Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 04.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Когато гръм ударинови  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 09:48



...как ехото заглъхва.

Отварям тема за коментари след референдума в Англия. Мисля, че в момента всичко, което се говори в Европа и в света, е важно и за нас.

Ето един от първите отзиви (по важност).

Франция.
Посланикът на Франция в България НП Ксавие Лапер дьо Кабан (симпатичен французин между другото), чуруликва в туитър: "И сега, победителят е... Владимир Владимирович! Благодарение на гласувалите за излизане на Великобритания! Това беше много умно, самата идея за референдум...".

Прави (ми) силно впечатление последната фраза от туитчето: самата идея за референдум била глупава.

Ми глупава е. Няма спор. По-добре е, ако политиците не знаят мнението на данъкоплатците си, които ги изхранват. Какъв референдум, какви 5 лева? На кого му пука какво мисли народът? За кво изобщо трябва да се пита населението за каквото и да било? Има си елит, той решава как да живее чичо на село, а не самият чичо да решава - той е прост, неук, тъп, какво има да решава?

Аз така разчитам чуруликването на г-н Ксавие.

Холандия.

Тази държава ми е много на сърце и затова следя, доколкото мога, какво се случва там. Засега управляващите политици сърдито мълчат, но мълчанието им крещи, че англичаните прецакват нещата. Само моят човек перхидроленият Вилдерс, осъден на смърт от мюслитата поне 100 пъти досега, каза: "Ура за британците! Сега е наш ред! Време е за холандски референдум. Бай-бай ЕС".



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.06.16 09:50



Някак си успокояващо е да разбереш, че не сме единствената държава в която идиотите преобладават.

re: "самата идея за референдум" - да не преписвам, и

.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (старо куче)
Публикувано24.06.16 09:54



Темата за този референдум е много важна и трябваше да има една единствена наша тема по този въпрос... Ся ше си тичаме от тема в тема...



\"Кажи ми кои са приятелите ти - да ти кажа КОЙ СИ.\"

Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.06.16 09:55



Не е само Холандия. Франция също.



Сега, като излязат Британците, сигурно ще се опитат да привлекат Турция скоропостижно, но това ще е краят за ЕС.



Тема Не е толкоз трагично.нови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Watanabe)
Публикувано24.06.16 10:28



Природата така го е дала: във всяка страна по света, била тя Великобритания, нашата или Долна Волта, идиотите са винаги 52%. Ни повече, ни по-малко. Само трябва някой хитър да им спретне референдум и резултатът за най-глупендърския отговор е гарантиран.



~~~~
”Нужни са модерни технологии за контрол на потоците враждуващи футболни фенове!”

Тема Re: Когато гръм ударинови [re: UnicaDonna]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 10:29



Права си. Просто не бях прочела темата на Крафтъра.
Може някой от администраторите да заключи тая тема или да я изтрие направо.
Съжалявам.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: Lucky Eva]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано24.06.16 10:38



Сега, като излязат Британците,

няма да излязат. и в Гърция се проведе не точно същия, но подобен референдум, който категорично каза НЕ на мерките, но Ципрас се изметна като фурнаджийска лопата. затова и Еврофакис го заряза. и Камерън ще предприеме същия ход.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (старо куче)
Публикувано24.06.16 10:46



Нямах предвид това, в никакъв случай...

То как ли да забележиш, че има и други теми, като те са с най-неочаквани заглавия...

Просто са РАЗПОКЪСАНИ темите и нито една не е просто "ИЗЛЯЗОХА!" - и вътре да си пишем всичко... киро пусна за паунда, ти - за отзвука, има една друга със стотици постове още от "ДАЛИ ще излязат"...

Изобщо, имам наблюдения, засега смътни, че клубарите в този клуб някак не желаят да се съсредоточават върху НАИСТИНА важни теми и да се обединяват около обсъждането им - сериозно, така, както подобава на възрастта ни... като че ли този клуб е всичко друго, само не място за неща, които касаят всички в еднаква степен и са наистина значими, свързани с ценности и пр.
Да, бля-бля темите са прекрасни за разтоварване, ама това ли е животът на 40-50 годишните в България?

После се чудим защо децата "ни" (поколенчески казано) са вятърничави и лекомислени...

\"Кажи ми кои са приятелите ти - да ти кажа КОЙ СИ.\"

Тема Re: Когато гръм ударинови [re: pishmangreek]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано24.06.16 10:48



Британският премиер Дейвид Камерън обяви, че ще напусне премиерския пост във Великобритания. В изказване по повод резултатите от референдума за бъдещето на Великобритания в ЕС, Камерън благодари на всички, които са участвали в кампанията, поведена от него, за оставане на страната в ЕС. Той приветства и политиците, които са водили кампания за напускане на ЕС, чиито аргументи бяха подкрепени от мнозинството от британците
Този референдум бе за съдбата на страната, а не за някой политик. Но аз не мога да бъда капитан на кораба, който ще изведе страната от ЕС, обяви Камерън. Той увери, че ще продължи с екипа си управлението на страната в близките седмици и месеци, но каза, че страната трябва да има нов премиер през октомври.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Когато гръм ударинови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано24.06.16 10:49



Коя тема е важна и коя не е лично мнение на всеки.
Зорла гюзелик олмас

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.