Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема как сте с бельото?  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.06.17 22:01



по-точно, празнувате ли днес?



днес бил световният ден без бельо.

аз съм ветеран в това начинание

днес с гащи ли сте?


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.06.17 22:23



Винаги съм с гащи!
Да ти хване ципа на дънките ташаците не си е работа.





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано22.06.17 22:34



Майтап, майтап, ама аз все повече на памучно налитам. Дразнят ме всякакви изкуственяци, дантели, банели, ластички и връзчици ...


Направо ми е понякога да тръгна без всякакво бельо.

А ти си ветеран с гащи или без гащи?



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.06.17 22:35



мда... за това не бях се замислила

при потурите няма такава опасност

всъщност доста хора не носят бельо, изненадах се даже колко са много


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.06.17 22:36



Е, нямаш основание да се замисляш за това.





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: eta d]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.06.17 22:37



ветеран без гащи


точно поради алергически причини

пък след години нарекоха специален ден


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема ДА!нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.06.17 22:43



"днес с гащи ли сте?" ДА!



Наваксвам, за времето в което ще съм с памперс.

Редактирано от LAMBl на 22.06.17 23:09.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано22.06.17 22:51



Абе, ако ще е бельо, трябва да е само това:



Иначе, честито на празнуващите...тоя празник, не е моя




Тема Re: ДА!нови [re: LAMBl]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.06.17 22:57



бъди по-витиеват с изразите, кажи набедрена превръзка, не памперс




не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: ДА!нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.06.17 22:59



Така говориш, щото не знаеш, каква беше първата редакция...





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: makeover]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.06.17 23:00



бе то бива...ама като се сетя какво ще ми се случи на кожичката с това ангелско бельо...кой реши да го сваля от мен, ще реши, че имам опасна тропическа болест и- край




не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: ДА!нови [re: LAMBl]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.06.17 23:02



не знам първата редакция, ма от мен да мине - можеш да ползваш набедрена превръзка от биткойни или каквито и да е виртуални валути




не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.06.17 06:07



"Надървен кур усран гъз не гледа"(народна).


Та какво остава за [леко]пъпчив...

Редактирано от tuzlija-179435 на 23.06.17 06:14.



Тема Със ....нови [re: tartarianeyes]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано23.06.17 09:54



Навремето гащите криеха дупето, а сега в дупето са скрити гащите!

Докато бях женен често чувах когато наближавахме стъпала "Я върви пред мене, че гащите ми са в чантата" .... Все нещо й се усукваха, дразнеха или се отпечатваха на полата .....

Питаш за гащите ми ли .... с гащи съм! - нещо трябва да крие питона и дръндамулите, че на дърт чиляк не му отива увиснал пакет.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано23.06.17 10:14



В последно време ми стяга топките, сигурно са ми порасли още..но пък хубавото е че щом си сваля боксерките, се освобождавам от притеснението и веднага го надървям..но знаеш, аз не правя секс..а може и от това да ми растат топките, да не е от бельото. Много неприятно е да спя надървен, хубаво че ми напомни за бельото, трябва да измисля нещо!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано23.06.17 11:26



Като гледам снимките от линка, нещо не се връзва. Изглежда ден по бельо, а не ден без бельо.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.06.17 12:03



Имал съм много случаи докато чета из клубовете да избухвам в смях и да стрескам колегите си, мина много време докато ми свикнат. Когато, обаче четох на Ести темата за прашките със силиконова лента не че избухнах. Разревах се.
Голям образ тая Ести.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.06.17 19:32



Тарти, може ли да не слагаш линковете чрез тая shortURL услуга щото сигурността на мрежата ми не допуска линкове от нея (източник на спам и скам). Сега не мога да видя безгащите





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.06.17 19:36



Е къде е това деее, вие кат онез в психатрията дето си казват номерата на вицовете и се хилят





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.06.17 19:45



вече ще знам



засега развихри въображение - представи си сочни, напечени от слънцето ябълки и т. н.


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.06.17 19:47



вярно, сетих се за тая тема



бе хилим се ние тук, обаче на много хора с такъв проблем хич не им е смешно...


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано23.06.17 20:08







Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано23.06.17 20:10



"От тогава насам на всеки 10 януари хора от цял свят излизат без поли и панталони в метрото, за да покажат на забързаните в ежедневието си съграждани, че не е нужно животът винаги да бъде толкова сериозен и сив."



