Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Парфюмнови [re: TCNQ]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.06.16 22:48



химикалите и металите в съдържанието на един парфюм опасни ли са за здравето?

има такива кампании, които насърчават покупката на такива с естествени съставки по тази причина, като назовават като опасност появата на различни заболявания- някои сериозни.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Парфюмнови [re: Baldrian]  
Автор Liya ()
Публикувано13.06.16 23:01



Можеш да го имаш до два дни






Тема Re: Парфюмнови [re: Baldrian]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано13.06.16 23:03



...тцтцтцтц,чак се спрях да си призная,че го харесвам като каза,че бил за баби... ама на мен много ми харесваше

... като девойка го харесвах много... нямам идея как и защо се продаваше свободно на щанда за парфюмериа във "Валентина" в Русе...



Тема Re: Парфюмнови [re: Liya]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.06.16 23:19



супер.
но в този сайт София не е посочена като населено място. област София- да, но без населено място връща обратно. аз поне не успявам да я намеря- нито като я изпиша, нито със стрелката.
цената също е малко странна, но отивам пак да опитвам.
много благодаря



стана. ако е ок, ще си поръчам поне още два.
още веднъж благодаря!

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova

Редактирано от Baldrian на 13.06.16 23:26.



Тема Re: Парфюмнови [re: pyrvata]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.06.16 23:22



ееее


на мен ми мирише на едни префърцунени бабета- приятелки на моята баба. бяха с едни ярки червила и перлени огърлици...
но на теб може да ти навява съвсем други асоциации.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Парфюмнови [re: Baldrian]  
Автор 2biri ()
Публикувано13.06.16 23:29



Рядко харесвам парфюми.

Дълги години карах на Исая Миаке - унисекс. Още го усещам и се обръщам по улиците - това е моя парфюм. После се влюбих в Енджъл, но ми ставаше лошо чак от страст по себе си и ползвах Булгари за разумното ежедневие. После се върнах на Енджъл някакво лимитед едишън и понеже е тежък, траен и силен, с една фъска можеш да изкараш 24 часа и чак гащите ти миришат на ангелчета

.

Сега съм си взела някаква реплика от Рефан (идея на колежка, за първи път рискувам) и направо се влюбих в нея. Мирише на мръсница и тютюн Така и не запомних какво репликирах, но беше успешно. Инак е нетрайно.

Армани ползвах известен период също - някак не беше баш мен, макар че мислех, че това ще е. Кензо опитах също. Харесваха ми като миризма, но на мен не беше успешно (особено Кензото чак не вярвах как му развалям миришенето от хартийката)

Шанел 5 на мен не ми мирише на абсолютно нищо. Това е миризма, която не възприемам. Казаха, че щото била моята (тоест съм баба)



Тема Re: Парфюмнови [re: 2biri]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.06.16 23:34



ех. сори


не бе той сигурно не мирише на баби по принцип. само на мен така.
интересна асоциация- тютюн и мръсница.
ти трябва да правиш реклама на парфюми

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Парфюмнови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.06.16 23:34



Най-много харесвам anais anais, но съм непостоянна по отношение на парфюмите. Много често си избирам най-различни. Обичам ефирни, сладникави миризми на всякакви цветя.



Тема Re: Парфюмнови [re: Baldrian]  
Автор TCNQ ()
Публикувано13.06.16 23:36



ми то точно в етеричните масла и води може да ги има тези пестициди, в синтетиката се чистят лесно и няма.
Знам за "насърчаването" да се купуват скъпи продукти, но такива само с естествени съставки не означава, че са по-добри.
Всяко ограничаване значи същото и за качеството.



Тема Re: Парфюмнови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.06.16 23:36



ти имаш един, който мирише на кафе. не знам кой е



Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.