Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Трумп е луд за връзване!нови [re: NUT]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано26.05.17 18:29



Стабилен мъж до някакво неграмотно куку, стабилно куку при това





Тема Re: Трумп е луд за връзване!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.05.17 18:30



Защо да е луд? Той предлага 35% данък, за да е изгодно на неговата държава и неговите поданици, които да карат американски коли и да стимулира собствената икономика.

От тук насетне на ход са германците, които казват техните искания. Започват преговори и едва тогава може да се каже кое е взаимно-Изгодно за двете страни.
Терминът взаимно-важен не ми е познат, затова говоря за взаимно-изгоден.
Твоето виждане по темата какво е? Но по обосновано, защото само "този у луд" не ми дава информация за твоите размисли.



Тема Re: Не се хили! :Dнови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.05.17 18:32



А то няма смисъл просто
Винаги има смисъл, особено от отвеяни теми в петък вечер.
И оставете жената на мира, засрамете се.
Опонирайте интелигентно по темата





Тема Re: Не се хили! :Dнови [re: Albena l]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано26.05.17 18:32



Пускай. Аз съм състрадателен човек и не ми се чете това което става тук. пък си нямам друга работа в момента. Иначе аз ще пусна нещо свързано с Великая Русь





Тема Re: Не се хили! :Dнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано26.05.17 18:34



Ние опонираме взаимно-важно, какво не ти харесва, по темата сме





Тема Re: Не се хили! :Dнови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.05.17 18:36



от този ъгъл-да, по темата сте))
ама аз я гледам от другия ъгъл, да разнищим все пак икономиката, от която и аз не разбирам, ама в случая ще сме 1:1))) само да ми се вържат на акъла





Тема Re: Не се хили! :Dнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано26.05.17 18:38



Темата отиде на "стабилен мъж до себе си" или пак не си разбрала





Тема Re: Не се хили! :Dнови [re: The bad reptile]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано26.05.17 18:40



Ще пусна, когато аз реша



И виж кво, пич, вие мъжете не сте интересни, нито имате менопауза, нито нищо, за какво да ви чете човек просто. Та си пусни тема за Русия



Тема Re: Трумп е луд за връзване!нови [re: NUT]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано26.05.17 18:43



защото само Европа не се е набъркала в световни съвременни войни!
Хич и биля не се е забъркала! Ирония!
Терористичните актове в европейски страни на каква основа са? Точно защото Германия повлече крак по щатите и се забърка във войните, които са частен интерес на сащ става жертва. Англичаните също.
Германия е много силна, но и много зависима. Дивидентите и ги държат щатите и англия. Русия си получи своето през 1945. После претенциите й се изпариха при Горбачов и обединението на ddr и frg.



Тема Re: Не се хили! :Dнови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.05.17 18:48



не, не съм разбрала, защото ми трябва дефиниция за "стабилен мъж". Моето тълкувание е следното : стабилен означава устойчив, издръжлив. В този аспект вероятно Нут наистина има стабилен мъж, който да е устойчив на нея, на времето, че и издръжлив на вербалните и невербалните им контакти.
Има и друга трактовка стабилен в смисъл сигурен. Това също вероятно е вярно: със сигурност се прибира у дома, сигурно й е, поне на този етап.Е, може да се промени, но никой от нас не е застрахован



Има си и виц дори :

Двамата лежат и пушат.
Мъжа си мисли:
– Дауи не требваше да я пребием оше един пат?
Жената си мисли:
– Стабиуен е !!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.