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано23.06.17 20:31



Аз тоз празник много го уважавам и много го тача. По едно време си ходех без гащи без да знам даже, че си има такъв специален ден. Искам да кажа, навън си ходех така с полупрозрачни роклички и поли, ей тъй да гледа и да се чуди човек има ли,
няма ли гащи отдолу



Обаче, днес го изпуснах тоз празник... Обаче, още не е късно нали... ей ся ще ги събуя, да им се невиди, само пречат



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.06.17 20:35



A, ябълки, дини ми дай на мен





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.06.17 20:36



Благодаря!



Тема жените може да си го позволитенови [re: tartarianeyes]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.06.17 21:02



знаеш ли как скубе цип без гащи



Тема Re: жените може да си го позволитенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.06.17 21:11



Бе тяхната е лесна, само се чудят как да си свалят гащите без да изглеждат мурви.



Тема Re: жените може да си го позволитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.06.17 21:24



дрън дрън

един път да ти се появят раните по дупето, слабините и циците, тогава пак ще приказваме

п-пу, да не се случва


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: жените може да си го позволитенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.06.17 21:25



LEVI'S,WRSNGLER,RIFLE имат един куп модели с копчета...



Тема а защипвал ли ти се е между копчетатанови [re: tuzlija-179435]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.06.17 21:29







Тема Re: жените може да си го позволитенови [re: tartarianeyes]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.06.17 21:29



ХОМЕОПЛАЗМИН прави чудеса...



Тема Re: жените може да си го позволитенови [re: tuzlija-179435]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.06.17 21:30



п.п.
дънки нося много рядко, не ми понася на трънките



Тема Re: а защипвал ли ти се е между копчетатанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.06.17 21:35



Имало го е.

Само че съм голям привърженик на ризите "текс-мекс"с двата джоба на гърдите и пуснати над дънките.Така,че закопчаването им става подробност,която често може да бъде пропусната.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано26.06.17 13:23



Тарти, а това дето с него покриваш "голотиите" си, както казваше баба ми, не те ли дразни ? И какво ли ще е то по-различно от плата за гащите ?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"

Редактирано от Thenewold на 26.06.17 13:27.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.06.17 16:54



Да, да, верно, извинявай. Моят постинг тука е от тая серия, дето отваряш прозореца да пишеш, и през трийсет секунди те прекъсват за нещо, тоя прозорец седи ли седи и накрая вече забравяш точно какво искаш да пишеш и какъв е апломба, и без да искаш, вместо да затвориш прозореца, натискаш изпрати.
Изключено да намери темата на Ести, аз едвам намирам и теми от вчера(Вр. ме беше светнала как се търси през гугъл, ама пуста памет.) затова ще се опитам да преразкажа.
Ести, като млада булка, започва работа в някакъв институт или завод. На работа се ходи с ведомствен автобус. Темата беше за пролетните дрешки, така че пролет е било, когато решава тя да сложи по-ефирна рокличка, за да усети пролетта, свежестта и каквото усещат жените когато се обекат така, а мъжете да усетят задух и шум в ушите- каквото си усещаме ние в тия случаи пролетес. Все пак ефирна или не, Ести е не пример, а самото олоцетворение на целомъдрие. Няма изрязани деколтета или цепки, или такива неща, просто токчета, вдигната коса, рокля до над коляното и доста червено. Внимателно се оглежда- няма намек за еротика.
Бельото при жените никога не проста работа, независимо от сезона, но когато става въпрос за ефирни материи, тогава вече говорим за инженерни проблеми в обхват и сложност на космическа програма. През тънките рокли бельото се очертава, а по-добре бсп да дойде на власт, тколкото Ести да излезе с очертано бельо. Единственият възможен вариант в случая на Ести да облече оная рокля бил от онези, нали ги знаете(израза е на Ести, аз специално изобщо не съм подозирал, че такива неща има) прашки с прозрачна силиконова лентичка вместо ластик. Е, нещата са налице, обувки, червило и нашето момиче е на спирката. Навреме е и всичко, нито бърза, нито е забравила нещо, всичко е ток. Спънка до известна степен се оказал самият автобус, който изключително нелепо бил с високи степенки, но
една жена,
през пролетта
заобиколена от мъже
когато е облечена така
въобще не може да се спре от някакво високо стъпало. Подигнала леко роклята, с достойнството на Кейт Мидълтън и лек пукот по шевовете, вдигнала крак и се качила. Зад нея настанала лека суматоха, но това е естествено и очаквано, Ести даже би се обидила, да би останала незабелязана, така че спокойно застанала права(няма да си мачка роклята) и тръгнали. Имала много работа, все пак да не забравяме за работния ден и точно пред нея бил колега, някакъв чичо, който и дължал справки. Ести се запровирала и взела да му обяснява какво и как трябва да се свърши. Човека бил странно неразговорлив. Имал измъчен вид. Оказало се че и другите познати, не че я отбягват нещо, но не се чувстват добре и не им се говори. Може да е вирус, рекла си Ести. Пътували в мълчание и мъжки въздишки. Веднъж някой рекал охохохохохох, и това било.
Нещата се изяснили едва на слизането. Ести усетила че нещо и пречи и повдигнала краче да види. И там на тъничкото лакирано токче висели прашките със скъсано силиконово ластиче. Онова пукане не било от шева.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Green Light]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано26.06.17 17:17





