Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема тема за обсъждане на правилата.  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано10.04.16 19:19





знам, че би било непоносимо, ако няма такава тема :)



Тема аз да кажа, аз да кажа, моля [re: vr.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.04.16 19:27




прочетох ги за информация

нормално. биват.

мисля да продължавам да се ръководя от собствените си правила

за забраната за коментиране действията на моди и админи, ми хубаво

действията на човек с байряк са ми като размахана червена кърпа, нали съм пусти телец

така че са априори неправилни, дори и когато са правилни

успех желая :)

Редактирано от tartarianeyes на 10.04.16 19:30.



Тема Re: аз да кажа, аз да кажа, моля [re: tartarianeyes]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.04.16 19:33



скив парчето ми в музикалната тема!



Тема Re: тема за обсъждане на правилата. [re: vr.]  
Автор pyrvata (pyrvata)
Публикувано10.04.16 19:34



биват! Само да се спазват еднакво за всички...

което е утопия само по себе си...



Тема Re: тема за обсъждане на правилата. [re: vr.]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.04.16 19:38



Не виждам в правилата нещо, което си заслужаваше цялата патардия
нищо, което да е изведено емпирично от темата, която постави ти, за нови правила, а и останалите. В смисъл, напъналата се планината и родила... мишка.

За мен "новите" правила са безпредметни, в смисъл, че ще продължавам да се водя от вътрешните си правила. Чисто морални, човешки, принципни!

Казано в стил Кант, не помня точно мисълта, законите са за онези, които нямат вътрешния усет да се озаптят)))



Тема Делови въпроси [re: vr.]  
Автор UnicaDonna (непознат)
Публикувано10.04.16 19:47



Действията и решенията на модераторите на клуб 40-50 и администраторите на clubs.dir.bg не се обсъждат в теми в никой клуб.

1. Това трябва ли да се разбира и като ЗАБРАНА да се обсъжда или дава мнение за участията на модераторите и админа по въпроси ИЗВЪН модерирането или администрирането на клуба? Просто да коментираме мненията и участията ви като обикновени потребители в обикновени теми?

2. Препоръчително е спазването на добрия тон на общуване и елементарната вежливост спада ли към "забрани", за които пък важи правилото Нарушаването на забраните в тези правила подлежи на наказание вариращо от .... ?

3. Наказанията, описани в последната точка, САМО за нарушаване на забраните ли ще се налагат?

Редактирано от UnicaDonna на 10.04.16 19:56.



Тема Re: тема за обсъждане на правилата. [re: vr.]  
Автор tirtirlin (Тагъдък !)
Публикувано10.04.16 19:48



Екстра са ! Толераст съм, тоест толерантен.Да пишат как си искат, чета както мога.



Тема Re: тема за обсъждане на правилата. [re: vr.]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.04.16 19:53



Киро, слез та си прибери вересиите!





Тема Делови отговори. [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано10.04.16 20:11



1. Очевидно, ако пусна тема "Я! Навън заваля!" (б.а. така си е в момента), то това е мое действие. Ама подлежи ли на коментиране? Определено да.
Вкл. на коментари до "Хич не се прав! Не е справедливо да казваш, че вали, въпреки че вали наистина!"
После взема, че си изтрия темата. Това вече мирише на модериране. Ама пак може да коментирате в нова тема: "Е, не е честно да се самоизтриваш!" и.т.н.

2. Виж втората част на правилото, където се отнася за обиди към неприсъстващи членове на семейството на клубар. Те ще се санкционират. В смисъл, обиждащите ще се санкционират, не неприсъстващи членове на семейството на клубар.

3. Да.

~~~~~~~~
Му.
___древна кравешка мъдрост


Тема Re: тема за обсъждане на правилата. [re: vr.]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано10.04.16 20:20



+1 Ясно, кратко, даже няма човек с какво да се заяде.


Дано се спазват!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.