Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: До Вр.нови [re: PYTnik]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано08.04.16 19:43



Давай предизвиквай ме, може и да стане!

Аа, не! Само в моя/твоя тема. Няма да пълня гушите на случайни.





Тема Re: До Вр.нови [re: pishmangreek]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано08.04.16 19:47



Най - добре на лични, да не се появи конкурент и да се налага да го убивам..


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: До Вр.нови [re: PYTnik]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано08.04.16 20:19



Не знам на лични дали се отбелязва трафика.
Ако да, започвам да дращя на всички клубарЕ по нещо.
Абе да има трафик.



Тема Re: До Вр.нови [re: pishmangreek]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано08.04.16 20:34



То само да стане, аз от трафика не се интересувам..то нали от това започна разговора ни..че съм генерирал трафик...то аз и други неща казах но не съм сигурен дали си ги разбрала..все пак ти ненадейно ме атакува и аз съм принуден да се защитавам..




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: За черния хуморнови [re: PYTnik]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.04.16 22:14



Като умра, да ми сложат модераторски пагони на главата...

дай ми снимка и обещавам, ако ще на Киро и вр. очите да издера, ако ... не, ще изрисувам едни модераторски пагони на главата ти
дай само снимка да я скатая докато дочакам да се гътнеш





Тема Re: За черния хуморнови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.04.16 22:15




еее, и аз ще ставам тъща, та....тренирам



Тема Re: Точнонови [re: whatever48O59]  
Автор .Jess. ()
Публикувано09.04.16 02:07



напротив, включвай се.

Аз влизам напоследък тук от дъжд на вятър.
И не чета наред, а цъквам тук там, та ми се губи информация и се опасявям, че нямам точна представа за случващото се.
Но попаднах на няколко злорадстващи коментара и не можах да се въздържа да те поздравя за реакцията.
Много си права - когато човек с добри намерения, или който не е направил нищо нередно и лошо, има нужда от окуражаване или подкрепа, той да я получи. - така и аз смятам. И без това клубът съвсем ще замине, ако оставим да го свинят постоянно присъстващи хора от "оня списък" и антуража им. И затова казвам ясно - да, подкрепям врабеца, колкото и някои не искат да бъдат модераторствани. Това го пиша заради останалите, тя самата знае, че съм на нейна страна.



Тема Охооо!нови [re: Phillip]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано09.04.16 03:18



Мизйерници ниедни, гниди нещастни ша видите вие какво е коварство!? Не! За вас фронтална и унищижителна атака!!! Да ви смеле, раздроби и разбяга панически пищейки като момиченца!



Аз нищо неподозиращ блажено гледащ сълзливо-суполиви филми, размазан от досада, че няма какво смислено да се прави, а те змиите инджелерски, моля ти се ... изпълзели от дупките си в тъмна доба и пръскат отровата си, клеветят и калят достойното, човеколюбиво и благородното банкерство.

Бан!! Бан!!! БаМ-бам-бам!!! За вас, подли изчадия адови!!! Доживот! ...и след него, и во веки веков!!!

И ти Филипе, внимавай, че си ми тука налесно! И оня, ПОДпоручика и той място няма да си намери!

Анатема и борд!!! Борд и анатема!!! - за вас лукави михлюзи такива!!! Ей тогава ще видите, как банкерин се кефи и кой изненадан се гърчи... С Ламбя ше са ебавате ...!?

Гиди мискини, с мискини....

Редактирано от LAMBl на 09.04.16 03:29.



Тема Re: Охооо!нови [re: LAMBl]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано09.04.16 09:30



Ламби, какво чиниш буден по 3 часа сабахлем самотен в клуба?

:))))))))))

Ааааа, трябва да се заема сериозно аз с теб...видяло се е



Тема Re: За черния хуморнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано09.04.16 09:31



няма да се наложи, една свирка би свършила работа...

Не желаеш да живееш в кочина? Не пускай свинете у дома си.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.