Разкошноооо преразказано...

а това е поезия:)))

една жена,
през пролетта
заобиколена от мъже
когато е облечена така
въобще не може да се спре от някакво високо стъпало





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: makeover]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.06.17 17:34




Мерси, нейното беше по-готино. Ревах, нали ти казвам



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Green Light]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано26.06.17 17:42



жалко че и Ести избяга от клубеца!
сега сме останали една шепа хора - които в повечето случаи не се понасяме!:(



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.06.17 18:09



Аха, жалко е, готина беше тая Ести(сигурно още е, да е жива и здрава където и да е). Опитвам се да ги приема философски тия промени. Аз също не съм оня Гринлайт, нали? Има едно страхотно стихотворение на Валери Петров, - "Не че ми е леко на душата, обаче без тия мзагуби и тежестта на годините ... то нали не бих те имал тебе, мой живот, изпълнен със лица, с гласове, с приятели..."

ето го

, ако ти се чете



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.06.17 19:21



Ако си готвач, и паниран чам да ми сервираш ще го изям с удоволствие





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Green Light]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано26.06.17 19:22



Хубав преразказ, Грийни! :)

Спомних си, че и аз се хилих на работа тогава и го потърсих... хаха, голямата сладурана Ести:
"Аз, както се досещате неохотно се съгласих, но извадих ключовете от чантата си и с бързо и делово движение му подадох връзката ключове........на които висяха закачени моите дантелени гащи."



Щастието идва при веселите!

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Шило]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.06.17 19:51



Супер, супер, тенкс, точно така беше. Аз доста авторска фантазия съм вкарал.
Много готино!



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.06.17 19:52



Хехехе, паниран чам.
Тенкс!



Тема Зависи от цветанови [re: tartarianeyes]  
Автор Santo Modesto (стар клубар)
Публикувано26.06.17 20:16



Помня четох в книга за германските подводничари през ВСВ, че носели черни бели гащи, защото "черното бельо не се цапа толкова".

Също си спомням как започнах да виждам белите клинове на военните униформи от 1800-те и по-рано, когато прочетох че са били обувани на гол задник. Можем да се досетим колко са били бяли, особено по някои места, даже от обичайното потене около и слузене от дадени телесни отвори... Щото чак 1870 или 1880, или тогава някъде, британската войска въвежда бельото като задължителна част от униформата.

Не ми се ще да помислям за гол-гъз обличането на женските дрехи, считайки че там има не само потене и слузене, но и мензисна секреция...

Егати "доброто старо време"!



Тема Re: Зависи от цветанови [re: Santo Modesto]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано26.06.17 21:33



Това се казва натурализъм.





Тема Re: Зависи от цветанови [re: Santo Modesto]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.06.17 01:51



Имаше един американски филм - Tai-Pan (1986 г.), в който играе един от най-добрите австралийски актьори, Bryan Brown. Действието се развива около 1841 г. около Хонконг и Макао, а главният герой обичаше китайските обичаи. Китайците наричаха англичаните "варвари".

От Англия пристига синът му и бащата го кара първо да се изкъпе, понеже мирише отдалеч. Възникна бурен спор, в който синът му обясняваше колко вредно е къпането - така са мислели навремето, т.е. неотдавна, в Европа. Бащата настоя, че китайците заради къпането не страдат от множество болести, познати на запад. Освен това го помоли да си бърше гъза с вестник поне докато е при него!

Ето едно косвено потвърждение, че бельото, при такава здравна култура на нашата цивилизация, е нещо по-скоро пречещо на природната смрад. Особено ме впечатли това, че европейците, за разлика от китайците, не са смятали за нужно да си бършат дупетата след акане. Разбира се, може да е и художествена измислица.



