Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: то сеганови [re: pyrvata]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.06.17 07:03



Първанов беше по-хубав и по-стегнат по времето, по което беше президент, а Зорка си беше истинска първа дама, но като умна, интелигентна и възпитана жена, стоеше кротко отстрани, без да се афишира... освен това, беше красива, елегантна и изискана жена... не че харесвам Първанов, но на бялото няма как да кажа черно...

Лайк!

Радев е толкова напомпано "строен и мъжествен", че отдалече мирише на изкуствено.

Мъжествен военен и то-български - НЕ МИ ГО ХВАЛИ! Стойка до стойка. А и да е мъжествен на вид - за един президент мъжественост ли е главното изискване, или акъл?

Като погледна снимка на световни или европейски президенти, снимани заедно на някаква международна среща в цял ръст- ми идва веднага една мисъл - тия толкова се страхуват от терористи, че и един охранител са си построили между тях, за всеки случай!





Тема Re: то сеганови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.06.17 07:11



Разбира се - Радев не е виновен за напомпаната си стойка. Ся - няма да вземе да се крие - такава си му е стойката и толкоз. Само дето не трябва тя да бъде изтъквана като нЕкво негово неземно достойнство. (След 1-2 години и той ще се закръгли подобаващо - ще си говорим пак)

Въпросът е в оливките му. И поредната - откровено двойният аршин към фашистки маскировки на видни дребни българи. Това беше ТОЛКОВА ПОКАЗАТЕЛНО за лицемерната му същност, че на мен нищо друго не ми трябва, за да си докажа правотата на разсъжденията и оценките си за него.



Тема Re: то сеганови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано22.06.17 08:10



Вкарайте си ги вие, вие живеете с тях и им сърбате попарата на богатеенето и "умността" . Ама вместо да ги вкарате им правите метани? Странно защо? Отдавна границите между доброто и злото са размити и едното е заменило другото... е...



Тема Re: то сеганови [re: UnicaDonna]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано22.06.17 08:23



абе, верно ли има напомпана стойка това плешиво чиченце? брях, аз съм се повредила нещо явно, но виждам само последствията от намалелия тестостерон и неистови усилия да бъде компенсирано това намаление...и точно тъй, стойки някакви, гълтане на коремче и т.н. кому е нужно? като казвам, че и двамата са смешни имам предвид показните им гротескни усилия да се правят на такива каквито не са: тя на дама, той на мъжкар

като го гледам се сещам за вица, в който един се правел на гангстер, но ...зад ъгъла се появил як бабаит и ...вместо призива горе ръцете, се чул нежен фалцет, момент, подръж ми пищовите та толкоз ще му е напомпаната стойка и на тоз, до първото сериозно изпитание, а след туй стой да гледаме сеир... ма ние вече гледаме, само дето не е смешно...



Тема Re: я ся ко ш кайте за туалета на деситу.нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.06.17 10:07



Дърто,не може хем да се хвалиш с 50 год.трудов стаж,хем да се буташ у ебачите.И да ти падне Деситу,та що?Да й лази плужек по г'за ли?





Тема Re: е гонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано22.06.17 14:07



Анжък, с наболи зърна - готова за нападение......

Етикетът изисква.........да се вижда само цепка на деколтето





Тема Re: е гонови [re: spunk]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.06.17 17:01



готова за нападение......

Тъй най-убаво! И ние - напред, на нож, па квото стане.





Тема Re: то сеганови [re: pyrvata]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.06.17 21:17



президентът ви* е отпуснат и плешив със смешен фалцетен гласец.

Президентът ни, ли?*



Това дава ответът за останалото ти писание.

Държа да подчертая, че не съм гласувал за него, но сейчас той Е президентът на България и следователно се налага Ти да се определиш като от коя нация ще да си.
Познавам доста живеещи навън и като такива / това обикновено е в годините от 1 до 3, след като са напуснали България/, в които ни говорят на вас, вие, там и т.н.
Интересното е след после, ама туй е съвсем друга тема.



Тема Re: то сеганови [re: Silverado]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано22.06.17 23:18



Аз съм си от българка, а ти не ми се репчи, ако обичаш. Това чудо не е няма да бъде моя президент, това е смешна кукла на конци и изобщо не ме интересува дали си гласувал за него или не. За мен България няма президент, за първи път 1989г. насам. И това няма нищо общо с моята националност. И настоявам,че всеки истински българин трябва да се отрече от тази марионетка на Путин!



Тема Re: то сеганови [re: Silverado]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано22.06.17 23:25



Виж какво поддръжниците на другарката Нинова и децата на червената буржоазия ме изпратиха навън, да не преча.Изобщо не ми говори за тези хора и не се опитеай да ме манипулираш с патриотичните си призиви!Комунистите ни изгониха от страната ни и изобщо не ме интетесува дали ти харесва или не.Да българка съм,но не възнамерявам да наричам рожбата на една голяма манипулация мой президент!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.