Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кражбата е нищо по-малко от. . . кражбанови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.07.17 23:43



"Не това е акцентът на мнението ми." Виждам. Но смятам, че там трябва да си насочим вниманието, там е основната "грешка". И най-стабилната банка не може да оцелее при такава атака! Питаш ли се защо са я предприели? Каква е била целта им. И моля, сега да не плачат на гроба и да се вайкат, колко другите са сбъркали!

Уни, престъпниците са си престъпници, дет се вика, от тях освен мизерии друго не можем да очакваме. Прокуратурата нали е бяла и добра!? Защо точно тя еба мамата на ситуацията!?



С получените пари от кредити не е казано, че Ц. Василев е купил активи, които да са от бетон и тухли или от стомана. Много от кредитите отиват за организационни дейности, или за някакъв съвсем специфичен софтуер, който може да се ползва само, за това което е създаден и не може да се продаде на друг, а струва милиони. Ако щеш компютри да е купил преди 3 г. днес те нищо не струват.

А т. нар. кухи фирми не са никакъв проблем. Най-вероятно става дума за фирми създавани само за определена сделка. Какво означава кухи? - Пак нищонезначещи квалификации, но насаждащи асоциации и най-вече отклоняващи мисленето на масите от основната посока - КОЙ?

КОЙ или по-точно КОИ са покровителите на Цв. Василев???
и
ЧИЯ поръчка изпълни прокуратурата, влизайки показно в КТБ???

Банкер от ранга на Цв. Василев не се става щото си много умен. Той е назначен капиталист - ченге!!!

Та отговора на въпроса КОЙ е ДС!!!

Това ли очакваше да чуеш на пресконференцията на прокуратурата, Уни??? Не, няма да го чуеш, гарантирам ти!!!



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: pishmangreek]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.07.17 23:55



"ТРЯБВА ДА ИМ ПЛАЩАМ, ЧЕ РАБОТЯТ С ПАРИТЕ МИ???" Гърки, от 1.01.2016 г. лихвата е отрицателна. Което ще рече, че ти като си внесеш парите в някоя банка, те стоят в нейната сметка в БНБ, по която банката плаща - 0,4 % (отрицателна) лихва. Това за левовете! А за еврата стига до - 1,00 % (пак отрицателна лихва). Тоест, за твоите пари банките освен на теб плащат и на БНБ или на други банки и докато стигнат до това да работят с тях ... пиши го бегал

. Освен това 10 % от тези пари остават блокирани като резерв в БНБ, т. е. бенките ползват само 90 % от получените пари, а ти плащат лихва върху всичките.

Та исках да кажа, че изразът "работят с парите ми" понякога има малко по-различни измерения.

Редактирано от LAMBl на 22.07.17 23:57.



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: LAMBl]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано23.07.17 00:38



Значи да си ги изтегля и да ги сложа в буркани ли?
Нямам намерение да играя на фондовата борса. Искам децата ми да имат някакъв старт в живота. А и ние да не мизерстваме като се пенсионираме. Ако банката "изяде" спестяванията на децата ми, ще се гръмна където трябва.



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: pishmangreek]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.07.17 03:09



Отделно инфлацията яде 3-5 лева на всеки 100.



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.07.17 07:19



Ако банката "изяде" спестяванията на децата ми, ще се гръмна където трябва.

Абе тя надали ще ги ИЗяде, но май ще ги ПОДяде достатъчно...

ПостъпИ като мен - намираш си една рискова банка, която дава сравнително висока лихва, и правиш там депозити за до 100 000 евро.



Ако ще се гърмиш - преди това гръмни някого - някой знаков мошеник! Примерно - Шиши. Ще влезеш в историята!



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.07.17 07:23



Една главозамайваща лихва беше 60% през 1996-7 преди да влезе валутния борд, за малко. И аз изкярих. (за малко)

Тази, за която аз помня, май беше 1995. За няколко месеца се възползвах яко, после пак заминах... Тогава лихвата можеше да си се тегли месец за месец. После тая екстра отпадна завинаги и навсякъде май. Освен по някои видове депозити, ама там е в мизерен размер.



Тема Re: А за офшорките що си мълчишнови [re: LAMBl]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано23.07.17 21:30



Естествено, че се знае, къде са отишли парите!

По думите на премиера " „Синджирът си дойде, козата я няма“.



А иначе, понеже непрекъснато става въпрос в диалога ви за това, къде все пак са парите, а ти поне 5 пъти обяснявА как били прехвърлени във фирми, които били фалирали и затова нямало как да бъдат върнати,което е едната версия, а другата е, че били прехвърлени в офшорни зони, от където няма как да бъдат взети и върнати на кредиторите на банката, за което ти нищо не щеш да кажеш. "С една дума, битият си е бит, останалите да се радват, че са минали тънко", както казва Д-р Филипов в ""



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано23.07.17 22:35



Чете ли линкът от Мила, какво казват за твоя човек, за твоите хора:
"От 2006 г. досега столицата се управлява от ГЕРБ. За тия 11 години можеха да се променят много неща. Ама не можаха… Знаете ли защо? Защото се краде, бе! Как може да сте толкова… недосетливи?!"

Вярно ли е , че и ти си участвала?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.07.17 22:44



То пък само в София да се крадеше... в Свищов сигурно не.



Тема Re: Е па, може. Забравил съм.нови [re: pishmangreek]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.07.17 23:43



Бе.... дет се вика - радвай се, че не са ни сложили такса "въздух".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.