Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ако сме сериозни... или поне малконови [re: duotrio]  
Автор UnicaDonna (ентусиаст)
Публикувано13.05.16 11:11



Ако малко по-сериозно погледнем на въпроса с малките букви и "падружка мая" - аз лично КРАЙНО се съмнявам, че въпросната санкция (изтриване на тема) е настъпила именно поради измислените критики на тоя-оная, че вр. пишела с малки букви. Смятам, че познавам вр поне малко, и колкото и много недостатъци да й отчитам - не смятам, че притежава именно този - да затрие цяла тема заради някакви субективни критики по неин адрес.

Точно заради това се възпротивявам на практиката когато се стигне до триене или отнемане на достъп - да няма някакви поне обяснения. Първо - за да е ясно на всички, второ - превантивно - за да "си опичат акъла" четящите. А така - без никакви обяснения - се стига до там хората да гадаят и да си правят погрешни изводи в догадките си. Виждам, че дори киро е влязъл в тая заблуда - че причината за триенето са именно критиките за малките букви. Ама те - админ и мод - могат да си изяснят ситуацията по служебному. А ние стоим, хапем нокти и се чудим какво, аджеба, става, и най-вече - ЗАЩО?

СЪВСЕМ ОТДЕЛЕН ВЪПРОС е, че на тия въпросните величества, протестиращите, 20 години не им пречеха малките букви на вр и ся, изведнъж, взеха че им запречиха... ама тяхната инфантилност е видна още отпреди месец, та там изненади няма.

Някакво криво тълкуване какво означавало "писане задължително на български" - и всЕкви подобни бля-бля...

И другата заблуда е, че някой някого гонел и затова клубът щял да заприлича на... В случая величествата САМИ СИ ОТИВАТ. Или мислиш, че ако някое от тях е ЗАПЛАШИЛО, че ще спре да пише, ако нам-кво-си - та трябва всички да му угаждат? АКО е нарушило правилата - да си понесе последствията... Стига всички да знаем КАКВИ ПРАВИЛА е нарушило.

\"Кажи ми кои са приятелите ти - да ти кажа КОЙ СИ.\"

Тема Re: Сбогом!нови [re: pollyanna-33556]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.05.16 11:24



Ами така си е.

Кико го карал на 20-дневен глад и пие само вода, а предполагам изразходва енергия, движи се. Растенията така съществуват, но те не разходват енергия за движение и други дейности. Природата е създала човека, за да усвоява всякакви вещества - растителни и животински, не случайно сме на върха на хранителната верига. Всеки недостиг на някакви такива вещества води до деградация в определена степен на човешките функции. Неслучайно в началото на глада си Кико беше нервозен, а сега изпадна в апатия, ако продължи да не се храни дори ще си застраши живота.

Редактирано от Lucky Eva на 13.05.16 11:25.



Тема Re: Сбогом!нови [re: lipari]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 11:45



потребителят е занулен. При желание може да бъде добавен след 25 декември т.г.



Тема Re: Сбогом!нови [re: Lira Emerald]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 11:46



Не може да си драска, защото го трият, според него без основателна причина.



Тема Re: Сбогом!нови [re: esti]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 11:54



Чета и отговарям само на първото изречение, защото ми се чини дълго надолу.
Защото ако не спазваме основните правила за правопис, които са аксиоматични, подразбиращи се, отиваме към тълкуване на малките букви на България като откровен, тънък тролинг с цел провокация.
При бозата и още 1-2 пудела това е точно така - те провокират нагло и арогантно.
При вр вероятно става дума за правене на интересен/а.
И в двата случая потребителите могат да негодуват.
Няма съществена разлика между това и писането с главни букви.
Разбира се, всеки може да си пише и с малки, и с главни, но негодуването от това ми се чини съвсем резонно.
Решението си е нейно и аз няма да се меся, освен с неангажиращо мнение.


