Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 06.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Както и да го смятаменови [re: the bag]  
Автор Phillip (Watanabe)
Публикувано24.06.16 11:57



Както и да го смятаме, няма решение в една страна, което би довело до Коледа да е повече от един път годишно. Това ние най-добре си го знаем, но британците явно се надяват извън ЕС вече да имат по няколко Коледи годишно.



~~~~
”Нужни са модерни технологии за контрол на потоците враждуващи футболни фенове!”

Тема Re: Когато гръм ударинови [re: crystalkyle]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано24.06.16 11:57



още нещо за днешните големи победигтели-б.дж и фураж.

на фураж жена му....германка от ес.
на б.дж.-полуиндийка...демек, тъща му или тъста му са индийци.

ама като отворят уста срещу ес и имигрантите, леле-мале, до това води примиряването с боя в къщи...



Редактирано от duotrio на 24.06.16 11:59.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: duotrio]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 12:02



емоционален екзит, със съмнителна перспектива...

Мисля, че в Англия не са толкова емоционирани от екзита, ние сме тези, които се палим тука.
А, да не пропусна да кажа още веднъж - мисля, че никакъв екзит няма да има. Независимо какви ще са резултатите от референдума.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано24.06.16 12:05



"...мисля, че никакъв екзит няма да има. Независимо какви ще са резултатите от референдума."

някъде из двайсетте теми за брекзита го писах. седмици наред светът гледа веенето на кръстатото знаме. както казват, се едно каква е рекламата, важно е да си на дневен ред и първи в новинарските емисии...





Тема Re: Както и да го смятаменови [re: Phillip]  
Автор the bag (italic)
Публикувано24.06.16 12:05



Вътрешно съм убедена, че реакцията на точи референдум от страна на британците беше единствено и само заради заливащите ги мигранти. Причините не са нито икономически, нито свързани с ЕС.

Излизане от ЕС за британците означава нещо такова: Не ви искаме съюза, щом ще ни принуждавате да приемаме още и още мръсни, мързеливи и нахални изнасилвачи.



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано24.06.16 12:06



Първо: Имало било виц, че скоро в ЕС щяли да останат само България и Румъния.
А може и да не е виц ...



И второ: Погледнато малко по-отстрани, империи са се раждали и умирали.
Какво изключително в човешката история се случва днес, та такава истерия?



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (старо куче)
Публикувано24.06.16 12:08



"Независимо какви ще са резултатите от референдума."

Ами те вече СА! )))))))))))))))

Много искам въпросната Великобритания да изпадне в икономически и всякакъв шок и срив от решението си. И ми се струва, че ЕС-бюрократите ще допринесат за такава вероятост с АБСОЛЮТНА БЕЗКОМПРОМИСНОСТ към доброволно напусналите.

Ето, май в момента ТОЧНО ТОВА се съобщава по телевизора. Категорични мнения от Брюксел - НИКАКВИ КОМПРОМИСИ на напусналите!

\"Кажи ми кои са приятелите ти - да ти кажа КОЙ СИ.\"


Тема Re: Когато гръм ударинови [re: the bag]  
Автор crystalkyle (пристрастен)
Публикувано24.06.16 12:08



Първо, англичаните са, общо взето, възпитани хора и никога нищо няма да ти кажат директно. Но това е ОК, и преди съм писала - предпочитам лицемерно да ми се усмихват като на Острова, отколкото чистосърдечно, от душа така да ме нагрубят. Второ, доста преди да се появят талантливите български и румънски студенти, музиканти, лекари и инженери, водопроводчици и дограмаджии, е имало доста борба, за да се извоюва равноправие за индийските, пакистанските, ирландските (а те, забележи, са още по-белички от средностатистическия български и румънски студент, музикант, лекар, дограмаджия, но за водопроводчиците не знам).

Мен друго ме учудва - какво трябва да му се случи на един българин, че да гласува за излизане?! Нали уж най-интелигентната нация след евреите, а толкова лесно да му се промива мозъкът?



Тема Re: Когато гръм ударинови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано24.06.16 12:10



Психопатологиите са в моята тема





Тема Re: Когато гръм ударинови [re: crystalkyle]  
Автор UnicaDonna (старо куче)
Публикувано24.06.16 12:10



Мен друго ме учудва - какво трябва да му се случи на един българин, че да гласува за излизане?!

Да му се усмихне Путин и да му обещае, че ще му ДАВА.



\"Кажи ми кои са приятелите ти - да ти кажа КОЙ СИ.\"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.