Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема АНКЕТА: Дата и кръчма за Коледния купон в София?  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано15.11.16 10:45



Здрасти Клубе,



ОТпочнаха Филиповите пости, т.е. със страшна сила наближават Коледните празници.
За съжаление, тази година сме ударени в кантара календарно: Бъдни вечер се пада събота, Коледа е в неделя, 31-ви е събота и така.

Както и да е, да определим дата и кръчма за ККК'2016 в София, понеже е знайно, че в тоя период трябва да се резервира отрано, всички се юрват да правят купони.

Гласуването в анкетата е явно и от хора, които възнамеряват да посетят купона, ако им е удобна датата и мястото. Желателно е кръчмата да е проверена от предлагащия, да е по-така в центъра и който предложи дадена кръчма, се заема и с резервацията. Също така, залата да е проветрива и същевременно задушевна, ако ме разбирате какво искам да кажа.
Миналата година мисля, че добре бяхме, въпреки че несъвсем в центъра, но пък проверено за до около 20 души.
Относно датата, не се гнусете и от делничен ден различен от петък.

За удобство ви давам календар за декември 2016:
 П  В  С  Ч  П  С  Н

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Срок на гласуването: 25.11.2016, петък, 19ч
И ... нека ... гласуването започне ... СЕГА!


~~~
«Наноси! Наносии! ...»

(припев от хипотетична народна песен)

Тема срам [re: Phillip]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.11.16 11:00



Мен па ме е срам да дойда, а ми се идва. Веднъж дойдох, което беше, като бях на 45-. Сега седя с лаптопа на един плот с огледало пред мен - божей... некф дедо, мама му стара. Много сребро в остатъка от коса (жената не дава да се боядисвам), а брадата на брадичката съвсем бяла. Нали карам с 1 мм брада. Няколко старчески петна по лицето. Как да дойда? Това е наследствено, и баща ми се срамуваше, когато остаря.

Обаче пък вчера ме треснА любовната магия. Влизам в едно магазинче да си взема кола, че ми се беше припила, а отпред едно момиче на около 17-18 пуши, чака нещо. Изпихме се с погледи, ти казвам. Егати шока. То красиво бе, хубаво, стилно. Такова нещо същото ми се случи преди n-години, в миналия век, после бяхме заедно 4 години и мислех, че - край. Обаче не, още мърдам и явно не съм умрел. Сега как ще си я избия от главата, не знам. Ама бях с кучето, може пък него да го е харесала, балиго... Ма не, мен ме гледаше, нали се сещаш - светкавица, светът наоколо изчезва напълно...

Редактирано от Crrafterr на 15.11.16 11:02.



Тема Re: срам [re: Crrafterr]  
Автор pollyanna-33556 (и стар и познат)
Публикувано15.11.16 11:53



Сядаш до мен на купона и минаваш за първи красавец.



"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш"

Тема Re: АНКЕТА: Дата и кръчма за Коледния купон в София? [re: Phillip]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано15.11.16 15:41



ами аз мн пъти съм ви препоръчвала кръчма в която се пуши
разнообразно меню и прилични цени

дори Лин ви сподели че миналият новогодишен фирмен купон са го направили в тази кръчма...и всички са останали мн доволни...
и тя намекна че най-вероятно и в тази кръчма ще празнува РД си:)



Тема Re: срам [re: Crrafterr]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано15.11.16 15:44



ами в този клуб сме основно дъртаци - с малки изключения...
та не виждам защо трябва да се "срамиш" от мъдрите ти побелели воласи;)
отивай и се забавлявай с клубарите





Тема Re: АНКЕТА: Дата и кръчма за Коледния купон в София? [re: Phillip]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано15.11.16 16:17



Ами то и аз обмислям идеята да дойда... ама още не съм съвсем сигурен.
Ако дойда - ще ми е първият широкомащабен клубен купон



Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.

Тема Re: срам [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.11.16 17:10



Начи, ако обещаеш да додеш, обещавам да се не бръсна цяла седмица и да дойда с рядка, изключително нелицеприятна, прошарена брада.





Тема Ми, добре. Давай [re: NUT]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано15.11.16 19:37



Щом ще идваш на ККК, то спокойно предлагай кръчма и дата, които ти харесват.



~~~
«Наноси! Наносии! ...»

(припев от хипотетична народна песен)

Тема Re: АНКЕТА: Дата и кръчма за Коледния купон в София? [re: Phillip]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.11.16 19:47



Ще дойда, стига да се пуши и да не изникне нещо друго, супер наложително. Засега се записвам.





Тема Срам, не срам [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано16.11.16 14:50



Срам, не срам, ама не се е случвало да обръщаме КК на Конкурс за Красота.


И на мен ми е посребряла косата, а брадата чисто бяла. Но пък се бръсна редовно и второто никой не разбира. И аз имам старчески петна и може да си ги преброим, да види кой е по-. А може и истинските зъби без коронки да си преброим. След това от тях да отделим тези с живи пулпи. Тук ти сигурно ще ме биеш.


~~~
«Наноси! Наносии! ...»

(припев от хипотетична народна песен)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.