Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 15.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Не точно географска теманови  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.16 09:05



Ми, напъна ме да я пусна като чух грузинците от темата на Лира, па и като прочетох новината за

. Каква е връзката? Ами, искам да отида във всичките тези страни, където пеят така хубаво, танцуват така, да ги видя тези хора истински ли са, бе! Не знам за вас, ама аз като ходя някъде, не си падам много по разглеждане на забележителности. Хората и нравите им са ми къде по-интересни. Та, днес вече знам коя ще е следващата дестинация след Куба- Грузия. В тази връзка стискайте палци сега, след чичо Кастро да не се сговнят нещата в Куба до януари, че вече си взех билет.
Разкажете сега за вашата любима дестинация и за хората там, моля!

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 26.11.16 11:20.



Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано26.11.16 09:16



Тук около мен Куба е много известна дестинация , ходят на секс туризъм там и жени и мъже, не съм била никога, искам да я посетя тази страна, казват, че живота е много семпъл , но супер спокоен, красив,танцувален и слънчев.
Иначе, ако е вярна новината, че си е отишъл Кастро, си е отишъл с брада, а той самия казва, ще си одрежа брадата, ако поствоя комунизма в Куба, така не го и построи.

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Не точно географска теманови [re: dymo]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.16 09:39



Кажи сега за твоето любимо място и хора!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.11.16 09:42



Лека му пръст! Защо не се гърми по медиите?



ВСЕКИ МАТРИАЛ СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВЛЕНИЕТО.

Тема Re: Не точно географска теманови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.16 09:44



Нямам идея. Във Фейса го мернах на стената на един приятел, който е половин кубинец. Може и да е кьорфишек. Кажи сега за твоето любимо място, недей пак за политика!



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано26.11.16 09:51



Ооо дълга тема, толкова места съм обиколила....почувствах се добре в...Барселона...лъчезарни хора, красив град, климат божествен, обядвахме на открито на 27.12 беше приказно, за всяко място на което съм била...мога да напиша история...всяко място е красиво, всички хора са интересни, а за любовта , която съм правила по тези места...ехеййй ще стане роман



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Не точно географска теманови [re: dymo]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.16 09:56



На мен в Барселона ми хареса само Стария град. Но купонът там наистина тече нон стоп. Изкефи ме един надпис на къща в Стария град, призоваващ купонясващите да го правят по-тихо, защото там се опитват да спят хора.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано26.11.16 10:02



Аз искам навсякъде


И в Япония, и в Египет, и по острови.
Обичам да разглеждам забележителности. И исторически и природни, всякакви. Любопитна съм и всичко ми е интересно.
И хората също. Нрави, обичаи, бит.
Няма да е в тоя живот всичката дето я искам :)

И в Куба искам. :) Пожелавам ти всичко да е наред, пък и какво да му се обърка. Ел Команданте отдавна го чакаха да приключи земния си път.
Ти май не за сефте споменаваш Куба. Ще сбъднеш мечта. Няма нищо по-хубаво :)



Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано26.11.16 10:27



Нямам любима или мечтана. Почти навсякъде бих отишла с кеф, стига да не е опасно (не съм по авантюрите). Категорично без ходене по музеи и забележителности, просто обикаляне ииз градове или дори бих поживяла тук-там. Особено приятно би ми било в държава, в която имам някакво понятие от език, на който мога да общувам, да чета вестници и пр.

А, да, и "купон нон-стоп" за мен по-скоро би било отблъскващ фактор, а не привличащ.

Редактирано от MupaM на 26.11.16 10:29.



Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано26.11.16 10:45



Ееее Команданте ин хефе, отиде си.

Лека му пръст.

Куба? Това не е страна, това е слънчева, топла и ароматна приказка!!! Ами приятно прекарване ти пожелавам. Там е много екзотично, не само природата, ами и държавата и хората. Всичко е много лежерно... стига да го усетиш, може би трябва да останеш по-дълго там, за да се потопиш в атмосферата.

Нямам любими дестинации. Имам различни спомени от местата където съм бил. Едни от тях изпъкват, други остават на заден план. Може би за да го запомня мястото трябва да има много екзотика в него. Куба е такова място!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.