Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема КТБ - пладнешкият Обирнови  
Автор tri-9084 (Бодлидрешко)
Публикувано20.07.17 23:20



Беше ясно, че КТБ е източена със знанието на мнозина, в това число и (на) Банков надзор, Прокуратура . . .


Един подкупен човечец се появи преди 10-на дни по телевизията, говорейки, че Цветан Василев щял бил да си търси правата в Страсбург и така, България щяла да бъде осъдена за стотици милиони левове.

Помните ли наглите изказвания на Василев ?

Е, докога ще търпим крадеца, който вика: дръжте, крадеца. Каква е тази наглост, какво е това безочие. . .


Грабеж на над 4-ри милиарда лева - такава огромна кражба, такова голямо зло, никоя държава не е допуснала да се случи (5% Пладнешки обир съпоставим с БВП).



Редактирано от tri-9084 на 20.07.17 23:33.



Тема Re: КТБ - пладнешкият Обирнови [re: tri-9084]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано20.07.17 23:30



Е да..но ето , че българският народ...гласува за такива като Цв Цв и ББ и в крайна сметка тези хора, са тези , които управляват...как ства това...само Господ и стари баби знаят..

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема в цивилизацията е таканови [re: tri-9084]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.07.17 07:47



който иска бесилки за далавераджиите, не му е мястото в европа, а в саудитска арабия или иран. нали искахте да сме нормална държава, ето вече сме, къде са радостните овации, къде са песните и химните?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: КТБ - пладнешкият Обирнови [re: tri-9084]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.17 08:11



Един подкупен човечец се появи преди 10-на дни по телевизията, говорейки, че Цветан Василев щял бил да си търси правата в Страсбург и така, България щяла да бъде осъдена за стотици милиони левове.

Кой той?

Е, докога ще търпим крадеца, който вика: дръжте, крадеца. Каква е тази наглост, какво е това безочие. . .

Ти ли ще покажеш как точно да НЕ ГО търпим?



Тема Re: КТБ - пладнешкият Обирнови [re: dymo]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.17 08:17



Е да..но ето , че българският народ...гласува за такива като Цв Цв и ББ и в крайна сметка тези хора, са тези , които управляват...как ства това...само Господ и стари баби знаят..


И СЛАВА БОГУ, че от палитрата крадци, възможни като обекти за гласуване, българският народ ВСЕ ОЩЕ има здрав разум да гласува за когото трябва.

Ще изпреваря следващия ти водопад от хули по адрес на ГЕРБ, за да те попитам - за Корнелия Нинова ли да гласувам следващия път, за да си доволна? Аз и целият български народ?



Тема уточнениянови [re: tri-9084]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.07.17 08:58



Не знам дали е пладнешки, дали е обир и дали сумата е тази.
Обстоятелствата по онова време ме карат да мисля, че прокуратурата събори банката. Днес бе подчертано, че Делян Пеевски дори не е разпитван въпреки множеството документи, налагащи това.

4-те милиарда са градска легенда, става въпрос за счетоводни позиции. "Сумата" по всичко личи, че ще се окаже 3 пъти по-малка. Освен това, с коло пари за КТБ се бръкна Фондът за гарантиране на влоговете? Цитирам: "Реално усвоените пари са 1,675 млрд. лв."

Темата е твърде деликатна за прибързани заключения, основани само на обвинението. Тепърва има да видим защитата.



Тема Re: уточнениянови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.07.17 09:15



Парите ги няма, чакай да чуеш защитата. Питай ме ако не ми вярваш.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема "Историята навлезе във фаза "цинизъм"нови [re: Crrafterr]  
Автор tri-9084 (Бодлидрешко)
Публикувано21.07.17 09:43



За каква "деликатност" въобще може да става въпрос, когато става въпрос за пладнешки обир на милиарди левове пред лицето на властимащите, начело с БНБ и в частност Банков надзор. "Историята навлезе във фаза "цинизъм", както каза наскоро един господин.




Тема Re: уточнениянови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.17 09:44



Съгласна съм и "като цяло" мисля, че това е едно от събитията, за което никога няма да научим цялата истина. И дори не знам дали някой освен Цветан Василев я знае "на" 100%. Може би дори и той не.

Както много други събития, впрочем, включително исторически. Затова толкова малко уважавам науката "История".



Тема Re: КТБ - пладнешкият Обирнови [re: UnicaDonna]  
Автор tri-9084 (Бодлидрешко)
Публикувано21.07.17 09:48



Показвал съм го, показвам го и сега, в тази тема. Това мога да сторя, това и правя.

Онези, които могат да се организират в София и другите по-големи градове на протест срещу корумпираната държавност, нека го сторят.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.