Що се касае до зануления киселяк Алиса, този форум, бидейки на антична платформа, НЯМА опция за скриване на неприятните потребители(т. нар. "врагове", силна дума, предполагам използвана, защото "безинтересни досадници, чиито мнения не са ми интересни" е твърде дълго.
Затова всеки има право да поиска от модератор или мен, ако някой му отговаря, а той НЕ ЖЕЛАЕ това, агресивно натрапващият се да бъде предупреден да не го прави.
Понеже Алиса е адски досаден трол и не можа(няма и да може, ако ще 2000000 компромиса да и се направят!) да оцени жеста да бъде добавена ОТНОВО, макар да е правела толкова груби неща към други потребители, че до края на живота си да не види достъп, а аз НЯМАМ никакво време за примадони като нея, я махнах.
Това не подлежи на промяна, ходатайства за връщане преди 25 декември етц.
Точка и хубав ден.

Редактирано от cyrus-93580 на 13.05.16 12:06.



Тема Re: Сбогом!нови [re: lipari]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.05.16 11:54



Жалко, че те занулиха!

Наминавай в другите клубове, ти си интересен клубар.
Трябваше точно този път да се въздържиш...

Редактирано от Lucky Eva на 13.05.16 11:57.



Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор esti ()
Публикувано13.05.16 12:10



Не, изобщо не е дълго надолу, просто ....разбирам те.



Що се касае до зануления киселяк Алиса, този форум, бидейки на антична платформа, НЯМА опция за скриване на неприятните потребители.
Затова всеки има право да поиска от модератор или мен, ако някой му отговаря, а той НЕ ЖЕЛАЕ това, агресивно натрапващият се да бъде предупреден да не го прави.


Това е нещо ново, харесва ми.
Но се съмнявам, че ако Лиса примерно или Нут (клубари, които те дразнят) ти се оплачат от Кико или Пътника (клубари, които не те дразнят) ти ще вземеш мерки.
Откакто започна да проявяваш фрапираща липса на обективност вече ти нямам вяра.

И какво повече от твоите тролове направи Лиса днес, че да заслужи зануляване и то чак до коледа?
Твоята дружинка е в пъти по-вредна за клуба от Лиса.
И понеже знам, че ти е дълго и няма да прочетеш до тук се изкушавам да ти тегля една:
Обичам те Киро!



Тема Re: изтритите теми от клуба:нови [re: esti]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 12:14



в отговор на:

"В интерес на истината и обективността съм длъжна да кажа, че и на мен не ми харесва това, че се трият постове (според думите на Кико, аз не съм забелязвала, защото не чета всичко) особено, ако съдържанието им не е лична информация или обида към деца, съпрузи, семейство...
Ще се радвам, ако в клуба излезе инфо за съдържанието на изтритите постове."


всъщност темите не са изтрити, те са скрити в "hidden messages".
всички от тях касаят единствено и само неспазването на клубното правило, което администраторът наложи

и което гласи:

9. Действията и решенията на модераторите на клуб 40-50 и администраторите на clubs.dir.bg не се обсъждат в теми в никой клуб. Комуникацията засягаща модераторски и администраторски действия и решения, както и предложения и оплаквания, се извършва само чрез лични бележки, електронна поща, Skype или друг начин, различен от писане в публична тема.

нищо друго не е изтрито. нито една от личните нападки срещу мен, нито една от подигравките, нито една от лигавщините в клуба, нито една от по-явните, или по-воалираните провокации не е изтрита.
за невръзването на провокациите в клуба отново благодаря на всички потребители!
какво е премахнато можете да се уверите сами. ето:




горното - премахнато от клуба като нарушение на ясно обявено правило.
клубът е за да си говорят хората в него, а не да бъде арена за битки с администратора и модераторите.




това и следващите се надявам, че няма да има нужда да ги коментирам, ето ги:
--------------------------------

---------------------------------

---------------------------------

и последната тема, в която се вижда какво предизвика разстройването на кико:







колкото и да не ви харесва триенето, както можете сами да се уверите, то понякога се налага.
налага се когато не се спазват клубните правила.
и няма нищо общо с никакви "малки букви" и там каквито други измислици.
в момента никой от клуба няма бан.
никой няма отнет от модераторите достъп.
всеки може да пише в клуба стига да спазва клубните правила.




Тема Re: Сбогом!нови [re: esti]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано13.05.16 12:14



Много трудно ще продължа живота си нататък с мисълта, че вече ми нямаш...вяра.
Но ще опитам.
Хубав ден.



Тема Re: Сбогом!нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr.Модератор (ветеран)
Публикувано13.05.16 12:17



много добре знаеш, че негодуванието срещу мен няма нищо общо с размера на буквите, с които пиша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.