Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 27.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема мн ми е мъчно:(  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано25.06.17 17:01




вчера я гледах в "съдебен спор" и се разплаках...
повечето ми близки напуснаха реалния живот - точно от тази коварна болест РАК!!!
мн харесвам Нана...най-вече с фондацията И за подпомагане на жени с рак на гърдата!
И се отвратих от няколкото коментара които мернах под страшната новина!:(



Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: NUT]  
Автор Angli4aninyt (лейтИнант)
Публикувано25.06.17 18:02



Още през 2012 г. ми беше ясно, че някой я е излъгал, че е победила Рака...

Ако беше взела необходимите мерки, сега нямаше да се налага да мине повторно през един от кръговете на Ада.

Има няколко възможни сценария и този, който е със 70-80% вероятност е да "победи" повторно по същия начин, както е "победила" през 2012 г.

Да, и на мен ми стана мъчно и почти се разплаках. Видеото може да се види само във Вибокса.

Нана, желая ти искрено и лично отново да победиш!

Успешните хора са тези, които изграждат успешни навици!


Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: Angli4aninyt]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано25.06.17 18:39



Четох, че петата година е кризисна за раковите заболявания.
Да й пожелаем успех.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: Angli4aninyt]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.06.17 19:29



Още през 2012 г. ми беше ясно, че някой я е излъгал, че е победила Рака...

Ти си бил голям специалист бе..

. По принцип за съжаление малко от хората успяват да победят рака ИЗЦЯЛО И ЗАВИНАГИ. Да, има така наречената "преживяемост" след първото "излекуване", но...

Ако беше взела необходимите мерки, сега нямаше да се налага да мине повторно през един от кръговете на Ада.

И какви според теб мерки не са били взели? Доколкото помня - Иван и Андрей се погрижиха тя да получи най-добрата интервенция и най-доброто лечение в чужбина... Знаеш нещо неизвестно ли?



Тема Така е.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано25.06.17 19:55



Англичанинът има дълъг клубен стаж с няколко ника и определено спада към категорията "разбирачи". Нека по западняшки образец да бъдем толерантни към всички, вкл. към "разбирачите".



~~~


Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.06.17 20:47



И какви според теб мерки не са били взели?

Пиене на светена вода и редовни молитви.



Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: NUT]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано25.06.17 21:28



На мен ми е по-мъчно за

! Скролни надолу и прочети!
Тази ще се оправи пак.
Онези, които не са телевизионери и са съвсем невръстни и нямат средства за лечение, какво? Не ти ли е мъчно за тях?
Като ти е мъчно правиш ли нещо по въпроса или само си търсиш внимание в някакъв форум "колко си състрадателна"?!



Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.06.17 21:35



Честно казано, въпреки че съчувствам на Нана най-искрено - също така винаги съм си мислела за стотиците хиляди (във времето) боледуващи и умиращи от тази коварна болест, които си нямат нийде никого, няма кой да разгласява страданията им, нито кой да им плати лечението...



Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано25.06.17 21:58



На мен не ми пука за някаква си нана дето си съобщава проблема в ефир!
Повече ми пука за десетките деца в онкологичните отделения на болниците, които могат да бъдат спасени ако се намерят средства за импланти и скъпоструващи операции.



Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.06.17 22:12



На мен не ми пука за някаква си нана дето си съобщава проблема в ефир!

Пука ми за всички болни. Стари, млади... Никой не заслужава да боледува и да умира. Напоследък доста често си мисля - защо изобщо се раждаме, след като в един момент все пак трябва да умрем...

Не ми обръщай внимание. Само в последните месеци съм настроена така... но не знам дали ще се оправя изобщо вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.