Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 13.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ламбитонови [re: NUT]  
Автор Greywind (криле)
Публикувано11.07.16 17:28



Не съм попадал, мерси... но едно е тук някой лично да пише, да се похвалва от време на време за начина си на живот или пък да се оплаква от битовите си проблеми и т.н.

Друго е за някоя баба (предполагам е възрастна на нутчо майка му) от втора ръка да научаваш какво мисли и смята...

Апропо Путин не е комунист - по-голям капиталист от него трудно ще се намери



---

Редактирано от Greywind на 11.07.16 17:31.



Тема Re: Ламбитонови [re: Greywind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.07.16 17:45



визирах БГ комунистите!
А по повод скандала - ми падна пердето защото исках да чуя интервю с Петко Бочаров...и рускинята като се разкрещя че иска смъртта му...ми идваше да и избия зъбите!:(

отделно че ни звъни по телефоните м/у 22.30ч и 23.00ч - за да пита глупости!
аз не си вдигам телефона - и на Нутчо съм му гмецнала...че ако има сериозна причина да се звъни по късни доби! няма кой да разбере!:(



Тема Re: Ламбитонови [re: Greywind]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано11.07.16 17:57



Другата ми приятелка и тя от Санкт Петербург е женена за българин, ами ако не е мъжа й който определено е привързан към родния си край,тя от дулго време щеше да си замине там да си живее, но той не та не, България, София..вилата им в Родопите

иначе тя там си има апартамент току в центъра на града, дача, дават под наем всичко...да не стои празно, разказва ми за съвременият Питер, че имат доста висок стандарт на живот, по провинциалните им магазини е заредено, има всякакви стоки, пътищата им са супер добри....не ми се е оплакала до сега, на него мъжа й който си е българин много му харесва да ходи там поне два пъти в годината са там, това е което знам и виждам...а ако накараш някоя да пропише тук във форума няма да е зле

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ламбитонови [re: NUT]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано11.07.16 18:01



Егаси....ама като гледам ти имаш супер уважение към майката на съпруга ти, без майтап нали?
Е и какво като е комунист жената, ами такова е било времето по което е живяла, така са я формирали, виж моята приятелка не е комунистка или поне не като твоята свекърва, има си частен бизнес , изкарва си парите жената и си е много доволна от живота, не плюе никой и нищо, доволна е от живота си , разказвала ми е, че заплатите и пенсиите в момента в Русия са доста по достойни от тези във феодална България и хората там живеят добре за разлика от бг пенсионерите например и държавните чиновници

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Как да се справим с агресията?нови [re: Greywind]  
Автор h1685614@trbvm.com (ентусиаст)
Публикувано11.07.16 19:52



иж, не виждам гигантската стратегическа ценност на Сърбия за ЕС или за НАТО

Нула са Сърбия в момента. Ние освен за буферна зона за какво сме им? За пазар?
Ако не бяхме ние буфер, пътят към тях е през нас и Сърбия. Ако ни Сърбия нито ние сме с тях, то оставят накуп едно нещо което някога е говорило за балкански съюз. Е тая балканска пасмина като и откажат да я вкарат в ЕС, тя с кого мислиш ще се съюзи? Е искат ли такъв комшолук ЕС?



Тема Re: Ламбитонови [re: dymo]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано11.07.16 21:28



Милано е единственият поносим за живеене град в Ломбардия, според мен. Въпреки че не притежава забележителносте на Рим, Флоренция, Венеция и т.н., винаги е пълно с хора от цял свят. Има си свой дух и атмосфера. Защо пък да е мръсно, всеки ден метат тротоарите и мият улиците. Вярно, хората са лоши и постоянно си хвърлят хартийките и фасовете по земята, но се чисти редовно. А негри има във всеки по-голям град в Италия, пристигат ежедневно.
П.П. Преди се питах, ти защо разправяше, че живееш в Швейцария, след като си в Италия? Не че не бях те усетила - разказваше само за италиански храни и вина, а и в Швейцария си има неща не за пренебрегване.





Тема Re: Ламбитонови [re: dymo]  
Автор echr ()
Публикувано11.07.16 23:52



Москва е българия преди 9ти, лични впечатления отпреди 3 години.

Който иска, да върви да живее в москва, аз съм много благодаря, ама ще си стоя по-далечко.



Тема Re: Ламбитонови [re: echr]  
Автор echr ()
Публикувано11.07.16 23:54



преди промените да кажа, все едно, кенеф.



Тема Re: Как да се справим с агресията?нови [re: merilin_n]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано12.07.16 07:35



Научи се да псуваш. Заставаш пред огледалото и почваш да попържаш, докато ти стане естествено състояние.

Някакво изследване беше показало, че балканските народи използваме псувните за отдушник и заменяме с тях психоаналитиците. Иначе, аз също понякога се втрещявам от агресивни прояви, но за кратко. В повечето случаи вече успявам да напсувам отсрещния навреме.
В интерес на истината като те чета, границите ти за определяне на нещо като агресия, също са твърде широки. Това пък трябва да коригираш у себе си, защото иначе непрекъснато трябва да стоиш в отбранителна позиция. Просто половината от нещата, определени от теб като агресия, са по-скоро в графата "той толкова си може".

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Как да се справим с агресията?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор merilin_n (новак)
Публикувано13.07.16 21:45



Абсолютно си права.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.