Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: До година, до амина...нови [re: Nerv]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.10.16 15:58



това с дришльо и дрехльо - беше уникално забавна тема:)
а това което драсна като "куха манерка" "празна делва" и "суха кратунка" - може да ти докара бан;)
защото аз си позволих да гмецна "куха лейка" И веднага ми поскаха бан - без грам да съм излъгала!





Тема Re: До Админа и моданови [re: Munyta]  
Автор .Jess. ()
Публикувано10.10.16 16:03



По твоята логика, първият, който трябва да получи бан тук, е самият админ.
Пък че твоите драсканици в последно време по отношение на врабеца приличат на дрисни, си е факт.

Редактирано от .Jess. на 10.10.16 16:16.



Тема Re: след боба снощи...нови [re: Crrafterr]  
Автор .Jess. ()
Публикувано10.10.16 16:14



И сега си пия хапчетата

Де да си ги пиеха и други тук...





Тема Re: след боба снощи...нови [re: MilaO6]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано10.10.16 16:16



Аааа...застройките са с чукване на две яйца





Тема Re: До Админа и моданови [re: .Jess.]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано10.10.16 17:13



Абе ти ли наричаш минутените драсканици към врабова - дрисни!? Наричаш ги, щото просто не си прочела дрисливата уста на димището, какви вонящи запъртъци срещу любимата ти врабова изля, след които врабова отвратена и омерзена и загубила ума и дума си би камшика и изчезна, вместо да предприеме съответните мерки. Аз я разбирам врабовата ти. То просто няма как да одрусаш това червено зловоние, без да си изцапаш ръцете, а на човек му писва да бърка във фекалиите всеки път, когато някой се облекчава насред клуба.

Та, и ти така ги разбираш дрисливите работи - когато са срещу любимките ти, червени клубни секретарки са голеееми дрисни, а когато са срещу някой друг - не са толкоз големи. Когато ги произнася минутата в случая са дрисни, пък когато е някой, който за теб е никой, тогава не са дрисни. Ама я малко се посвестете и се коригирайте, ако обичате, че клуба замяза на развален пътуващ химически не/нужник.



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.10.16 17:26



дай линк моля те - да прочета къде димо е дрискала с/у вр.
пропуснала съм...



Тема Re: До година, до амина...нови [re: Nerv]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано10.10.16 17:39



Ха, добра стига!

Аз лично уникалната не бих я сравнила с разлистваща се гора, а с развилняла се хала. По й приляга. Като тръгне да вилнее и вършее, не се спира, а ако случайно се спре и се обърне да види какво е сътворила, започва на бесней с нова сила, за да не се налага да чисти подир себе си и да се извинява за сътвореното.

Нещо си се объркал ти. Не думата "дрисльо" е с широк смисъл, дебатируема и пре-експонирана, а думата "дришльо", щото може да означава и "дрисльо", и "дрипльо", "прошляк" и прочее. А "дрисльото" е ясен и еднозначен и няма объркване какво значи и е достатъчно обидна, че обидения да си поиска бан.

Лично аз не се разправям да искам банове, щото ми е все тая как ще ме нарече някой от тук. Имам си симпатии към хора, които никога не биха ме нарекли по този начин, а тези, които пък биха ме нарекли, са такива, че не си заслужават вниманието.

Подозирам, че в случая минутата просто демонстрира как така оприказваните правила, зад които се скри клуба, модераторката и прочее народ, са смехотворни и не работят на практика, а не толкова да се е почувствала обидена. Но то си е нейна лична работа. Има ли основание да иска бан - има. Е, да видим какво ще стане. То, впрочем е ясно, че нищо няма да стане, освен сега зарад уникалната, такива отявлени фекалноусти като димището и сие да насъберат още от просташката си смелост и съвсем да се разпашат.



Тема Re: До Админа и моданови [re: NUT]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано10.10.16 17:42



Не го знам къде точно остана някъде назад, не помня в чия и коя ема... ако го намеря, ще го дам, но така и не помня къде точно трябва да го търся. Някъде по времето, когато врабова спря да влиза...



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.10.16 17:56



Абе въобще не ме интересуват НАСА, да си пишат каквото си искат.


То, по тая логика ти трябва да си везни.



Тема Re: До Админа и моданови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.10.16 17:57



Зависи от рибата, може да е акула, марс е планетата, отговаряща за действията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.