Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:АБСОЛЮТНО СЪМ ЗАнови [re: Albena l]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано11.10.16 14:53



ми явно, може.





Тема Re: До Админа и моданови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.10.16 18:28



Аз съм против всякакви банове! Мен са ме обиждали доста, но никога не съм искала бан на някого, защото не се връзвам на обидите. Който сам не си вярва, иска наказания и банове.

Смятам, че темата не е само за бан, а е с друг подтекст, а той е правилата, Вр. и прочее...

Редактирано от Lucky Eva на 11.10.16 18:35.



Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано11.10.16 18:42



е, да де, ама теб като те обидят и ти мирясаш, нали?


А Уникалната, напротив - като една суща Чековица, се покатерва на най близката джанка или купчина пръст и почва да сипе огън и жупел до посиняване.



Тема Re: До Админа и моданови [re: Silverado]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.10.16 18:46



Просто не виждам смисъл да влизам в разпри с някого, когото няма как да променя като начин на мислене, нито пък той/тя да промени мене, махвам с ръка и продължавам напред в 95 процента от случаите. Случвало се е и да вляза в ритъм и после съжалявам, че съм допуснала негативните усещания да ме завладеят.

Редактирано от Lucky Eva на 11.10.16 18:47.



Тема Re: До Админа и моданови [re: Silverado]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано11.10.16 18:48



като една суща Чековица

А ти? Ти кой си, Лъжлив Съби или Нено Сенегалеца?





Тема Re: До Админа и моданови [re: eta d]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано11.10.16 19:03



аз ли - ми кой да е от двамата, съм.





Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.10.16 19:31



абе...
заешки тупурдии

мен ми не трябва мод, нито правила
квото имах да казвам, го казах в темата, когато се обсъждаха тия простотии

ама на някого му е скучно и се забавлява





Тема Re: До Админа и моданови [re: Silverado]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано11.10.16 19:37



А знаеш ли, че правнуците на Дечо Пора и Лъжлив Съби са си там, на онова място, където са писани разказите?


И са едни съвременни млади хора, които обаче си носят прякорите и особняшките характерови черти на прадядовците си.

Това ти го казвам, защото с течение на годините съм все по- убедена, че човек не може да избяга от себе си. И, че най-хубавото е, че сме различни.

И в този клуб е така. И слава Богу.

зАрежи я тая тема. Пусни друга.
И си пиши както си можеш и знаеш. Сигурно има какво интересно да разкажеш



Тема Re: До Админа и моданови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.10.16 19:48



мен ми не трябва мод, нито правила

И на мене, само да има чистач, ако някой луд започне да пише по 120 теми на първа. Големи хора сме, а заприличахме на детска градина. "Моля Другарката за това...! Моля Другарката за онова...!" Точно на това заприличахме.





Тема Re: До Админа и моданови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.10.16 20:05



абе...чистач

Остави ти тия

ще реши чистачът, че три теми на първа са ти много, щот не си пишела интересно (според него) и ще ти трийне темичка

е, на, както пирксът се пресегна с гумата преди няколко дни и изтри тема на уникалната, щото, видите ли, била й цяла четвърта тема

ни чистачи, ни мазачи трябват
сал един киро стига

щот той турен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.