Тема Има и доза политическа правилностнови [re: Crrafterr]  
Автор Santo Modesto (стар клубар)
Публикувано27.06.17 04:27



По принцип, не може една култура с по-висша технология да има по-низша хигиена от култура с по-низша технология. До сега не се е получавало никога. Китайците от къде са вадели водата с която уж са се къпели редовно? В какво са я държели? С какво са я греели? Глупости и измишльотини от политическата правилност, че да им дава самочуствие. Все имали някаква страхотна технология - която все по най-удобния начин била затрита по заповед от някой си идиот император, да? Ам че как тъй можеш да затриеш технологична база, която включва толкова много отрасли, плюс разработен начин на мислене, и образование, и законодателство, и съдебно дело, и какво ли не? Пак глупости и измишльотини, да се дава самочуствие на малцинствата. Които - удивляващо е! - вярват на тези измишльотини и вярно се мислят за по-висша раса от европейската! И в същото време висшата раса драпа за работни визи в ЕС и САЩ и Австралия и изобщо в държави положени и развити от европейци, уж "варвари", да? Както се казва на чист български език, чапкън гьонсурати.

Относно триенето на задниците, а това включва и боравенето с мензиса, човек ако яде колкото е нужно, и не може да си позволи повече, знаеш ли колко малко храна преработва през себе си? И знаеш ли колко малко излиза, преработена? "Охранените" богаташи са ходели по голяма нужда веднъж дневно. Хронично-гладните бедняци са ходели по нужда през ден. В такива обстоятелства, а лично съм ги виждал и изпитвал в Африка, изпражненията излизат изолирани от ануса чрез слой слуз, и де факто, даже ако имаш тоалетна хартия - с нея няма какво да се избърше, освен малко слуз - която си я има по принцип, да държи ануса влажен, по физиологична нужда (да пречи на вход на бактерий и прочие). Говоря за здрави хора. Болните хора е трябвало да си чистят задниците, но - досещаш се - или са оздравявали бързо, или са умирали още по-бързо. Та не са формирали нормата за номинално "заднично поведение", ако ме разбираш. Мензисът е бил няколко капки кръв - която често е засъхвала преди да протече на долу; как мислиш африканките по храсталаците карат без памуци и марли и превръзки, че и без бельо изобщо? Хронично-гладни жени не отделят много кръв и маточни отпадъци, до там че да им се наложат изрични мярки да боравят с тях.

А за чистене на задниците са били използвани различни подръчни материали, от шума и трева до талаш до парцали. Римляните са използвали гъби (природни, от морето), набучени на пръчка, гъбата натопена във вода. Всеки ползващ дадена тоалетна си е триел задника с гъбата поставена там; не са имали понятие за заразни болести пренасяни чрез ануса. От Рим до британската империя, разработила технологията да се пръсне по целия свят - а ще хигиената да е била напреднала съразмерно технологията.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.06.17 07:22



Тарти, а това дето с него покриваш "голотиите" си, както казваше баба ми, не те ли дразни ? И какво ли ще е то по-различно от плата за гащите ?

През цялото време се питам точно това. Особено ако става дума за дънки!



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.06.17 07:38



Аз лично много отдавна се питам дали е въпрос на лош превод наименованието на тоя "Ден без гащи"... ми те са си всичките с гащи! Може би трябва да се казва "Ден ПО гащи"!

А при това положение не виждам кой-знае какъв шок - все едно че си по бански или по много къси панталонки. Като че ли не ходим така на плаж пред сума народ.

(Същото като Drink & Drive. Буквално значи "Пиеш и караш" май... а това не е вярно. По-добро е логото на една от фирмите - "Вие пиете - ние караме".)

За мен лично ходенето без бельо е нехигиенично. Също и така наречените прашки, които намирам за неудобни и дори вредни.

Дъртото си е дърто!



ПП - като бях в ранна ученическа възраст - се стресирах веднъж в една от уличните мръсни обществени тоалетни.. наложи ми се да прибягна до услугата им, и тъкмо слязох - видях как една дебела циганка по дълга пола си пикаеше пред вратите на тоалетните - просто се беше разкрачила и пикаеше! После се разтръска и си тръгна.. така се отвратих, че оттогава асоциативно всяка мисъл за жена без гащи ме отправя към онази гледка...



