Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 07.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Когато гръм ударинови [re: crystalkyle]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 13:11



1/3 за гласували за излизане, 2/3 са гласували за оставане

Хм, твоята статистика доста се отклонява от официалните досега резултати:
В 7 часа сутринта в. капитал излезе със заглавие: "Brexit води с 1 милион гласа
Желаещите Великобритания да излезе от ЕС са напред с 4% от вота при над 2/3 докладвали избирателни секции".

Преди малко прочетох, че Камерън е подал оставка (браво! мъж излезе!).

Та, какво казваш? 2/3 са гласували за оставане??



Тема Да, китайкатанови [re: Greywind]  
Автор Phillip (Watanabe)
Публикувано24.06.16 13:11



Спомням си китайката изтърси некакво абсурдно твърдение и учителят кротко я пита откъде го знае това, а тя вика екзалтирано нещо като: "Другарят Мао го каза! Той е винаги прав!".



~~~~
”Нужни са модерни технологии за контрол на потоците враждуващи футболни фенове!”

Тема Re: Когато гръм ударинови [re: Greywind]  
Автор crystalkyle (пристрастен)
Публикувано24.06.16 13:12



Техните съображения са винаги по-прости - малко традиционна британска ксенофобия, малко загуба на социални придобивки и чувство, че незаслужили хора се възползват от социалната им система, малко грандомания и идеи, че UK е световна сила от калибъра на USA и това е.

Проблемът е, че това се набива, набива, набива в главите на аборигените, на част от които им е много по-удобно да повярват, че някой отвън (пакита-макита-източноевропейци) им е, таковата, в гащите, отколкото да се поразровят малко, да сверят стъкмистиката, да си отворят очите - след като първо си извадят главата от онова тъмно място, където е завряна. А другите - и ей богу, повече ме е яд на тях - като мъжа ми, като брат ми (айде, братлето не е абориген, ама с британски паспорт) се подхилкват на по бира, че референдумът е майтап и никога няма да мине, че никой не може да бъде чак толкова тъп. На ви майтап сега...

Уф, изчезвам, че ще запаля метлата.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 13:12



Щом са англичани вече - няма цвят на кожата, пол и възраст.

Та, как смяташ, тия от моята снимка как са гласували на референдума?



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор crystalkyle (пристрастен)
Публикувано24.06.16 13:17



в темата на Ета.

От етническите малцинства намерение за гласуване за излизане са заявили 1/3, останалите 2/3 от етническите малцинства са казали, че ще гласуват за оставане. А колко от тях в действителност са гласували, не знам - ако те интересува, можеш да потърсиш сама.

И точно тези малцинства са против наплива на източноевропейци.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 13:19



... как ехото заглъхва в България:

Р. Плевнелиев: "Притеснен съм, че националисти и популисти тържествуват".
Ми това е добре, щом нищо друго не го притеснява, освен радостта на популистите - нека е жив и здрав.

Христо Иванов (бившият министър на правосъдието): Референдумите по наистина основоположни въпроси са кретения.





Някой си Юлиян Попов, автор в "Дневник":



Абе, точно ние нищо не сгрешихме, ама карай...
Веселбата тепърва почва.

Булекзит <-- следва. И тогава ше вържем, та ше цъфнем.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор crystalkyle (пристрастен)
Публикувано24.06.16 13:20



Тия от твоята снимка биха гласували както ти би гласувала.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: crystalkyle]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 13:20



Да, благодаря. Ще потърся и още, това ме интересува.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: crystalkyle]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 13:22



Наистина ли? Защо мислиш, че пакистанците (афганистанците, мароканците, иракчаните - и изобщо, мюсюлманите) биха гласували за излизане на GB от ЕС?



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.06.16 13:28



Христо Иванов (бившият министър на правосъдието): Референдумите по наистина основоположни въпроси са кретения.


Отдавна съм заявил, че това, което демократите най-много мразят е демокрацията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.