Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: то сеганови [re: pyrvata]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.06.17 23:30



Е, не може един военен да има пътка като примерно плевнята.
Тоест - сигурно може де, ама е рядко срещано.





Тема Re: то сеганови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.06.17 23:32



Путин разбира се го избра. То той цял Тръмп избра, кво остава за някакъв си Радев.

Това е поредната истина, която си написал.

Радев имаше именно това предимство, че не беше червен. Ако беше червен, резултатите му щяха да са по-ниски.


Аз казах, че СЪЩНОСТТА му е червена. И това е НЕОСПОРИМ ФАКТ.

Приемете го най-сетне - децата на червената буржоазия са много напред от вас в тая материя, политиката.

Малко се замислИ какви ...неадекватности (за мен това е синоним на глупост) говориш. "Децата на червената буржоазия" наистина са много напред в политиката, (поне - когато се освестят в някъф момент), затова никога няма да номинират ИСТИНСКИ НАДПАРТИЕН кандидат. Този, който ги подценява, СИ ТИ.



Тема Re: то сеганови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.06.17 23:36



Президентшата ми звънна да ми благодари за хубавите думи и за това че прехвърлих темата от нейните цици към хуя на президента...и каза да те поздравя за твърдото ти мнение по президентското представяне...
Моля всички мърли за си приберат увисналите цици



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: то сеганови [re: PYTnik]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано21.06.17 23:39



ми, за да не се заяждаме с неговите се заяждаме с нейните... и проблемът не е в циците, а в акъла и в личността... президентът ви е безличен средностатистически индивид, без мнение,без позиция, издигнал се случайно на гребена на вълната...
а ето ги и прословутите цици, но не тези на деската:






Тема Re: я ся ко ш кайте за туалета на деситу.нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.06.17 23:41



"я ся ко ш кайте за туалета на деситу."
Напълних им устата и не чакай нищо повече да ти кажат..са започнали от самото начало да плюват...беше крайно време да бъдат затъкнати..
браво на мен, на президента и на президентшата, нейна Светлост красива и знойна жена ...ех да ми падне тази жена... клубните мърли се отчаяни..и циците им са виснали, мъже нямат и устата им големи..като празни тенекии от сирене..мърли...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: то сеганови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано21.06.17 23:42



...децата на червената буржоазия са за затвора, като самата червена буржоазия, признайте го най-после и ай стига лицемерие вече, от което се облагодетелстват само те...



Тема Re: то сеганови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.06.17 23:54



Да, напред са - нивото на разсъжденията ви е гола вода спрямо техните.

Червените - според мен - се надяваха да натрупат дивиденти от радевото президентстване до края на мандата на парламента.
Тук обаче - признавам - тиквата реагира вярно, уцели ъгъла и не пусна тая дузпа да стане гол. Хвърли си оставката извънредно у моментално, пресичайки тая възможност, та да подсигури още 4 години истинска власт.
Щото файда от президент - никаква. Той не разпределя бюджет и фондове.
Пък след 4 години кой знае ще има ли изобщо пари за лапане.
Така че - те не можаха да си изпълнят програмата максимум. Поне не веднага.



Тема Re: то сеганови [re: pyrvata]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.06.17 23:55



Е па - вкарайте ги.
Ама ще обезлюдите политическото пространство на 90 процента.



Тема Re: то сеганови [re: pyrvata]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано22.06.17 00:02



Ахаааааа...ама не се прави че не забелязваш голямото парче на президента което си личи през дънките...ти падне има си играеш с него, както аз си мечтая за президентшата...Плевневлиев си нямаше цици горкия... преиграваш, няма по спортна фигура на нито един от нашите политици от тази на президента...много добре знаеш че и психически е здрав щото е пилот от висш пилотаж, де да бяха всички политици като него....ЗНАЕШ ГО ЧЕЕ ТАКА.... преиграваш от завист..преиграваш и не си показваш циците да ти видим и сравним..много долно...да критикуваш нещо красиво и хубаво което ти самата не притежаваш... пък после ПЪТника бил груб..напротив, спестих ти 99 от истината...всъщност ти имаш ли хубави цици що не ни ги покажеш...ами мъжът ти президент ли е? Къде си ти къде е тя и какво друго ти остава освен да я наплюеш... ами долно и бе, всички знаем че не си сляпа...само не знаем психически здрава ли си и можеш ли да вдигнеш самолет.....едва ли

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: то сеганови [re: PYTnik]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано22.06.17 00:35



... ами, нито един извод не следва от твърденията ти... един немски пилот свали един пътнически самолет, точно защото не беше психично здрав, тъй че пилот не означава задължително - здрав... президентът ви е отпуснат и плешив със смешен фалцетен гласец. А парчето му, не е интересно, защото му липсва сексапил. Ако трябва да спекулираме, по скоро е перверзен и латентен хомосексуалист, изборът му на жена подсказва това. Но това, няма никакво значение... проблемът е, че е безличен, безхарактерен и неинтелигентен... но явно ,че за много хора това не е проблем...

Първанов беше по-хубав и по-стегнат по времето, по което беше президент, а Зорка си беше истинска първа дама, но като умна, интелигентна и възпитана жена, стоеше кротко отстрани, без да се афишира... освен това, беше красива, елегантна и изискана жена... не че харесвам Първанов, но на бялото няма как да кажа черно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.