Тема Има и късметлийки!нови [re: tartarianeyes]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано27.06.17 10:13



Мноооого навремето подарих на едно гадже корекомско бельо ..... Толкова беше благодарна, че рядко намираше време да го облича ....

какво е едни ден .... за безбельо!? .... За Късметлийките този ден е всеки ден!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Има и доза политическа правилностнови [re: Santo Modesto]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.06.17 10:27



Я какъв информативен пост...

Между другото, във връзка с водата, понеже Тайпан е по роман на Джеймс Клавел, та в някой от романите му,може и същия да беше, пишеше за това как една Хамериканка изляла в тоалетната цялата кофа с вода и после разбрала какво разхищение е проявила и т.н., така че наистина е озадачаващо как са се къпали така редовно. Но и в Шогун пак пише за миризливите европейци, пак същия автор... Може пък да е правил проучвания човекът, за да набляга така на това.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.06.17 10:38



Е, що пък да не е хигиенично ходенето без бельо, ако си с пола? По-проветриво е. А ако си переш панталоните всеки ден, не е ли все тая дали е бельо или панталон?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Има и доза политическа правилностнови [re: hubavka69-110043]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.06.17 11:05



И в Цар Плъх има един епизод- след като американците освобождават лагера, вече започва да се намира тоалетна хартия. Главният герой намираше бърсането с хартия за противоестествено в сравнение с японския начин с манерка с вода, както беше свикнал.
Явно си е тема за Клавел.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.06.17 11:16



По моето скромно мнение панталоните са връхна дреха, която колкото и да я переш - не можеш да я изпереш толкова, колкото бельото. Ако са дънки от груб плат - още по-малко. А полата ако е тънка - става единствената преграда между фините женски части и праха по повърхностите, по които се сяда. Бельото по презумпция е НЕЩО, КОЕТО ПРЕДПАЗВА. Затова и не признавам прашките. Те не само че не предпазват, но в някои случаи и възпаляват.

После.... айде да не навлизаме в подробности за неща, които не са особено приети за писане, но... ще го кажа по заобиколен начин... не напразно световните компании за фини грижи за женската анатомия ПРЕДИ МНОГО ГОДИНИ са създали протежето! И ненапразно то се употребява масово.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Шило]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.06.17 11:20



Цялата тема е велика. И много любопитна от гледна точка на моя преразказ- оказа се че съм компилирал три естини случки. Има даже и мой разказ и линк към Печно Заека.
Супер, че я намери, много тенкс!



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано27.06.17 12:54



И аз горе писах същото, че определено навсякъде по снимките са с гащи. Ровнах, било "no pants day", ден без панталони.

А онази твоята циганка е била цивилизована, щом е влязла в тоалетната. Същата случка съм я виждал в Рим на площада пред Термини. Просто си запретна фустата, даже не приклекна, а само се понаклони малко напред да не си мокри краката и си свърши работата на тротоара посред бял ден, без да се крие и без да се притеснява от никой.
За протокола, и тя беше без гащи ;)



Тема Re: Има и доза политическа правилностнови [re: Santo Modesto]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.06.17 13:11



Логиката е едно, а литературното свидетелство - друго


Повечето история дължим на литературата и по-малко на материалните паметници.



Тема Re: Има и доза политическа правилностнови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.06.17 13:37



.., а съвсем нищожна част на истината(научната работа)



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано27.06.17 13:51





_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: Има и доза политическа правилностнови [re: Santo Modesto]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано27.06.17 14:26



Хигия в древногръцката митология, римски еквивалент – Салус, е дъщеря на Асклепий. Тя е богиня на здравето, чистотата и хигиената (и по-късно: луната), и заема важна роля в култа на баща си. Докато нейният баща се асоциира по-пряко с лечението, тя се свързва по-скоро с предпазването от заболяване и поддържането на добро здраве.

Въпреки, че Хигия е била обект на местен култ от поне 7 в. пр.н.е., той не се е разпрострял докато делфийският оракул не я признал, и след опустошителната чума в Атина през 429 пр.н.е. и 427 пр.н.е. и в Рим през 293 г. пр.н.е. Нейни храмове е имало в Епидавър, Коринт, Кос и Пергамон.

Арифрон, сикионийски поет от 4 в. пр. н.е. е написал известен химн в нейна прослава. Статуи на Хигия са били изваяни и от известните древни скулптори Скопас, Бриаксис и Тимотей.



От кое време е тази хигиена. А ?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Има и доза политическа правилностнови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.06.17 14:36



Сори, но на статуята изобщо не се вижда Хигия с гащи ли е, без ли... или с прашки.





