Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сбогом!нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:31



Написах ти го вече.
Ако има ред с поляни, бози и презокеански загубеняци, по-добре не.
Понякога се налага да се направи избор. Аз ти делегирах права и янма да ти се меся, но засега нещата са ЗЛЕ.
Картинката, която се опитваш да представиш, как всичко е мноого ОК и всички си говорят кротко, не е факт.
Да, досадните коментари за решенията ти, при това с видиотяваща повторяемост подлежат на предупреждение и следващи мерки.
Но се оказа, че 3-4 клубари от най-качествения клубен материал се махат, а пуделчетата -все едно дали кухоглави кифли като сещаш се кои или поучаващи ни наглеци, остават.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: esti]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано13.05.16 12:33



Да не говорим, че малките букви са точно до грешната пунктуация, кофтия правопис и граматически изчистената стилистика.

единак, в синьо.


Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 12:34



като заговори за "формално имат право".
аз, за да не бъда "толераст" - тоест - човек, който мери с различен аршин, се налага да предупредя бираморе да не ме троли.
този човек ходи след мен по темите, където аз си говоря спокойно и нормално с други потребители и без нито веднъж да е бил провокиран от мен по някакъв начин с дума, или жест, ме притеснява в общуването ми с хората в клуба.
с което нарушава клубното правило № 6, в частта му, която гласи:

"6. Тролските похвати ... с цел да се притесни нормалното водене на дискусии от потребителите на клуба... са забранени".

ако това се случи още веднъж, ще бъда формално длъжна да ти го представя за отнемане на достъпа за писане в клуба до коледа.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:34



Гледам сериозно: клубарите, заради които влизах, намаляха с няколко. Пуделите - не.
А нещата са свързани.





Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор esti ()
Публикувано13.05.16 12:35



Но се оказа, че 3-4 клубари от най-качествения клубен материал



Какво се е случило с теб?
Чак пък толкова ласкателствата на "най-качествения клубен материал" да са ти приспали ума...
Това е ужасно.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:36



А, предполагам бирата също ще се махне с кеф. И ще останете с американските болонки и мъдрото немкинче:)



Тема Re: Сбогом!нови [re: esti]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:39



Факт.
Пътникът 90 на сто е нечитаем с окултоидните си глупости и социлистически залитания, понякога.
Но е много по-достоен клубар от три К поляни, евроболонки и американски неадекватни пудели.
Ако софтуерът позволяваше, бих си ги направил незабележими. И бих ги чел само, ако прекалят с провокациите и някой ми линкне поредния им бисер: "колко сме велики ние и колко нищи - вие в българия.". Тъжни нещастници, изхарчили живота си да бъдат аргати и ратаи.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 12:42



не, не са "намалели".
нито един от клубарите "заради които влизаш", не е с отнет достъп.
всички те могат спокойно да участват в клубния живот, ако спазват клубните правила като всички други.
аз мога да започна да пиша България с главно Б.
на мен това няма да ми се опре, нали знаеш :)
но дали на тях няма да им се опре това да спазват клубните правила и да се държат като равноправни и равнозадължени потребители с другите потребители - предстои да видим.
защото това е истинската причина да се правят всичките тези циркове.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:48



Баш са намалели.
Кико си се махна(Бирата се е махал нееднократно за месеци и години и се боя, че ще с е махне с лекота. Реално тук за задължително четене за мен остава само Поручикът.
Фактът си е факт.



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 12:49



"мъдрото немкинче" е следващата, която е вероятно да бъде предложена за почивка от клуба, след бираморе.
пояснявам:
тя има наченки за тролене, но тъй като го прави само в теми и то по въпроси от тези конкретни теми, по които мнението й се различава от това на друг потребител, а не като бираморе - който ходи след потребител из най-различни теми да го троли - бираморе ще бъде пръв, като много по-заслужил.
има разлика.
формално, както казваш ти.

няма нужда да се заяждаме, мисля аз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.