, мое да съм се жегнал нещо

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.