Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Не точно географска теманови [re: vozac]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано26.11.16 23:26



Колата, с която сме решили евентуално да пътуваме е Ауди6, 10на годишна, с автоматични скорости. Карах я няколко пъти и 3 пъти скочих върху спирачката с левия крак, защото много години карам коли без автоматични скорости.

Засега не е правила никакви проблеми, ама то на кола човек не може да има вяра. Това е Божа работа...

Редактирано от Lucky Eva на 26.11.16 23:27.



Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.11.16 23:28



В Париж ако си ходила скоро е разбираемо.

Аз съм живяла за молко през 80-те, ходих след това в средата на 90-те. Тотална промяна на духът на града.

По Шан-з-елизе беше пълно с черни, араби и туристи само...



Дано не ми се наложи да ходя пак.

За Тоскана - искам къщичка там.

Защо ми трябваше...

Тема Re: Не точно географска теманови [re: Lucky Eva]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.11.16 23:30



пиша малко професионално, има много време до тогава
виж и пътуване с нискотарифна авио, там ще си наемете



Тема Re: Не точно географска теманови [re: makeover]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано27.11.16 05:52



За Италия ще направя отделен пътепис - с наши снимки. Няма такава красота. Влюбих се от пръв поглед. Взехме си голям бус под наем и се спуснахме надолу до Рим, обколихме тук там по Тоскана... и много други красиви места обиколихме - свободен стил


Не съм бил в Сицилия, горе при най-северните алпийски местенца не съм бил... абе на много места за жалост още не съм ходил, но има време, и едно по едно - докъдето стигна.

Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.

Тема Re: Не точно географска теманови [re: osvoboden pich]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.11.16 11:25



Сицилия е интересна. Суха, гореща и слабо населена в по-голямата си част. С едни бели къщички, кацнали по върховете на хълмовете. В Палермо е интересно да отидеш с кола, ако си шофьор. Ще ти се обърнат представите за шофиране.

Има хубави, спокойни плажове. Абе, готино е, макар да не ми е в топ дестинациите.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 27.11.16 11:26.



Тема Re: Не точно географска теманови [re: Lucky Eva]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.11.16 11:27



В Сърбия се минава с лична карта. С колелетата последно като ходихме да ядем плескавици, нямаше проблем.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано27.11.16 11:40



На много места съм била, но което най-прясно се сещам е на върха на зъбчето Касандра от Халкидики в Гъция. Много приятна природа, селца и плажове и бързо се стига от София с кола. Водата е доста солена и има повече чакъл по плажовете, но става и може да гледаш, както изгрев така и залез над морето. Като имам предвид какво си писала в други теми, колко си хиперактивна, едва ли ще ти хареса. Там падна голямо мързелуване, по-скоро като на селски туризъм с малко разходки наоколо. Няма исторически забележителности.
Гърците са готини хора и хич не си дават зор.



ad infinitum ...


Тема Re: Не точно географска теманови [re: Alice in WL]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.11.16 11:54



А-а-а, аз така, както съм хиперактивна, мога да бъда и супер мързелива. Ако отида там с един мъж, който е на моята вълна, хич няма и да мръдна и ще си се кефя на спокойствието на макс.

Всъщност, ходила съм някъде там и много ми харесва.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Не точно географска теманови [re: hubavka69-110043]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано27.11.16 12:34



Въпросът е дете на 15г., с първата си лична карта, може ли да пътува с тази лична карта?
Освет детето, което е с паспорт, защото е на 6 и малко, нямам опит с пътувания на хора, под 18г.
Логично е и да се разбере, дали за човек под 18г., независимо дали с лична карна или пасполт, трябва да има писмено съгласие на родителите, да напусне страната, ако не пътува с родителите си. Логично е и да се носи документ, придружаващите са родителите.
Това знае Гранична Полиция



Тема Re: Не точно географска теманови [re: vozac]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.11.16 13:26



Да, разбрах, ама вече бях писала. Сега питах дъщеря ми. Тя ходи в Гърция преди 18 и по нейни спомени е било с лична карта.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.