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.06.17 14:38



даже не приклекна, а само се понаклони малко напред

Мойта не се и наклони, нито си запретна полата. Просто само се разкрачи...Пикаеше си с ръце на кръста и се озърташе невъзмутимо наоколо.

За протокола - а как би могла да бъде С гащи?





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано27.06.17 14:43



Бащата на мой съученик беше гинеколог. Казваха, че бил добър лекар. И тогава, преди много години, когато частната практика на лекарите беше все още разрешена, бащата на моя съученик преглеждаше в частния си кабинет в края на деня. Имам спомен от това, защото моят съученик ни показваше колекция от забравени гащи в кабинета му. Най-много бяха розовите кюлоти, чиито крачоли може би са се подавали изпод полата на пациентките ... Върху тях още стоеше залепен с лепило за хартия не много красив етикет. Не най-вероятно, а почти сигурно, жените си бяха забравили гащите в кабинета от притеснение, но сега си мисля как ли са се прибирали без гащи тогава ?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема А ТОЗИ АСПЕКТ НА ТЕМАТАнови [re: MilaO6]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано27.06.17 14:47







Тема Re: как сте с бельото?нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано27.06.17 14:49



Какво значи как е могла да е с гащи. Като всяка друга с гащи и да ги смъкне преди това.
Обаче нямаше - и съкрати процедурата.



Тема Re: Има и доза политическа правилностнови [re: Thenewold]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.06.17 15:48



За епидемиите от чума в Европа знаем. Навсякъде информациите за нея вървят ръка за ръка с изречението "концепцията за спазване на хигиена въобще не е съществувала".

Чували ли сме за пандемии от чума в средновековен и по-нов Китай (вкл последната династия Цин до 1911 г.)?

Чак след 2009 г. в Китай се появява чума... Откъдето и май е тръгнала по света преди 2 900 години

Но са се усетили по някакъв начин.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Thenewold]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано27.06.17 16:59



С етикетчето (" Дамски гащи "Пярижки"?)за за се покаже,че са чисто нови,нарочно за прегледа, забравени може от притеснение,а може и от липса на навик за ежедневно носене?



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: 741]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.06.17 17:29



Като детиняк накарах вуйчо да ми разкаже неприличен виц.
Дебела Бона на екскурзия в Рим и се доходило неудържимо по дебела нужда. Поразперила фустата и започнала. Минава възпитан римлянин "бона сера сеньорина". Че съм Бона, Бона съм, как ли ме позна че сера обаче





Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано27.06.17 17:33



аз съм добре, всяка година купувам нови нещица
понякога лятото на морето правя изненади на мъжа ми и си забравям бикините в хотела, в един момент като сме в асансьора например навръщане от вечеря или разходка и ако сме и сами ...му показвам какво има под полата хеххе, няма да ви казвам как бързо пристигаме в стаята, а ако му загатна нещичко докато сме в ресторанта или някъде навън ...няма да ви казвам какво става



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: как сте с бельото?нови [re: Thenewold]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.06.17 17:33



Две госпожи во най-добри години решиле да излезат надвечер сами без мажите.
Вечерали се напиле бааги и дошло време за дома. По пат им се примочало. За да
не им светкаат белите газишта во градската темнина решиле да скршнат во
гробиштата покрай кои минувале и таму да ги изврашат природните обврски.
Нормално немале тоалет хартиа. Првата се забришала со своите гашти и фрлила.
На втората и било жал за гаштите па откинала парче од венец и завршила
работа.
Утредента двамцата мажи си пожалиле мейусебно:
- Знаеш, жена ми синошта се врати дома пияна и без гашти - рекол единиот.
- Не е тоа ништо - одговорил другиот. - Моята исто се врати дома пияна а од
газот и штрчеше лента на коя пишуваше: "никогаш нема да те заборавиме! Перо,
Миле и фудбалски клуб Слога"!"



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано28.06.17 02:30



Аз днеска съм по 'цадаци'.



After I told my wife that black underwear turns me on, she didn't wash my `Y`- fronts for a month.

Chic Murray



Редактирано от Koftia на 28.06.17 03:07.



Тема Re: как сте с бельото?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано28.06.17 09:33



Чисто нови гащи. За прегледа закупени, обути и след това забравени в кабинета от притеснение. На лекаря те не правеха впечатление, а ние се забавлявахме, защото те бяха страстоубийци - с дълги крачоли и ластици накрая, ватени ..

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.