Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Имало ли е сериозно основаниенови [re: osvoboden pich]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано03.08.17 22:54



да, бях там, бях в....некои части на армията.
Просто Съюза трябваше да издаяни още десетина години.
Повтарям, БЯХ ТАМ. Там от 20 години. Всичко по медиите е либерално-толерастка идиотия)



Тема Re: право са имали, щото в тех е била тоягата, а ....нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.08.17 22:58



За турския въпрос доста се говореше... Специално той - не.

Дядо ми е издържал Станко Тодоров за известно време, защото е бил заможен, като негов партиен другар. Той е бил осъден на смърт преди 9ти.

Редактирано от Lucky Eva на 03.08.17 22:59.



Тема Re: Имало ли е сериозно основаниенови [re: Fish L]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано03.08.17 22:59



При мен беше преди Възродителния процес, явно бяхме част от подготовката му. Ама що гърмене изгърмяхме ... по едно време идва един дядо от селото (турчин) и вика: "Абе момчета какво направихте бе, прогонихте добитъка, кокошките спряха да снасят ..."


Не съм участвал директно в репресиите, по това време още не се знаеше официално какво ще се случва.

Тогава научих много за турците. Скромни и честолюбиви хора, което е достойно за уважение.
Когато започна вече работех, бях се уволнил. Имах колега турчин, на моите години, той разказваше какво и как се случва... гадно беше. Бяха им пратили танковата бригада...



Тема Re: право са имали, щото в тех е била тоягата, а ....нови [re: Lucky Eva]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано03.08.17 22:59



Лека му пръст на човека (да ти призная беше ми много омален с този тембър и примляскване на лъ-то), но отстранявайко го, не го засилиха в Белене, а го направиха директор на някакъв институт по правене на нищо ( не ми се рови, извинявай, Лъки).

Ти мислиш ли, че тези, които цитираш са имали доблестта да си признаят, че са престъпници спрямо народа си?! Ами, че те още се смятат за велики политици и имат право - най-големите капиталисти са те сега.



Тема Re: право са имали, щото в тех е била тоягата, а ....нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано03.08.17 23:00



Нали знаеш, че съм срамежлив...





Тема Re: уточнениенови [re: vozac]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано03.08.17 23:06



Следващото поколение няма да се мръдне.

Въпрос на търпение е.



Тема Re: уточнениенови [re: Fish L]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.08.17 23:21



Обърнахте ли внимание на НЯКОГО който влезе и отговори с ДА на въпроса на освободения? На въпроса "Имаше ли основания"? И добави "АЗ БЯХ ТАМ"?

Не е лошо да го направите.

После го разпънете да ви разкаже. Ама не вярвам да ви се отвори парашута. Такива неща не се разказват.

Редактирано от UnicaDonna на 03.08.17 23:53.



Тема Re: уточнениенови [re: Fish L]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано03.08.17 23:37



Следователно не сме ги подарили на Турция

.

Последно - какво казваш: те ся българи ли са или не.



Тема Re: право са имали, щото в тех е била тоягата, а ....нови [re: Lucky Eva]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано03.08.17 23:52



...няма начин... щом е твоя дядо, всички важни хора са си пили ракията с него, а някой даже са му плакали на рамото

.... никой не се съмнява в истинността на аргумента" дядо ми"... тя и Уникалната е пяля песни с очевидци от ЦК може, бе... то вас, ако ви слуша човек всичко може... не сте лоши жени, ама като заприказвате за политика и .... се чудя, толкова таланти в тази страна, толкова талатнтливи сценаристи на евтини реалитита, как се погубват неоценени



Тема Re: право са имали, щото в тех е била тоягата, а ....нови [re: pyrvata]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.08.17 23:55



Бля-бля-бля...




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.