Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 25 МИРнови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.02.17 07:56



Чудя се... защо точно в този избирателен район е тая блъсканица на титаните от всички политически сили? Не за пръв път? И защо резултатите в този район определят резултатите от изборите като цяло?

Банкя, Връбница, Илинден, Красна поляна, Люлин, Надежда, Нови Искър и Овча купел - е какво пък толкоз и защо точно там??



ББ, Корнелия Ниновая, Светльо Витков, Волен Сидеров, Марешки, Радан Кънев, Христо Иванов...НЕмам думи. АБВ още ги няма, ама май за Дончева чух...

Прогнози? Мисля, че този път Ниновая ще удари шамар на ББ точно в този район.

Защо така мисля ли? Това са райони с БЕДНИ ХОРА. А Ниновая този път упорито и доста успешно изземва популистко-патриотичното говорене от всички т.нар. "патриотични партии" у нас.

БВП млн лв:
1980 = 25 791
2015 = 88 571

Редактирано от UnicaDonna на 21.02.17 08:44.



Тема ами недей се чуди!нови [re: UnicaDonna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано21.02.17 09:23



А млако прочети:
"До 2013 г. 25-и МИР е най-големият (т.е. най-гъсто населеният) софийски изборен район с 13 мандата и на второ място в България........"


Източник: Уикипедия

НА КОЙ МУ ПУКА!

Редактирано от NAKOlMUPUKA на 21.02.17 09:23.



Тема Re: 25 МИРнови [re: UnicaDonna]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано21.02.17 10:39



абе да ти кажа, конкретно на бб мястото му е точно в този район-банкя. ниновая що се ръга там, също е ясно-където бб, там и тя. "Ела да се разбЕрем в коридора като мъже!".
---
аз съм в 24 мир. скукаааа-стефан данаилов и владислав горанов. малко цвят добавя петър москов. патриота е пълен анонимник даже не съм го чувал.



Тема Re: 25 МИРнови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.02.17 10:40



Най-много цигани има и там може да се търгува вотът.





Тема Re: 25 МИРнови [re: duotrio]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.02.17 13:30



Банкя не може да е довод. Колко жители има... пък и нали знаеш - никой не е пророк в собствената си страна. СИГУРНА съм, че много банкянци не гласуват за ББ.

И аз съм в 24.

БВП млн лв:
1980 = 25 791
2015 = 88 571


Тема Re: ами недей се чуди!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.02.17 13:32



А млако прочети:
"До 2013 г. 25-и МИР е най-големият (т.е. най-гъсто населеният) софийски изборен район с 13 мандата и на второ място в България........"


Това, "млакото", по никакъв начин не отговаря на въпроса ми. Ама - по НИКАКЪВ.

Този район, въпреки многолюдието си (до 2013 е пръв, вече не е) не може да е представителна извадка.

БВП млн лв:
1980 = 25 791
2015 = 88 571


Тема Re: 25 МИРнови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.02.17 13:38



Ай ся, бедни сме били...

Аз пък няма да гласувам за Нинова. Но звучиш правдоподобно.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: 25 МИРнови [re: hubavka69-110043]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.02.17 13:45



Аз пък няма да гласувам за Нинова. Но звучиш правдоподобно.

Аз съм от хората с полупразната чаша, но имам навика да ползвам негативизма си
И като заклинание... Раздувам лошите си предчувствия и очаквания с дълбоко скрита тайна надежда ДА НЕ СЕ СЛУЧАТ!



Ми бедни сте я! Моете ли да се сравнявате с Лозенец или Оборище, примерно?

БВП млн лв:
1980 = 25 791
2015 = 88 571


Тема Re: ами недей се чуди!нови [re: UnicaDonna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано21.02.17 13:50



Може, може, един от най-големите и до днес, освен това, явно са направени калкулации, че се гласува най-много в този район, повече хора ще излязат да гласуват, отколкото в бургаския МИР, примерно.

Другото, което е - мобилизиране на партийните маси. Примерно - пръв Бойчоолу решава, ще води листа там, за да не останата по-назад БСП (защото иначе ще се активират само феновете на ГЕРБ), слагат Нинова, реформаторит еи те, ВМРО също, разбираш ли ме!?

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: 25 МИРнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.02.17 14:15



квартал Филиповци, Люлин (25 МИР) - беднотия до шия, ето снимка от януари 2015 година. Точният адрес е ул. 3-ти март №43.



Редактирано от Crrafterr на 21.02.17 14:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.