Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема До Админа и моданови  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано09.10.16 21:23



Искам Бан за Уникалната заради лична обида, непредизвикана с нищо.
Не пиша в нейни теми, не я репликирам,
пиша само в 2 теми на първа, излагам мнения ( субективни, пристрастни, лични) с нормални думи, без да я обиждам.



Ако нейното ДРИСЛА остане, то аз получавам правото да й отговоря по подобаващ начин, без да бъда санкционирана.

Участието в избори контролирани и организирани от мафията е престъпление

Тема Re: До Админа и моданови [re: Munyta]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 21:30



А аз помислих, че за правилата ще ги питаш... наистина помислих и се зарадвах, че си обективна.
Защо не поиска бан от Врабчо еднолично - кво като я няма - тя решава всичко тук като едноличен търговец някакъв. Ти сега седна да питаш останалите? За конкретната реплика до теб? За правилата обаче не бива?

Ай стига





Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано09.10.16 21:50



Ти пък, къде видя тя да пита нещо, каквото и да било. Просто иска бан публично, а не на лични. Не е забранено. Щом уникалната си го е позволила, нищо не пречи да си понесе последствията, като и се запуши поне за малко устата.

Лошото е, че не е само уникалната. Димището държи същият, ако не и много по-отвратителен език от уникалната, но никой не я санкционира. Подозирам само, че врабова вместо да я санкционира, заради фекалния й, дупеобразен език, просто си замълча и се оттегли отвратена, понеже смята, както подозирам, че е под нивото й да слиза на димищиното равнище и да я наказва заради себе си - нещо, срещу което врабова досега не е имала скрупули.

Аз, за собствено крайно учудване, не знам как още не съм сгазила лука и не ми е кипнал келят, ама то е сигур, щото рядко влизам и само като усетя, че съм на границата на въздържанието и си духвам под опашката и дим да ме няма с дни и седмици. Инак, нищо не ми пречи да нарека кокошката - грозна кокошка, а пръчът - миризлив и дрислив, ако се наложи.

Редактирано от MilaO6 на 09.10.16 22:13.



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.10.16 22:01







Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано09.10.16 22:04



Когато писа в една тема рецептата с патладжани, суетнята покрай гостите, предстоящото им изпращането и после, когато те
връхлита ...
Още тогава ме бодна тази дума, и се запечата.
Познато усещане, състояние.
Когато те връхлита, след като изпратиш.
Възнамерявах да пусна тема, точно за връхлитането, изживяването и успокояването.
Още повече, че наскоро го преживях за пореден път.
Но се отказах. Вече не ми се пишат подобни неща в клуба.
Стана идеален клуб, защо да нарушавам идилията му



Участието в избори контролирани и организирани от мафията е престъпление

Тема Re: До Админа и моданови [re: Munyta]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано09.10.16 22:11



Ех, не ми напомняй, щото съм станала една ревлива, една сълзлива и сополива, че за няма нищо мога да се разцупя...

И кипването на келят така ме връхлита, та с основание ме е страх от себе си, обаче пък и все по-малко ми пука, де... Ей сега на, както изгълтах две чаши сухо бяло вино, вместо здравословната една, съвсем малко май ми трябва или да се разсополивя, или да се пръсна от смях, или да направя някой, който се случи насреща, на бъзе и коприва...

Но без да се обяснявам защо и как... по същите причини... не ми се обяснява нищо в тоз клуб вече, ама ей на, на тебе ти се обясних



ПП
Обаче, да знайш, не аз говоря, а виното в мен ти говори



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 22:18



А, и на теб са ти кипвали лайната неведнъж.
Просто отсреща не държат да те банват за което



Днешен пример - пиша аз, че зиме също си позволявам да нося боди с рокля без ръкав или с къс ръкав като министър Ангелкова. Но това не е особено стилно особено с ботушите и джуфката на врата. Пък за официално събитие е нелепо.

Скача Американският джедай с катерички рунтавелки. После му припява Първата с прашки и цепки на гъза и как това ме прави... незадоволена сексуално

Преди и ти се беше опитала да ми направиш портрет с подробности заради някаква странна тема, в която ти казах че преписваш или че нещо не е особено както мислиш. Беше доста обстоятелствена в определенията си.

Да поискам бан? Айде няма нужда

За бан беше Сюлейман с матката и после с ДГД към Минута. За бан са често Нут и Гъркинята в диалог. За бан беше и Силверадо с Очето. Димо и Уникалната - с мед да ги намажеш.

Не бяха за бан други хора, дето са баннати вече, щото в 23.30 си позволили да опонират на властта. Има много небаннати, дето пък много искат някой да ги банне и да са жертви, а никой не ще, а те напук не пишат - белким малко по-жертви станат.

Минута, Пътника, Силверадо и Моли в обща тема за Врабчо като я няма нея на някои им звучи ок. На мен - никак при все, че като цяло не пишат тук и сякаш са дебнали момента да кажат "бау" зад ъгъла. Никой дори не ги критикува - да си пишат хората, щом ги напъва.

Изобщо шарен свят, Виолето!

Ма за едно "дрисла" без психопрофил и коментар на снимките й - на мен ми се чини не съвсем реално. Все пак четем редовно на админа определенията, които са някак политкоректни и не подлежат на нищо.

Айде по-сериозно. Уникалната може да е досадна на моменти, но рядко си позволява квалификации като голяма част от други хора, които си пишеха и пишат.

Редактирано от 2biri на 09.10.16 22:20.



Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано09.10.16 22:37



Значи според теб ДРИСЛА не е обида или аз съм дрисла?

Като се видяхме да ти приличах на дрисла ?

Уни използва в краен случай думата ДРИСЛА, в нейните уста това е най- голяма обида. И аз се чувствам ОБИДЕНА и искам бан.

А ти щом не ти пречи, вече ще ти викам дрисла


Редактирано от Munyta на 09.10.16 23:26.



Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано09.10.16 22:44



За пореден път те хващам, че не си прецизна!! Никога не съм наричала някой откровено "дрисла", "пикла" и прочее, ако първо мен не са ме нарекли.



Виж, анализи, психопрофили съм правила нерядко. И въпреки това, съм внимавала много да не нарека човека директно с някоя обида, освен някои крайни ципури, които отвсякъде си го заслужават.

Теб специално неведнъж съм те просвала на дисекционната маса и съм ти правила напречни и надлъжни словесни разрези и съм ти казвала черно на бяло, какво се вижда там. При това е било с известна доза хумор. Това, че ти, когато се отнася до теб, го приемаш твърде лично, склонна си да виждаш обидни думи, където няма такива и не щеш да вдяваш от хумор, когато се отнася до теб, но не й когато е до други, си е разбираемо. Повечето реагират като теб и не щат да проявят чувството си за хумор - аз тоже.

Също, установявам, че има различия във възприемането на обиди. Ето, ти наричаш обиди неща, в които няма директни обидни думи и в същото време си склонна директните обиди да не ги възприемаш като обидни. Но не винаги. При теб очевидно зависи и кой ги произнася. Едни и същи обиди не ти звучат еднакво обидно, изречени от различни усти. Например, намираш за обидни обидите на НУТата, но не и на димището. А те и двете имат фекални усти. Също и гъркинята, често не им отстъпва по степен на фекалност, но ти ще ми разправяш на мен, че димището с мед да го намажеш, а рядко има по-тъпо, цинично и вулгарно изразяване от това на червеното недоразумение.

Ти, например, директни обидни думи рядко употребяваш и при все това, често изказът ти е непростимо груб, агресивен и безцеремонен. Ма не бе, ти как ще го видиш по тоя начин? Все едно аз сега да кажа, че се изразявам меко и заобиколно, а то не е съвсем така, нали.

Значи, за мен един "психопрофил" изобщо не може да се сравнява с едно единствено "дрисла" в уникалнишката уста. Психопрофилът е умствена дейност, задълбочена и волева. Изисква интелектуални усилия един вид, така да извъртиш нещата, че да няма директна обида. Докато "дрислата", изречена от уникалнишката уста е като залп - стреля, убива, без да й мигне окото, без никакво усилие да се въздържи. Айде бе, ше ми сравняваш ти "дрислата" с психопрофила, как пък не...

Бан и толкоз. Да си ходи да подсмърча някой друг ден и после да се върне като поразмисли малко. Няма да съм чак толкоз жестока, че да чакам и извинение от човек като нея. Че тя може и пристъп да получи, ако се напъне да се извини. Без такива, не ща да ми тежи на съвестта. Но от няколкдневна почивка никой не е умрял.

Що се отнася до пътници разни, силверадота, очета - бан и за тях и тва е. Да няма сърдити. Рядко-често няма значение. Щом ще има за едни, да има за всички и тва е. Мен защо няма нужда да ме банват. Що ли? Ми щото си знам мярката. Като прекаля, си се самобанвам и сума време и ме няма. А като се появя, се държа възпитано и кротко, докат някой като тебе не ми се изперчи и не ми се направи на голямата работа, как той, видиш ли, ги разбирал по-добре работите.

Ако питаш мен, и ти си за бан. За бан си и толкоз. Ама що? Няма що, не що... със сигурност неведнъж си газила лука, дори и да ме е нямало мен наоколо да видя и да ти въвра носа в сгазеното. Ама дип добре, че и ти се самобанваш и те няма сума време, като знайш какви си ги свършила. И да не знайш, ефектът е все същия - няма те сума време.

Докат уникалната няма спирачка, няма почивка, няма кумова срама. Е, за такива е редно да се приложи здравословния бан. То дори е препоръчително за всеки от време навреме, за психохигиена един вид - лична и клубна. Тва е. Друго нема.



Редактирано от MilaO6 на 09.10.16 22:51.



Тема Re: До Админа и мода [re: Munyta]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 22:45



Естествено, че не си дрисла - нито приличаш, нито говориш като.
Просто е странно да поискаш бан само за това в отделна тема до Админа и мода. Точно когато не пишеш тук. И когато всичките ти претенции са само до Врабчето и до никой друг - сама казваш, че темите не са ти интересни дори. На мен ми се вижда супер странно.

Би ли реагирала, ако Пътника или Киро нарекат някоя пишеща тук дрисла? Не, нали? Няма обективност в тия неща, това е дразнещото. Аз съм ок всеки с "дрисла" да е баннат за седмица примерно. Веднага гласувам за Уникалната да я сполети. Но... но да е реципрочно ако може. Сега просто не е. Ти четеш тук, нищо че не пишеш. Защо не влезе да поискаш бан за някой друг? Защо не каза "аааа, тоя според мен не е за бан". Нима не си чела определения за Уникалната през това време???

За собственото ни дупе като стане въпрос сме страшно справедливи.

Инак ако ми кажеш "дрисла" - няма да ти поискам бан. Ако ми викаш дрисла е друго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.