Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано09.10.16 22:46



еми в инфото на клуба виж кво пише : " Модератор: 1vrabec, Mod4050 "


\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)



Тема Re: До Админа и моданови [re: Molly]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 22:49



Пък в правилата гледай кво пише на подател:

Mod4050Модератор (vr. & Phillip)



Нима Филип някога е казвал "Аз не съм участвал в написването им!" Аз не съм чела.



Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано09.10.16 22:50



ми що си мълчат и не си спазват правилата




\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)

Тема Re: До Админа и моданови [re: 2biri]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано09.10.16 22:51



Бъркаш ме с майка Тереза


Искам бан когато се почувствам лично обидена, или засегната на тема България, майка.

Още малко ще ми кажеш от какво и кога да се обиждам

Участието в избори контролирани и организирани от мафията е престъпление

Тема Re: До Админа и моданови [re: Munyta]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.10.16 22:52



Какво ви става тази вечер? Като пубери сте всички!

Сега да не ми поискате бан за "пуберите"?



Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано09.10.16 22:54



Ти поначало си си за бан. Да не ти изброявам, колко пъти си нарушавала добрия тон,без да си наричала някого директно обидно. Ама добре, че и ти си бийш камшика от време- навреме, та да не вкарваш в грях човек да ти иска бана, че сума и народ ше се разциври тука заедно с тебе.



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 22:59



Да, аз съм по-груба от Уникалната често. Не си позволявам да обиждам обаче - тоест съм хитра лисица и се пазя от бана.
Ти също си хитра лисица и с тия опити за психопрофили от 5 прочетени поста (дано никой не смята, че това е обективно наистина) - си достатъчно груба на моменти.

Аз съм ок - 3 дни бан за всяка пряка обида - да се олисичили достатъчно и да правят анализи. Кво правим с админа? С Пътника, който без да е баннат реве на революция? Кой ще баннем за всичките определения, които аз с очите си съм виждала за Уникалната? Всякакви варианти на умерено до много неприятни определения? Бан за кой?



Тема Re: До Админа и моданови [re: MilaO6]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.10.16 23:01



Аз по принцип не обиждам директно и наистина се покривам, когато мога да избухна. Но, не съм изобщо безгрешна, просто имам марс във везни и природата ме кара да балансирам, но не винаги, има си и изключения, после съжалявам.





Тема Re: До Админа и моданови [re: Molly]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 23:02



И това, което не пише - "одобрено от Админа" - но се подразбира.
Затва се чудя как се обединихте около Врачо и нейната липса? Другите са тук - никой не ги пита, никой не ги коментира.



Тема Re: До Админа и мода [re: 2biri]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано09.10.16 23:04



просто щото ковнатите правила си бяха нейна идея, както и няколкото триенета без причина, докато се коментираха още

както и да е, няма да е първия примрял клуб след подобно "модериране"


\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.