Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: клубни бисери - 2 [re: solomon superstar]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано09.07.16 11:37





(коментар на Филип към тази снимка от Чекпойнт Чарли):




Тема извънклубен [re: solomon superstar]  
Автор solomon superstar (myosin)
Публикувано11.07.16 16:08



В едно демилитаризирано Черно море Путин ще се удави, ще загуби смисъла на живота си като преждевременно уволнен фатмак, който не умее друго, освен да обещава война на изплашените новобранци.

иво инджев

тудей капут, тумороу гут (новогръцка мъдрост)


Тема Re: клубни бисери - 2 [re: solomon superstar]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано12.07.16 13:23



Извън клубно........от коментарите на тъпия блиц.........но кърти



В малката, но много простовата и неграмотна вселена на БЛИЦ, думата "девойка" отдавна е изгубила оригиналното си значение. Според бедното речниче на БЛИЦ, "девойка" е какичка на около 45 от типа "ебана, че отървана", вероятна жертва на евтина пластична хирургия, отмъстителна, получила сексуалната си култура със свирки по пейките на село и компенсираща ниското си либидо с агресивно и хипермаскулинно поведение



Тема в магазина [re: solomon superstar]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.07.16 14:34







Тема външната политика на САЩ [re: solomon superstar]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.08.16 20:51



всички, предполагам, знаем кой е авторът на този бисер:

"За да разберете защо ми е трудно като про-западен човек да убедя хората колко добра е външната политика на САЩ. От днес, турската армия, подкрепена от САЩ, заедно с подкрепени от САЩ сирийски бунтовници навлиза в Сирия, за да се бие срещу подкрепените от САЩ кюрдски сили, като САЩ са заплашили последните, че ако тръгнат да се бият, вече няма да ги подкрепят. Същите кюрдски сили с подкрепата на САЩ се оказаха най-мощната (вероятно единствената ефективна) бойна сила срещу ислямистите, но станаха прекалено мощни и това не се харесва на останалите американски съюзници (току-виж си направили държава, дето не се харесва на някои евроатлантици от региона). Разбира се, САЩ подкрепя и сирийските бунтовници да се сражават с Асад, но те се бият и помежду си, тъй като някои от тях са крила на Ал Кайда (въоръжените от ЦРУ са по-скоро ислямисти, докато въоръжените от Пентагона са по-скоро „нормални“). Официално, САЩ подкрепят Турция срещу Асад, но неофициално Турция използва тая подкрепа, за да се бие срещу бунтовниците и кюрдите. В същото време, Асад е подкрепян от Русия в битката си срещу бунтовниците, кюрдите и Турция, която пък от друга страна има подкрепата на Русия да се бие срещу бунтовниците, но не и срещу Асад. САЩ подкрепят Русия срещу Ислямска Държава и срещу Асад, но Русия изглежда не се бие срещу тях, а срещу бунтовниците и кюрдите. Абсолютно всички декларират, че се бият срещу Ислямска Държава, но на практика повечето (да не кажа всички) без кюрдите и някои бунтовници се бият паралелно с Ислямска Държава срещу своите врагове от региона. Междувременно, САЩ подкрепят Саудитска Арабия да подкрепя местни играчи срещу Ислямска Държава, но пък саудитите по-скоро подкрепят едновременно някои крила на ислямистите и някои крила на бунтовниците да създават хаос в региона и да се бият срещу подкрепяните от САЩ кюрди, ирачкани и израелци. Иранците пък изглежда подкрепят едновременно Ислямска Държава и Асад, надявайки се да разтурят подкрепения от САЩ Кюрдистан в Северен Ирак, макар самите САЩ да подкрепят Иран в борбата срещу Ислямска Държава. Русия пък подкрепя Иран срещу кюрдите и бунтовниците, но не и срещу Асад. Разбира се, всички подкрепяни от САЩ без кюрдите искат да смажат Израел по между другото, който пък е най-важният и верен съюзник на САЩ в региона.

Ай наздраве, сипАх си за международното положение и безгрешната външна политика на евроатлантизЪма (и русизЪма да не остане по-назад) през последните 20-тина години!"



Тема Re: външната политика на САЩ [re: Crrafterr]  
Автор solomon superstar (myosin)
Публикувано25.08.16 08:57



съжалявам, но каролев е изплагиатствал идеята. това отдавна се върти из мрежата, сега като гледам, просто е допълнено.
аз също цитирах оригинала тук някъде в последната година, ама не помня в каква тема беше.

тудей капут, тумороу гут (новогръцка мъдрост)


Тема Re: външната политика на САЩ [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.08.16 09:30



Бе не знам кой е авторът на този бисер, ама хиля здраво. Много готино!





Тема Re: външната политика на САЩ [re: Green Light]  
Автор solomon superstar (myosin)
Публикувано25.08.16 11:46



писано е от каролев, но оригиналът е този:



тудей капут, тумороу гут (новогръцка мъдрост)

Тема Извод: [re: solomon superstar]  
Автор Phillip (Лапидюс)
Публикувано25.08.16 11:51



В днешно време, с този изобилен Интернет, лесно се плагиатства, но и лесно се разкрива плагиатството! В клуба май имаше уважаващи го фенове на Каролчо?



~~~
”Контрадеконцентрация!”
(цитат от един алманах)


Тема Re: Извод: [re: Phillip]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.08.16 15:07



Ми мен ме кефи. Де да знам фен ли съм, а също така не знам дали съм от клуба, ама се зачитам като го видя. Брой ме.

Редактирано от Green Light на 25.08.16 15:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.