Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Какво станало?нови [re: vr.]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано07.04.16 07:25



Може би било по-добре да се трият самите думи, без да изчезва постинга. Да бъдат заменени с нещо като "Мнението е изтрито от модератор, защото съдържа обиди към потребител.", примерно.

Не се връзвай на провокации. Работи си на спокойствие и не обръщай внимание на незаменимите и единствените. Дето като видят, че не са незаменими и единствени ще станат просто злобни кусурлии.
Каквото-такова.

единак, в синьо.


Тема Re: Какво станало?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pollyanna-33556 (и стар и познат)
Публикувано07.04.16 09:01



Затуй не искам да съм модератор.

И за това има лек. Преди години, когато пак имаше обсъждане на правила и избор на модератор / чистач, бях предложил да има такъв, но да не се знае кой е. Администраторът се уговаря с някой, дава му правА и го оставя да си върши работата. Като не се знае кой е, няма на кого да се оплакваш и няма неприязън към когото и да било. На оплаквания към администрацията, никой не реагира и всякакви оплаквания остават без последствия. Все едно пада гръм, удря те насред полето и няма кого да виниш и на кого да се оплачеш.
Не беше прието. Властта блазни! Друго е да имаш неограничена власт (флагче) като Господ - никой да не може да те оспорва. Това е което дразни!



"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш"

Тема Re: Какво станало?нови [re: Munyta]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.16 21:36



е, убу де, ама клубът е като един нашенски си хоремаг!
Сядат си хората на маса с който си се разбират. Че и на другиго не отказват да им седне на масата/темата/.
Ама Вр с изсмуканите от пръстите си правила иска да седи на всички маси едновременно и да пляска всеки през устата, чието мнение не и биндисва.
Сещаш ли се на такива посетители в хоремага дали ще им се доще да влязат пак в "нейният" хоремаг?
Щото тя го взе под аренда като един сущий "ликвидатор" от недалечното ни минало.



Тема Re: Какво станало?нови [re: whatever48O59]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.16 21:38



Вр да си бере гайлето, щом ти и се явяваш адвокат по защитата.





Тема Re: Какво станало?нови [re: pollyanna-33556]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.16 21:43



предложението ти е било твърде логично, но има един съществен кусур - скритият мод също е хора и тогава хептен като сегашен български граничен полицай би го ударил през просото.



Тема Re: До Вр.нови [re: spunk]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.16 21:46



да, случва се - волно или неволно.



Тема Re: Какво станало?нови [re: pollyanna-33556]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано07.04.16 21:51



бях предложил да има такъв, но да не се знае кой е.

И такъв не искам.
Не ми се занимава с модериране ич въобще изобщо абсолютно!



Тема Re: Какво станало?нови [re: Silverado]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.04.16 21:58



"е, убу де, ама клубът е като един нашенски си хоремаг!
Сядат си хората на маса с който си се разбират. Че и на другиго не отказват да им седне на масата/темата/.
Ама Вр с изсмуканите от пръстите си правила иска да седи на всички маси едновременно и да пляска всеки през устата, чието мнение не и биндисва. "

ебаси...ти какво пи бе...че така помъдря?


Ама честно такова мъдро мнение и по начин Христос с притчите си, аз скоро не съм срещал в клуба...

Направо им разказа игрите с рационалната си мисловност на обикновен и прост човек.

Ще се кефя ако продължиш мисълта си какво си казват пияниците в хоремага за вр.

...ама без обиди, точно като селските мъдреци...
"КОКОНАТА" не е обидно...и секс не е обидно, зависи как ще ги завържеш....
за ебане и дума да не си споменал...


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Какво станало? [re: PYTnik]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.16 22:21



е, ми, къркам си, Адаш!
А както е добре известно - който пие, зло не мисли.


А пък ний сме



Тема Re: Точно [re: whatever48O59]  
Автор .Jess. ()
Публикувано08.04.16 00:33



Евала, Боза, за този ти пост.
Чета тук, какви ли не претенции. Мислех си да не се включвам, но този злорадо-мрънкащ фон вече започна много да ме дразни.
А ти си формулирала отлично това, каквото мисля и аз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.