Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Съвременната западна цивилизациянови [re: hubavka69-110043]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.06.17 17:25



тая интерпретация е още по-зле, предпочитам да запазя някаква вяра в човешкия род :)




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: ще се оправинови [re: Crrafterr]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано26.06.17 17:33



и аз вярвам че Нана ще пребори за пореден път коварното заболяване!
дори след първото лечение - се разхубави:)



Тема Re: Съвременната западна цивилизациянови [re: zaphod]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано26.06.17 17:37



Те възможните интерпретациЙ са разни. Възможно е например, теоретично, да е вярно именно, че богатите умират от леки болести - като станат на сто и петдесет години, не знам вече по толкова ли живеят, като са почти безсмъртни, и при седмата смяна на сърцето да умрат от ангина, да речем, която отникъде не се води тежка болест; или според другия начин на изразяване - "от старост".

Въпросът е, че Уникалната, подобно на журналист в жълт вестник, правещ се на сериозен анализатор, всъщност само струпа накуп едни тежко звучащи думи, без да си даде сметка какво значат те и до какви логически изводи водят, само защото формулировката на логическия извод не и звучеше в съответствие с тежко струпаните думи. Че и се напъваше как трябвало да разбираш от математически понятия и чий проблем било, като не разбираш.

А че парите осигуряват по-добро здравеопазване, мисля, никой не оспорва.

Редактирано от MupaM на 26.06.17 17:47.



Тема Re: Стив Джобснови [re: zaphod]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано26.06.17 18:19



Имам близка оперирана от рак на панкреаса преди 6 години и досега си е жива и здрава. Говориш на ангро.



Тема Re: Това не е критерий.нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано26.06.17 18:23



Кога това?! И къде точно на запад е било така? Ти "Жерминал" на Зола чела ли си? 1885г. се развива действието.



Тема Re: Това не е критерий.нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.06.17 19:19



Кога това?! И къде точно на запад е било така? Ти "Жерминал" на Зола чела ли си? 1885г. се развива действието.

(Е, вероятно не от самото начало, но от един момент нататък, когато са се усетили от какво им зависи производителността на труда. Ако ме питаш "от кой момент" - НЕ ЗНАМ. Знам само, че отколешният в пъти по-висок стандарт на живот при капитализма в сравнение със соца (схематично казано) не идва от живота на богаташите само, а и от стандарта на РАБОТЕЩИТЕ. Редовите работещи. Всички. Стандартът на живот и покупателната способност не падат от небето.)

Наложи се да се самоцитирам.

А ти какво твърдиш? Че през цялото време работниците ТАМ са потискани и мачкани както в Жерминал, и изневиделица, кой знай как, тия същите ТАМ са проимали висок стандарт на живот?

Добре.

Редактирано от UnicaDonna на 26.06.17 19:45.



Тема Re: Съвременната западна цивилизациянови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.06.17 19:21



Въпросът е, че Уникалната, подобно на журналист в жълт вестник, правещ се на сериозен анализатор, всъщност само струпа накуп едни тежко звучащи думи, без да си даде сметка какво значат те и до какви логически изводи водят, само защото формулировката на логическия извод не и звучеше в съответствие с тежко струпаните думи. Че и се напъваше как трябвало да разбираш от математически понятия и чий проблем било, като не разбираш.

Ами хубаво. Аз поне струпвам думи. Други струпват само язвителни коментари. По въпроси, които не са разбрали добре и после ги хваща срам от това. И почват да струпват обвинения, защото, нали, най-добрата защита...



Тема Re: мн ми е мъчно:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Angli4aninyt (лейтИнант)
Публикувано27.06.17 00:38



Днес пихме ли си Витамините?

Успешните хора са тези, които изграждат успешни навици!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.