Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: КТБ - пладнешкият Обирнови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано25.07.17 11:15



"Виж, приятелю, не разбра ли, че кражба няма! Има съсипия! "

Опитваш се да ги изкараш по- глупави от нас ли?
Не не, не са глупави, не са и мързеливи, напротив умни и работливи са..и много добре знаят какво правят, така че няма как да е съсипия.. глупавият и съсипаният си ти, но не го усещаш още..нищо че си ми приятел..аз крадци нямам за приятели, самият аз крада и нищо не съсипвам..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано25.07.17 11:27



Уни, правиш генерална грешка, като слагаш ЦВ в центъра. Не, той не е "мозъкът" на операцията, той е изпълнител, просто са го "назначили".



Другата грешка ти е, че вярваш на "официалната" версия, според която ЦВ е грабил. Не, той просто си е облизвал пръстите докато бърка в меда. Действията му съвсем не са толкова груби, колкото се опитват да ги изкарат сега. Наистина няма кражби, а сделки с документи и договори, просто да кажем си е превишил лимитите за тези сделки. Но това е ставало с благословията на покровителите му, бъди сигурна!

С една дума, ако има виновни (а то със сигурност има) ЦВ е с най-малка вина! Виновните са тези, които създадоха и разрушиха схемата, от която се унищожиха много пари.

Колкото е виновен Банков надзор, че си е затварял очите, два пъти по-виновна е Прокуратурата, че изпълни мафиотската "мокра" поръчка на кукловодите!!!

Моля, прокурорите да не се правят на спасители!!!



Тема Re: КТБ - пладнешкият Обирнови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано25.07.17 11:32



Когато аз и ти крадем, откраднатото остава при нас и си го ползваме. А тия идиоти откраднаха милиони, а съсипаха милиарди.



... и не ги надценявай, много са глупави!!! но заради ореола на властта не им личи ... или поне не всички го забелязват.



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: LAMBl]  
Автор Nerv (Will O the Wisp)
Публикувано25.07.17 11:42



той не е "мозъкът" на операцията, той е изпълнител, просто са го "назначили"

т.е нещо като Васил Илиев, Илия Павлов или Бай Брадър. Евентуално по-сух?



А кои го назначиха? За тях има ли нещо в тоновете прокурорско обвинение?

прав или изправян

Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.07.17 11:56



Не говориш ПО СЪЩЕСТВО. Не е важно дали е Ц.В. или Шиши, или ББ - за контекста на нашия разговор просто няма значение. Това, което аз твърдя, а ти не го оспорваш качествено, е че това НЕ Е БИЛО никаква банка, а място "да се завлекат едни пари" по най-финия начин. Перфектно организирано в огромни мащаби. Достойно за Шиши - защото го знаем що за майстор е на мащабните акции, но де да знам - може и ЦВ да е подобен гений... НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЙ Е - повтарям. Интересуват ме твоите твърдения, че видите ли - всичко си било най-нормално, банка като банка, риш, нищо че съществуват всички тия НЕГОВИ фалшиви фирми-бушони, преливат се пари от фирма във фирма докато се загуби следата, раздават се милиони кредити на близки хора без никакво покритие и пр.
И само, видите ли, прокурорите дет нахлули, оцапали цялата работа... Хайде холан!

Пирамидата е щяла да гръмне в момент, в който ЦВ или Х си опекат работата както са си били запланували. Прокурорите просто мечешки им разбиха плановете. По нечия поръчка, естествено. По чия - и това не е важно за НАШИЯ спор.

Редактирано от UnicaDonna на 25.07.17 11:58.



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: Nerv]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано25.07.17 11:56



Едва ли. Нали те са сценаристите.



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: Nerv]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано25.07.17 12:01



"А кои го назначиха? За тях има ли нещо в тоновете прокурорско обвинение?" Шегуваш се!

Сами себе си да обвинят...???Същете които го назначиха, изпратиха прокуратурата да съсипе банката, а сега да напише обвинителен акт.

Не е необходимо да чета дългият обвинителен акт, за да знам, че за истинските виновници няма нищо написано.

Не случайно пуснах линк за продажбата на ТБ "Виктория". Процесът продължава...

Имам въпрос към автора на темата: А продажбата на ТБ "Виктория" обир ли е? Кои са кандидатите? Знае ли се кой стои зад тях? Да не се окаже, че след няколко години, когато пак прокуратурата влезе в ТБ "Виктория" да се установи, че е била "изпразнена"???
Моля, не пишете темите за обира на ТБ "Виктория" тогава, а сега, тогава ще е късно!!!



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано25.07.17 12:13



Не, банка беше!

Проблемът не е в банката! Проблемът е в схемата, която се приложи на тази банка!

И сега има банки, чрез които се прилагат схеми.

Не си мисли, че като ЦВ е в Сърбия, всичко е свършило.

Цв. Василев сега го използват за изкупителна жертва, както беше Вальо Топлото.

"...преливат се пари от фирма във фирма докато се загуби следата, раздават се милиони кредити на близки хора без никакво покритие и пр." Не това е схемата! Така им е изгодно да я представят, та да изглежда дребна - криминална.
Схемата е, реално кредитиране и създаване на легален и работещ бизнес, от който съвсем законно се печели.

Естествено този бизнес се крепи от всички страни - от банката с пари, от властта с държавни поръчки, от МВР, Банков надзор и прокуратурата с протекция. Това е бизнес обречен на успех!!!



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано25.07.17 12:27



"Не случайно пуснах линк за продажбата на ТБ "Виктория". Процесът продължава..."

Какъв процес? Не е ли кражба?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.07.17 12:29



"...преливат се пари от фирма във фирма докато се загуби следата, раздават се милиони кредити на близки хора без никакво покритие и пр." Не това е схемата! Така им е изгодно да я представят, та да изглежда дребна - криминална.

Да бе.... и ако не е такава схемата - КЪДЕ СА МИЛИАРДИТЕ? АКО НЕ ПО ДЖОБОВЕТЕ НА ТИЯ, ДЕТО ТИ ГИ КАЗВАМ? Нали ги е имало - кажи къде са.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.