Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Още по-нова тема за Тръмп  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.16 14:32



(надявам се да е 7-ата на първа страница, тъй като съм фен на числото 7)

Ето съобщението, получено преди 15 часа от ексбългарка в САЩ - Evelina Kostova.



Английският на Костова е далеч от перфектен, но ето нейният коментар в оригинал:
I am an American but I guess I don't look like one according to a passionate middle aged white female trump supporter who use to be a FB
friend with lots of mutual friend. This morning she felt empowered for the first time in many years I assume and she sent me this privet message . That's the world we will have to live in .



Тема Re: Още по-нова тема за Тръмп [re: Crrafterr]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.16 14:35



о, вече има осма или девета тема. Браво на модератора.



Тема Не разбрах? [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано10.11.16 14:35



От кого е това съобщение? От Тръмп?

~~~
Нека бъдем обективни реалисти.

(LAMBl, икономист и банкерин)


Тема Re: Още по-нова тема за Тръмп [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.11.16 14:42



Ами, ами empowered. Em- alcoholated по- скоро. Къркането води до много яка смс- кореспонденция.
Няма да забравя едно лапе, много готин мой роднина, една вечер след доста приятна и продължителна разходка по заведенията, беше пуснал прочувствен смс, колко е хубав живота, свежият въздух, кръвта мъжка как бушува и ела мое бъдеще да те видя, и така нататък, той поет си пада. Готин, нали ти викам, и досега си е такъв.
А на сутринта всички, ама всичко живо ти казвам жени в рода се скъсаха да му звънят на него, на баща му, на мен, как е, какво му е, защо така. А баба бу плесна с ръце, седна на дивана такава и вика "Край! Те се развеждат"
Купон настана.



Тема Re: Още по-нова тема за Тръмп [re: Crrafterr]  
Автор bobyb (ветеран)
Публикувано10.11.16 14:49



Има и българи в САЩ, гласували за Тръмп. Не е ясно защо си мислят че в един момент няма да се намерят расисти които ще нарочат и тях за недостатъчно бели.
Същата история и с Брекзита, имаше един тука дето викаше че щял да гласува За, той имал британски паспорт и много българи и други били дошли, не му било спокойно.
Ама изчезна после.



Тема Re: Още по-нова тема за Тръмп [re: bobyb]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.11.16 14:51



В Германия те дойдоха първо за комунистите, и аз не говорех, защото не бях комунист. След това дойдоха за евреите и аз не казах нищо, защото не бях евреин. След това дойдоха за профсъюзите, и аз пак не говорих, защото не бях профсъюзен член. Тогава дойдоха и за католиците, и аз пак не говорих, защото бях протестант. Накрая дойдоха и за мен, и тогава нямаше останал никой, който да говори за мен.

ПАСТОР МАРТИН НИМЬОЛЕР



Тема Re: Не разбрах? [re: Phillip]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано10.11.16 14:59



"То си пише: от колегите и профсъюзното ръководство", нали го знаеш оня виц.
То си пише: от бяла умерено коренна американка на средна възраст.
Може би домакиня и евентуално селянка, щото еманципираните работещи едва ли си падат по Тръмп много - сигурно пък тя тях ги заплашва, че ще ги върне в кухнята. Онези от тях, които познава във ФБ и им има зъб за нещо, де.

П.П. То и моят английски е далеч от перфектен (поне си стоя тука и не чакам Тръмп да ме изгони), но освен две липси на по една буква, които според мен са по-скоро технически грешки при писането, нищо друго не ми се набива на очи?
Пак казвам, английският ми е колкото да си го ползвам само аз само по малко от време на време. ;)
Послепослепис. А, и прайвит също.

Послепослепослепис. Ясно какво иска да каже поетът и аз му съпреживявам, обаче това, че била американка, все пак звучи леко като "станах циганин и ми почерня задникът".

Редактирано от MupaM на 10.11.16 15:11.



Тема Re: Още по-нова тема за Тръмп [re: Green Light]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано10.11.16 15:10



Нищо общо няма между Тръмп и Хитлер. (В Германия света си имаше работа в една тоталитарна идеология - подобна на комунизма.) Тръмп си е типичен хладнокръвно пресметлив бизнесмен. Това какво ще прави зависи основно от тези сегметни на бизнеса който е зад него. За сега изглежда че това е пентагона, петролните индустии и други сектори от индустрията която произвежда. За разлика от Обама, които беше маша на глобалисткия финансов капитал. нищо ново за САЩ.

Редактирано от Metropolis на 10.11.16 15:11.



Тема Re: Не разбрах? [re: MupaM]  
Автор whatstheproblemagain-1264 (форумист)
Публикувано10.11.16 15:42



Английският си й е ОК на госпожата. Двете букви са технически. Определено сте срещали българи след 20-30 години, как фъфлят. В стил 'нашто магаре да ядеш един гаща плява'.



Тема Re: Не разбрах? [re: Phillip]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.16 16:33








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.