Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.16 23:04



Бири, оставете ги да си каканижат. Не можаха да привлекат внимание по друг начин... То комплекси, комплекси...

Редактирано от UnicaDonna на 09.10.16 23:05.



Тема Re: До Админа и моданови [re: Molly]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 23:12



Моли, ти не си писала от 5 месеца. Проверих! (аз нали рядко успявам нещо да намеря тук, но това е лесно). И за 5 месеца не си имала никакви претенции - обидена си била. Сега обаче - като на умрял - нож. Нея я няма в момента. Другите са тук (и бяха досега). Защо така тъпо го измислихте точно сега?

Ти лично какво попита Филип и Киро и те какво ти отговориха?

Инак добре дошла и дано някак конструктивно се обединим около някакъв мир без да се делим. Щото е лесно да посочваш само.



Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано09.10.16 23:12



Ти да мълчиш с тоя "Марс във Везни", щото я виж какво пише тука!!





Тема Re: До Админа и моданови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 23:17



Кои сме ние? Аз съм си сама като гледам. Ти си за бан за 3 дни за "дрислата", но само след като баннат някой друг за определенията за теб. Досега не съм видяла нито веднъж.

Мен могат да ме баннат и за повече, щото съм по-зла, но по-хитра. И като пиша си представям цепки на гъза и съм незадоволена. Все тая.

А и аз имам оправдание - зъбът ме кара да пиша лоши неща





Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.10.16 23:18





пък моят марс в риби



Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано09.10.16 23:23



Абе недей да злоупотребяваш с това случайно споменаване на врабова! Минутата не е адресирала искането си за бан нито към нея само, нито към Филип. Аз я споменах, защото добре си спомням как димището я заръфа мнооого грозно и точно след това заръффане, тя си спря да влиза и я остави без последствие, твърде нехарактерно за нея. Тогава наблюдавах цялата ситуация и ми направи дълбомко впечатление цялата случка, затова сега се сетих. Но не и защото я нямало и затуй, видиш ли ти някои били използвали това. Нищо общо няма между двете неща, не търси връзки, където няма такива и под вола - теле.



Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано09.10.16 23:24



Искам и аз да ми тресне някой един хороскоп. Да знам къде ми е марса и къде венерата, та да се рАзбера и със себе си и с околните най-накрая и да взема да се кротна



Ся да не ми искаш бан, сериозна съм



Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.16 23:29



Кои сме ние? Аз съм си сама като гледам.

Ми не, и Милата нещо се опитва да им налее акъл в главите... И Тарти май по едно време.

Апропо - ако някой ми покаже кое правило съм нарушила - ще го черпя.

И още - "Дрисла" в оня ми пост може пък да се отнася до вр!

Дрисла такава, би си камшика и ги остави тука да се гърчат, и това доведе до БЕЗУМИЯ като например - Уникалната с четири теми на първа!!! (И с три удивителни!!!!)

Друго си е пътник да има 5-6 теми на първа, посетени от по трима клубари и пълни със световната мъдрост, примесена със световните гадории!



Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано09.10.16 23:34



За всички бе, нали казахме. Бан за всички, ако трябва и със задна дата. Мен няма какво да ме питаш за пътника специално. На него и доживотен бан му е малко, ама хайде, да сме по-хуманни. Обиждали били Уникалната. Ма сега, ако ще си избираме да защитаваме по някой, то пак работата ще се оплеска. Ти ще защитаваш Уникалната, Минутата ще защитава пътника, аз ще защитавам Софка, примерно. И хайде да не говорим за обективност, а. Уникалната била най-обижданата - дрън-дрън. Софка колко е била обиждана, аз да не съм била по-малко или Бозата, примерно. А пътника, колкото е бил обиждан, ама добре, че е перде и си мълчи като гъз по точно тоз въпрос.

И какво, стигнахме до затварянето на клуба. Щото всеки си е заслужил по най-малко 3-дневен бан. Ако има "чисти", то те са такива или толкова малко, че няма да могат и дума да обелят, ако другите ги няма. Но като ще е честно и почтено и по правилата всичко - бан за всички и толкоз. Да няма онеправдани.

Редактирано от MilaO6 на 09.10.16 23:35.



Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано09.10.16 23:37



Бири, искането на бан е лично дело, с конкретно искане за редовите клубари.

Админа и мода могат да си банват по своя преценка, като оповестяват пред всички кой, до кога и защо.
А не като вр, която банва тихомълком и ни държи в невидение.

Не разводнявай и не отклонявай вниманието.
Има конкретна тема с конкретно искане. Произнеси се по искането, а не се позовавай на други случаи.
Аз не отговарям за всички обидени и обиждащи.

Ако се проследи хронологията, ще излезе че ти си причината за тази тема и искане за бан.
Темата на Силверадо щеше тихо да си потъне, да изчезне от 1 страница, и да се забрави. Докато ти не реши да напишеш епилог, и поставиш въпрос.

Аз ти отговорих с пост, на който Уника изригна с ДРИСЛА. Влетя в разговора ни с дрисла. Ей така, от нищото.
С което ме обиди, и даже се опитва да прехвърля на нас...

С което наруши закованите правила и аз й поисках бан.
Какво не е ясно ?



Участието в избори контролирани и организирани от мафията е престъпление


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.