Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Greywind]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.04.17 23:31





Горе-долу това мисля, че е едната схема.
Другата е за кметовете и това, който всички сме чували оттук-оттам в какви престъпни схеми участват и напрактика харчат нашите пари, които сме внесли на държавата и общините чрез данъци и други постъпления.

И двете схеми са застъпени от Васил Иванов. Ясно описва корупцията, която прояжда страната ни.



Тема Re: Реал срещу Байерннови [re: Phillip]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.04.17 08:32



Аз направих същото вчера на Барса Ювентус. Късмет - нищо не съм изпуснал. 0:0
Неймарчо много ме радва напоследък, колям кеф е тва лапе. Но Барселона е разочарование, големи нерви, големи драми и нула голове.

Реал, Атлетико, Монако и Ювентус остават. Бива.



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: cyrus-93580]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.04.17 08:35



Хвана ме бе, как можах да се издам, да му се невиди.



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Greywind]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.04.17 10:56



иначе не съм го гледал досега този журналист, но материалите на пресконференцията бяха убедителни и добре подготвени и като цяло изглежда пич.

Криле, ти ако Васил Иванов не си "гледал досега" - не знам изобщо какво гледаш... май ще се окажеш модел на тези, които "не гледат телевизия" и едновременно с това се смятат за компетентни по всички въпроси, касаещи държавата... Ми - нЕма как.

Телевизия ТРЯБВА да се гледа. Стига да имаш потенциал да се ориентираш в материята. Защото там виждаш и чуваш неща, които другаде не можеш да видиш и чуеш.

ДОРИ В НВ ИНТЕРНЕТ И ФБ!



БВП млн лв:
1980 = 25 791
2015 = 88 571


Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.04.17 11:09



Телевизия ТРЯБВА да се гледа. Стига да имаш потенциал да се ориентираш в материята.



Уникално мнение!



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.04.17 11:18



А ако нямаш потенциал да разбереш какво е да нямаш потенциал, виж уникалната на какво прилича..



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Green Light]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано20.04.17 11:22



Ако искаш да станеш лесно преживящо теле непременно трябва да гледаш визия за телета.


Редактирано от Metropolis на 20.04.17 11:22.



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Lucky Eva]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано20.04.17 11:25



Бре, бре ти освен от астрологичен страдаш май и от "Капиталов" синдром. Верно ли вярваш че всичко в този свят може да се обясни с тях?


Редактирано от Metropolis на 20.04.17 11:26.



Тема Re: Слави. Васил. Досега не се бе случвало и сега -нови [re: Greywind]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано20.04.17 11:49



Включи се още един

в хора на "будната" журналистическа БГ съвест.

Редактирано от Metropolis на 20.04.17 11:49.



Тема Re: Реал срещу Байерннови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.04.17 16:17



Абсурдно, но в нас мачове гледа жена ми. Добре че не пие ракия, щеше ме кара да правя салати сигурно. Женски футбол разбирам, интересно ми е, но жената пък губи интерес, даже се дразни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.