Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 12:52



никой не е спрял пътник, минута и кико да идват в клуба, ако спазват клубните правила както всички останали.
това вече го казахме.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:55



Резултатът е ясен и видим.
Другото може да се дискутира без изглед за успех до безкрай.
Фактите засега са такива: пуделите се снишават и гледат сеир(освен един особено умен женски), а хората, които са истинските клубари по една или друга причина окапват.

А, всъщност, знаеш ли, не би трябвало да има равноправие.
Що се касае до моето мнение, бозата-комсомолка и всякакви поляни просто не са за тук. И в никой случай не са равноправни с Кико или Минутка. Ама в НИКОЙ. Защото са анонимни - могат да са и ботове.
Докато гореупоменатите - не са.
Сори.



Тема Re: Сбогом!нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:56



"...всички останали неанонимни".
Анонимниците са втора класа и за мен винаги ще са такива.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 12:57



мисля, че е добре за клуба да се разделят личните предпочитания към някои клубари от нещата, които са обективно правилни и редни, а не "формално", за клуба.

а че има хиляди начини клубът да бъде саботиран и всичко да е "формално" "правилно" - на мен ми е от ясно по-ясно.



Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 13:02



"неанонимниците" са във фейсбук.
поне тези, които имат желание да бъдат неанонимни.
понеже и там има много анонимни.
в клубовете на дир всички потребители имат равни задължения и права.
независимо дали са анонимни, или не са.
а какво е твоето мнение, или моето, или всечие поотделно мнение - е отделен въпрос.
който няма място в момента.
иначе те разбирам.
само че личната ти позиция и предпочитания са едно, а позицията ти на администратор на клубовете на дир - отделно нещо.



Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор esti ()
Публикувано13.05.16 13:03



Да, достоен е.....но според теб и още 3-4-ма.
Ти съжаляваш за клубари, които са спрели да пишат, заради едикои си, други съжаляват за клубари, които не пишат, заради "достойните".
Големият въпрос тук е, редно ли е да се позволява на едни да скачат непрекъснато по главите на други, защото критериите ни за достойноство очевидно търпят някакви разминавания.
Не е ли по-правилно да не се дава възможност на когото и да било от редовите клубари да влиза в ролята на божествен наставник, който да моделира клуба по свой образ и подобие?
Най-лесното решение вече се взе - правят се едни простички правила и всички се подчиняваме на тях.
И вече няма повече или по-малко достойни, има само спазващи и неспазващи правилата, защото - ще ти кажа една тайна - всички сме грешни независимо дали сме зад, пред или под океана.
Аз също дълги години се надявах, че можем да се саморегулираме, но уви.
Това е положението.
Не сме дорасли.



Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано13.05.16 13:04



Аз пък мисля, че няма качествен и некачествен материал. Маха се, който иска да се махне и остава, който иска да остане. Не знам какво е изтрила Врабеца, но с оглед всичките теми за заяждане с нея, непредизвикани от кой знае какво, мога да предположа и какви постове са изтрити.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Сбогом!нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 13:05



Именно. Затова и не разчиствам веднага пуделите-провокатори. Ще ти ги оставя да си се порадвате взаимно.



Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано13.05.16 13:09



Аз пък изобщо не разбирам защо толкова ви дразнят тези малки букви. Е, и Бирата цяла тема им посвети... Всеки от нещо се дразни, баси. Като някакви сърдити старчета сте. Направо се чудя дали не съм попаднала в 60-160. То бива втори пубертет, ама на тая възраст...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 13:10



"бозата-комсомолка и всякакви поляни просто не са за тук. И в никой случай не са равноправни с Кико или Минутка. Ама в НИКОЙ. Защото са анонимни - могат да са и ботове."

е, това, че не са ти се представили лично на теб не ги прави анонимни.
"поляните" - това всъщност е Оптимист. стар клубар. известен, уважаван и познат. познат от клубни купони, от съвместни пътувания из страната и чужбина, от неизброими срещи - общи и по-камерни - с други клубари. ако ти беше идвал на нашите клубни купони - щеше да го познаваш лично и ти. софтуерът на дир му изяде никнейма на кирилица, а на него не му пука да промени автоматично променения от системата си ник с друг.
с бозата също са се срещали поне минимум петима души от само този клуб, един от които е същият стар и познат Оптимист - полиана :)
никой от хората, които пишат тук, не е бот.
знаеш, като администратор, че ботове не могат да пишат във вип-клубовете.
което всъщност ги различава от не-вип клубовете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.