Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано10.10.16 18:01



Ми именно я, не те интересува, нито си прочела статията, нито си я разбрала, ако си я прочела. И как ше я прочетеш, след като ще получиш разрив на сърцето, като за пореден път от неоспорим източник получиш доказателства, че няма такава наука астрология. Нали е много по-лесно да си зомбирана на тема астрология и да не вдяваш какво става около тебе и да си въртиш и сучиш целия животец около миража "астрология". И не, по "тая" логика не съм везни, ами още по-лошо - дева.



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.10.16 18:03



Е, няма как да си дева, върни 23 градуса назад, няма как да си дева.





Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.10.16 18:06



Ето ти една статия по въпроса

:



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор .Jess. ()
Публикувано10.10.16 18:07



Не разбирам гнева ти, точно към мен.
В последно време се занимавах с неща, далеч от клубните дивотии и димовите дрисни , явно съм ги пропуснала.
А че минутените дрисни са такива, нямам съмнение. Все едно дали са лайняни или словесни. Словесните са ми още по-непоносими.



Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.10.16 18:14



Зависи от рибата, може да е акула

или пък мъъничка пираня





Тема Re: До Админа и моданови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.10.16 18:21



Йес.

Днес ми е някакво такова приповдигнато от половин час насам, сипах си едно узо, поръчах си китайско с риба по телефона и чакам мъжа ми да се върне от работа, каза, че до час си е вкъщи, детето е на компа, каза че няма да яде с нас, да съм й сложила на компа. Преди това един застаряващ шофьорски тип около 60те, с бус, ми вдигна кръвното за кратко, ама няма значение. Няма по-злобно същество от неудовлетворен възрастен шофьор на бус, това си е класика.



Тема Re: До Админа и моданови [re: .Jess.]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано10.10.16 18:22



Бе майната му! Няма оправия тука, всеки си ги разбира нещата и фекалиите както му оттърва. От километри се вижда, че си насъбрала срещу минутата и само си търсиш повод да се облекчиш и ти. Не била чувала тя и не знаела какви ги плещи димището. И ше ми сравнява тя минутените писания с димищините фекалии. Бе, я пътувай!



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.10.16 18:30



да не те боли и теб нещо днес?



аз съм синя и зелена, спънах се на равно, натъртих се, схванах се, чудя се дали да се включа в мероприятието тук.
чувала съм, че отровата действа много добре срещу болки



Тема Re: До Админа и моданови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.10.16 18:33



Наложи с кромид лук, режеш на филийки и лепиш върху синьото, неприятно мирише, но облекчава много, без майтап.



Тема Re: До Админа и моданови [re: tartarianeyes]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.10.16 18:34



да ми се чуди човек - защо съм толкова хрисима!
при положение че съм изпаднала в сатурнова дупка!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.