Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: cyrus-93580]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.04.17 18:48



Ей, специално огледах първа на дир, за да видя глупотевините, които са публикувани. Та така и цитирах заглавията.
Иначе за интелекта ккаво да ти кажа... има още един човек, розовеещ, който твърде често се изказва негативно за интелекта на останалите.

Аз имам свое виждане за хората : човек е зрял, с интелект и помъдрял тогава, когато има всички дадености да нагруби човек и въпреки това не го прави.

Ама едва ли би го разбрал





Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: UnicaDonna]  
Автор Greywind (криле)
Публикувано20.04.17 18:53



Телевизия ТРЯБВА да се гледа.


хахахахаха Уни, наистина си уникална! и го казваш това по повод на скандал за тотална цензура излъчен от гологлава мутра с политически амбиции, която определя "гражданската си позиция" от това доколко е близка с различни политически фигури :))) за чий да я гледам тая помия? да ми кажат новини за неща, които съм видял споделени във фейсбук преди часове? да гледам казионните предавания как интервюират беззъбо дежурните експерти?

телевизията е за домакини и пенсионери. аз работя и ми остава време да гледам и да чета само качествени неща, освен ако не искам да се информирам за текущите "опорни точки" :)

---



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Metropolis]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.04.17 19:15



В крайна сметка ето това е:

Братя, сестри, зетьове, снахи, съпрузи, любовници - бивши и настоящи, кумове, кумици, приятели на чашка, карти и по каравана на къмпинг "Градина", усвоители на грантове от "Америка за България" овладяха новинарските редакции в двете телевизии след протестите срещу Орешарски през лятото на 2013 г.
Лорчето, Галчето, Генчето, Анито, Десито, Мирето, Сарелчето, Цънцарчето, кумицата й Надето, братът на Анито - Стоянчо, Хекимянчо и гаджето му, Светльо Иванов и женичката му, Венко и бившата му Гена, и нейният бивш Ванката... Всичките бачкат в уж враждуващи медии, но всъщност са в битово-орташка зависимост и симулират конкуренция.
Огледални сюжети, еднакви събеседници, еднакъв поглед върху събитията, еднаква интерпретация - все в услуга на "умните и красивите" от "Капитал".
В крайна сметка - картел, който подвежда собствениците, че прави независима и обективна телевизия, а всъщност се грижи за частното си благо и за интереса на семейния си кръг.



Дори Бойчето не ми е толкова антипатичен колкото кръга Капитал и произведенията му. Все пак Бойчето си е от нашата, българската мафия, не е соросоидно изроден.



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.04.17 19:41



Вече излезе и персонално кой е спрял предаването на Слави:

Πpeдaвaнeтo нa Cлaви Tpифoнoв e билo cпpянo пo eднoличнoтo peшeниe нa шeфa нa нoвинитe Beнeлин Πeтĸoв! Cĸaндaлът cъc cпpeнитe пpeдaвaния нa Cлaви Tpифoнoв дocтигнa вpъxнaтa cи тoчĸa. Cлeд ĸaтo cтaнa яcнo, чe интepвютo мy c Bacил Ивaнoв във втopниĸ e билo oтpязaнo c eднoличнoтo peшeниe нa Beнeлин Πeтĸoв. Πpипoмнямe, чe Πeтĸoв бeшe пoвишeн в шeф нa oтдeлa „Hoвини и aĸтyaлни пpeдaвaния“. A oтĸaĸтo мy пopacнa paбoтaтa, нe eдин и двaмa ĸoлeги peвяxa cpeщy нeгo. Ceгa Beнeлин Πeтĸoв yдapи и Cлaви Tpифoнoв, пpи тoвa, зa дa нaпpaви ycлyгa нa Дapинa Capeлcĸa. C ĸoятo ca cтapи пpиятeли и в чyдecни oтнoшeния. Toвa paзĸpиxa cĸaндaлнo изтoчници oт ĸyxнятa нa bTV. Πpeди дa пoeмe нoвинитe пo Hoвa тeлeвизия, Дapинa Capeлcĸa paбoтeшe в bTV и oттoгaвa e пpиятeлĸa c Πeтĸoв. Зa eднoличнoтo мy peшeниe нaмeĸнa нa пpecĸoнфepeнциятa и caмият Cлaви Tpифoнoв. Koйтo нa няĸoлĸo пъти иpoничнo пoпитa Kaннa Paчeвa дaли „coфиянци вeчe ca ce зaвъpнaли в cтoлицaтa cлeд пpaзницитe“. Capĸaзмът нe бeшe нacoчeн cpeщy Paчeвa, a cpeщy Beнeлин Πeтĸoв, тъй ĸaтo нaпocлeдъĸ нoвинитe нa Би Tи Bи ce зaнимaвaт c пoдoбни „жизнeнo вaжни“ тeми и въпpocи, пишe „Уиĸeнд“. „Πeтĸoв личнo ce e oбaдил нa Флopиaн Cĸaлa и бeз тoй дa изглeдa шoyтo, мy e зaявил, чe aĸo нe гo cпpaт, щe cтaнe ĸoнфлиĸт мeждy двeтe нaй-гoлeми мeдии. Чoвeĸът гo e пpиeл нa дoвepиe и ce e cъглacил дa бъдe cпpянo пpeдaвaнeтo“, oбяcнявaт изтoчницитe. Paбoтaтa oбaчe e тaм, чe пpи cиcтeмнo cпиpaнe нa пpeдaвaнeтo мy, Cлaви Tpифoнoв имa пpaвoтo дa paзтpoгнe „бpaчнитe“ cи oтнoшeния c Би Tи Bи. Koятo щe мy ĸиxнe цeли 10 милиoнa лeвa нeycтoйĸa. Taĸa e yпoмeнaтo в дoгoвopa. Peшeниeтo e нa Beнeлин Πeтĸoв зapaди пpиятeлcтвoтo мy cъc Capeлcĸa Зaтoвa и Дългия вчepa бeшe пoвeчe oт яceн. Щe cтoи в мeдиятa и щe cи въpши paбoтaтa тaĸa, ĸaĸтo пoвeлявaт дoгoвopнитe мy oтнoшeния.

