Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 27.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Тема Мюсюлманка стана председател на парламента в Баденнови  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано12.05.16 23:15








Тема Re: Мюсюлманка стана председател на парламента в Баденнови [re: checkpoint charlie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.05.16 00:04



Супер. Ама ние имаме близо 500 години опит с мюсулмански управници.
Та, можем много да споделим и с Баден и с Лондон.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мюсюлманка стана председател на парламента в Баденнови [re: bira_more]  
Автор pyrvata (pyrvata)
Публикувано13.05.16 00:10



...да изключително справедливо е, да избереш Гюлфието за министър само, защото е туркиня... ако я пуснеш да се конкурира с останалите немци, дали може, а? Дали при едни нормални условия на конку ренция Гюлфието ще спечели?...



Тема Re: Мюсюлманка стана председател на парламента в Баденнови [re: pyrvata]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.05.16 00:26



Ми знам ли - може па и да е конкурентна - но, ние добре знаем какви са като цяло мюсулманските управници. Имаме много опит.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мюсюлманка стана председател на парламента в Баденнови [re: bira_more]  
Автор pyrvata (pyrvata)
Публикувано13.05.16 07:17



... аз, колега, изхождам точно от този опит... нъли знам ние как ковяхме такива кадри... пред очите ми израснаха и сега ръководят страната... във всички училища влязоха с привилегии, едвам ги завършиха...но във всички правителства участваха и във всички парламенти... единия от футболист в селски отбор в Лудогорието беше произведен в зам. министър на отбраната... за кои качества според теб са го избрали на тази отговорна позиция? ... заради произхода му разбира се... да не говорим за жена му, пардон девойката, за която го ожениха по партийна линия...там какво правене на биография и инвестиции бяха... сега я гледам отново във висшия ешелон, ми няма си губят кадрите хората я...

за тях се грижат постоянно наети нашенски умни Пиари, които да им казват какво да говорят и колко... за какво говорим всъщност... а немското Гюлбие няма как да е по различно след като стремежа е да демонстрираме интеграция баси, отново се почувствах като в Лудогорието



Тема Re: Мюсюлманка стана председател на парламента в Баденнови [re: pyrvata]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано13.05.16 07:50



браво за това мнение.
слава богу, че все още има държави на света, където човек зависи от своите собствени усилия,
а не от волята на селския футболист- заместник министър на отбраната ( патриот отвсякъде сигурно

), и неговата съпруга.
сигурно щях да полудея, бидейки нямам подходящ произход и криминални наклонности.



Тема Re: Мюсюлманка стана председател на парламента в Баден [re: bira_more]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано13.05.16 07:55



казват, че тя била харесвана в баден вюртенбърг защото говорела, мислела и се държала като вюртенбургска хаусфрау и затова я избрали. германците не са глупави. не им бери кахъра. направила е усилие все пак жената. това заслужава похвала.



Тема Re: Мюсюлманка стана председател на парламента в Бнови [re: checkpoint charlie]  
Автор esti ()
Публикувано13.05.16 11:31



И че непрекъснато се чудят и маят как тази мюсюлманка не отдава особено значение на религията си.

Точно, защото не отдава значение на религията е успяла и може да й се има доверие.....поне аз бих.
На дълбоко религиозните хора (от всички религии) не може да се разчита.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.