Прочети повече в Blitz.bg: http://www.blitz.bg/obshtestvo/padna-edna-golyama-tayna-razbra-se-lichno-koy-e-spryal-shouto-na-slavi-i-kakvi-sa-istinskite-motivi_news506058.html



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Lucky Eva]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано20.04.17 21:08



Ма значи само като ми цитират Блитц и Пик за авторитети веднага загубвам желание за сериозен разговор.
Венелин че е послушко е друга тема, но ако вярваш че той на своя глава ги праи тези неща съсвем ме хвърляш в музиката.
Славчо лекето е ясен. Изглежда се стяга за полтическа кариера. Но ако спре предаването трябва да палща неустойки. Като лази по нервите на сегашните собственици на БТВ, които гледат да се отърват от тази инвестиция без много шум, може да постигне поне две неща:
- ако им писне и му прекратят договора ще трябва да му платят окол 10 000 000 неустойка;
- прави се на борец за свобода и лесно се издига в очите на слепите. Предолагам си е направил и други тънки сметки. В това много го бива.

Редактирано от Metropolis на 20.04.17 21:09.



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Metropolis]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.04.17 21:51



Изобщо не смятам, че Венелин го е измислил и изпълнил сам. Той просто е маша в ръцете на кликата на соросоидите. Наистина 3те национални телевизии са се превърнали в посмешище, една клика се е заформила там, която за нищо не става, но се финансира от един кръг, който обслужва чужди и най-вече своите си интереси, но се опитват напълно да ни дезинформират, каквато е и целта им.

Редактирано от Lucky Eva на 20.04.17 23:25.



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Greywind]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.04.17 22:26



Аз казах нещо за потенциала. Не касаеше теб.

БВП млн лв:
1980 = 25 791
2015 = 88 571


Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.04.17 23:07



Защото там виждаш и чуваш неща, които другаде не можеш да видиш и чуеш.
ДОРИ В НВ ИНТЕРНЕТ И ФБ!


Но ФБ има правилната цензура


Хората се "информират" по убеждения, по-точно по предубеждения



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано21.04.17 13:52



Ко речи?) Интелектът си личи след 2-3 изречения. Къде съм казал, че не си умна? Пращиш просто) Убеден съм и, че не съм те заговорил пръв. Аре.


ас пръстенат на мибелунгите го гледах лично но с приятели.


Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.04.17 14:15



Но ФБ има правилната цензура

Не искам никой нищо да цензурира ЗА и ВМЕСТО мен. Предпочитам да видя и чуя всичко и да си селектирам кое ми е важно, като едновременно с това си направя изводите кой кой е - по това какво и как го пише.

БВП млн лв:
1980 = 25 791
2015 = 88 571



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.